Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Danas registrovao hondu: 1.registracija-1260.00   2.porez-7191,00  3.za saobraæajnu doz.-654,00  4.za saobraæajnu doz.-660,00  5.za reg.nalepnicu-204,00  6.za reg.nalepnicu-236.00  7.za reg.tablicu-767,00  8.za reg tablicu-553,00 (staru tablicu sam izgubio)  9.premija ao(osiguranje)-16.688,00    ukupno-28.213,00    plus: 1.200,00-tehnièki pregled   plus: 300din za usluge banke        uk.29.713,00                    Pa vidite kolika je to pljaèka!A ko nam je kriv?Mi sami;birali ste,sad "u¾ivajte"!

Lazic

Nisam birao i taèno od izbora 2012-te nisam ni registrovao...

Mik

Citat: DraganPavlicevic poslato 29 Jul, 2014, 17:10
Danas registrovao hondu: 1.registracija-1260.00   2.porez-7191,00  3.za saobraæajnu doz.-654,00  4.za saobraæajnu doz.-660,00  5.za reg.nalepnicu-204,00  6.za reg.nalepnicu-236.00  7.za reg.tablicu-767,00  8.za reg tablicu-553,00 (staru tablicu sam izgubio)  9.premija ao(osiguranje)-16.688,00    ukupno-28.213,00    plus: 1.200,00-tehnièki pregled   plus: 300din za usluge banke        uk.29.713,00                    Pa vidite kolika je to pljaèka!A ko nam je kriv?Mi sami;birali ste,sad "u¾ivajte"!

A sto si to uopste registrovao sada?
(Postaje kratak dan za lep dozivljaj takvim motorom. Ja 0km ove godine, i ostace na 0. .A i kisa ce, da ti kazem.)

Ali niSMO birali, glasalismoupm. Meni su rekli, svojevremeno (90-tih), da sam "birao" kad sam dao glas nekom Milanu Mladenovicu koji je hteo da razjuri iz Srbije sve sto ovde nema korena. Dakle JA sam birao. (Nece mi se ponoviti, od tada nije.)

srbac


DraganPavlicevic

Za desetak dana trebao bih da odjurim do C.G. pa kako iæi bez registracije.A i tablica mi bila negde otpala, pa ni vo¾nja u lokalu nije bila ba¹ preporuèljiva.Prognoziraju produ¾etak leta do kasne jeseni,pa kako gledati hondu pod ceradom?A da je registracija preterano skupa,ne treba ni komentarisati.©ta æu;za vikend vo¾nju dao bih mnogo toga.Na motor nisam seo 20-tak dana,pa sam po registraciji malo divljao kao da mi je tridesetak godina manje.Uostalom, razumete me.

joka

Ja te potpuno razumem, a razumeæe i po¹tovani mladiæi, Moto Manijaci, kad dospeju u na¹e godine. Cice ð¾abe gleda¹, podmlaðen se oseæa¹ jedino kad zavræe¹ gas, na omiljenom dvotoèka¹u!   [thumb_up]   [cheers]

Tatica

Што цице гледате џабе? Многе воле да се возе управо са искусним бајкерима!

Hohštapler

...verni su vernim ljubama. Dostojanstvo i èast. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DraganPavlicevic

Joko, hvala ti na razumevanju.A ¹to se cica tièe...jo¹ sam "kadar stiæi i uteæi i na stra¹nom mestu postojati".Tek toliko da se zna.

joka

Kod nas se ka¾e, u se, na se, i poda se! Neæemo se valda hvaliti svojim avanturistièkim vo¾njama? Oæe cice da se vozaju, ali samo da se vozaju! ©to mi ka¾u starije kolege, ne bojim se ja pitati, veæ se bojim odgovora, ¹ta ako oæe?   [rofl] [rofl] [rofl]   [thumb_up]   [cheers]

castor

Onda je voza¹ i æuti¹… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Tatica

Ма само кад осете, више неће да сиђу са мотора!


Lazic


DraganPavlicevic

Koliko vidim Joko,ovde pado¹e neke provokacije na na¹e godine.Ako, ne ljutim se.Mladi su pa im se mo¾e.Samo, nisam siguran da bi pojedini"provokatori" smeli da mi stanu na crtu.Jeste da vozim rr-a sa 176ks,ali i sa manje ks sam prilièno dobar.A kad je u pitanju pivo...Juga mi je svedok.Jugo,potvrdi ovo zadnje.

joka

Tako je Dragane! Mi, MM penzioneri smo prozvani, a èuli su, da bez starca, nema udarca. ©to se mene tièe, ja se ne bi trkao, ni sa cicama, a ni sa motorom, ja sam ipak turing tip vozaèa, al mogu da sedim na motoru, do god ne treba da se stane puniti, i mogu odmah dalje bez stajanja, ni za pi¹anje, jer obièno tad veæ ne mogu ni da ga naðem, imam pomoæ supruge, kad ga tra¾imo!   [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers] 

joka

Al sam "ubio" temu, nikom ne smeta, ¹to poskupljuje registracija.   [neampojma]     [cheers]

Lazic


OKi

Zna li neko da li je putarina stvarno 50 %  manja ?

Darko

Ko placa jos putarinu ?!?
s'ti luuuud ?

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 23 Avgust, 2014, 00:20
Ko placa jos putarinu ?!?
s'ti luuuud ?

...kako ko...?...pa ovi Honda¹i... ;D