Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Sinoc vracam se iz pravca Nisa I na bubanj potoku pitam salterusu kakav je ono  znak I sta znaci ?  ...  . Kaze nemam pojma prevrne ocima  :o   , e onda sam joj se lepo nacestitao svih prethodnih 35 novih godina, sa zeljom da usavrsi svoje poznavanje saobracajnih  znakova  , napreduje na poslu  I zajedno sa svim kolegama zavrse na mom .!.

[samoubistvo]

Ni kriva ni duzna al jbg ,  [pop]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979


UFF

upozorenje-opasnost bajkeri na putu :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979

Bio sam kolima , a inace uredno placam putarinu I kada sam na motoru  ;)

Nego neko ne razlikuje

od




Ivan1979

Mislim , I slep bi video,,,,, jedan je nejked I ne nosi kacigu jos ide u desno , znaci verovatno neki cafe  dok je drugi logicno putni motor I jos ide na levo sa sve kacigom  ! 


[panic]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


penzos

jes, ja pomenuh to pre nekoliko dana, ovde na forumu, be¹e posle 15.07. al sam shvatio da nisam dobro video znak pa bolje da ne jm g...a. [doh] [doh] [doh]. lepo nas ljudi ¹tite! al bio novi znak, ja samo protutnjao... svaka im èast! lep gest.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

djolefer

Zar to nije znak zabranjensaobracajzamotocikle? To kad se motorima poredjamo kao da platimo rampu u gvozdenjacima onda dodje cika policajac i svima zaredja kaznuuuu.. Ili cak ne mora ni on.. Lepo kamera snimi svaki motor koji prodje i eto cestitke na kucnu adresuuu
:D

Conti-Moto

Pa valda smo mi pametniji od njih ...
Niko ne treba da ide motorom, sledeci put idemo svi automobilima, prc!
I naravno opet poneti gomile sitnog novca.
Novo !!!
Conti ROAD !!

mareskin

Citat: djolefer poslato 22 Jul, 2014, 22:31
Zar to nije znak zabranjensaobracajzamotocikle? To kad se motorima poredjamo kao da platimo rampu u gvozdenjacima onda dodje cika policajac i svima zaredja kaznuuuu.. Ili cak ne mora ni on.. Lepo kamera snimi svaki motor koji prodje i eto cestitke na kucnu adresuuu

Znaèi ispada da je zabranjeno voziti motocikl na autoputu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Conti-Moto

Citat: mareskin poslato 23 Jul, 2014, 11:28
Citat: djolefer poslato 22 Jul, 2014, 22:31
Zar to nije znak zabranjensaobracajzamotocikle? To kad se motorima poredjamo kao da platimo rampu u gvozdenjacima onda dodje cika policajac i svima zaredja kaznuuuu.. Ili cak ne mora ni on.. Lepo kamera snimi svaki motor koji prodje i eto cestitke na kucnu adresuuu

Znaèi ispada da je zabranjeno voziti motocikl na autoputu?


Juce sam prolazio kroz tu nalatnu rampu i video znakove ...
Nije zabranjena voznja autoputem vec je zabranjeno ici motorom na naplatne rampe na kojima stoje ti znakovi.
Drugi red naplatnih rampi nema zabranu za motore.

I opet kazem, idemo kolima ...  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Novo !!!
Conti ROAD !!

djolefer

Ma sa cim god da se ide,trebalo bi placati gvozdnjacima.. Bilo to u grupi il pojedinacno.. Mada u grupi se vise paznje privuce..  I trebalo bi opet organizovati grupu.. Registracija za pandu prosle godine 11 soma a sad 19
:D

penzos

Ma da, ali postoji li neka najava za to??? OK da je zabranjen prolaz na tim rampama, ja sam pro¹ao 15. zorom, samo ¹to su ih postavili! ©ta kada naiðu oni putnjaci natovareni kao ¹erpasi, na rampu-a ono mo¹a!  [ljutko]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Ne, sad vi¹e neæe moæi da se proðe PORED.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

tokio

Kako smo se neslozno bunili bolje da nista nije dirano, do sada nikad ama nikad nisam motorom platio putarinu, jer se podrazumevalo i sa nase i sa njihove strane. Sad nisam siguran za njihovu stranu, a ja cekam da mi stigne da placam registraciju i za bicikl ili vazdusarinu za lift iako cu PORED i dalje prolaziti bar dok ne pocne stizati nesto na kucnu adresu.