Glavni meni

Treca Sezona Druzenje Selo Bunar Jagodina

Započeo ©OMI-87, 19 Jun, 2014, 15:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

©OMI-87

2. Avgust 2014 Trece poredu druzenje u Selu Bunar kod Jagodine!¨
Kao i prosle 2 godine Sabor Motora u Bunar MM
Pozivamo sve clanove Foruma i ljude dobre volje na druzenje u Selu Bunrar kod Jagodine, kao i prosle dve godine sve je BESPLATNO!
Uzivo Muzika Besplatan ulaz hrana i pice  na vama je samo da napunite gorivo i da dodjete. Rucak ce biti odprilike oko 14h kuva se cuveni Pasulj (kon je bio zadnje dve godine zna o cemu se radi)
Oko 16h je Defile a u nedelju 3. Avgust Dorucak :) Treznjenje :)

Sto se tice prenocista imamo mesta za satore i imamo dve prostorije za spavanje treba vam samo vrece za spavanje da ne bude ko prosle godine na klupama :)
Sto se pica tice za sve motoriste i suvozace :) Pice BESPLATNO toceno pivo :) Sokove nemamo :) za sve drugo prodavnica je pored cene jeftine :)

Za sve dodatne informacije obratite se Siletu Makiju ili Meni :)

Kako da dodjete do nas od Jagodine starim putem za Kragujevac 12km udaljeno ili od Kragujevca nekih 30km
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

http://i62.tinypic.com/24fd4k6.jpg
http://s14.directupload.net/images/140623/nx3fwdg5.jpg

goranvojska


stilgar


goranvojska


©OMI-87

Ljudi dobrodosli svi bice nam cast da vas sve ugostimo i da se ponovo druzimo :)

Sile KTM

Evo i ja da se oglasim posle duze pauze. Sta da vam kazem kad sve znate sa proslog skupa drzimo tradiciju i dalje sve besplatno dobrodosli dodjite da se druzimo i da vas ugostimo bice nam zadovoljstvo.

©OMI-87


goranvojska


©OMI-87

Citat: ©OMI-87 poslato 07 Jul, 2014, 12:17
Obezbedjeni vec 14 bureta Pivceta :) :)

Ovde je doslo do promene jer imamo problema oko tocilice tako da ce pivo biti u Limenci :)

Sile KTM

Evo jedne dopune svi bajkeri i suvozaci dobivace pecat na ulazu radi pica i klope. Znaci i bajker i suvozac imaju sve gratis Ulaz klopa pice :)
Dodjite da se druzimo
All For Friee ;)

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

UFF


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

ja bio i mogu vam reci da su se ljudi svojski potrudili.

goranvojska


UFF

jel bila neka istatuvirana izbusena riba za zmijom oko vrata?

goranvojska

bila jedna plavusa istetovirana ko slikovnica ako je to ta.

Raja

Da se samo zahvalim Srletu i svim clanovima njegove druzine na nesebicnom gostoprimstvu i doceku.Prava prijateljska atmosvera i nista vise od ovoga i netreba da bi bilo prelepo svima.I danas mi nije jasno dali sam bio kod kumova na slavi ili na moto zurci ili saboru kako god.I samo jedan mali predlog za sledeci put.Odstampajte kakve lepe majice da se mogu kupiti za uspomenu i da se bar na neki nacin oduzimo za onakav docek.Ziveli

mt:s

KOliko motora je bilo na saboru? Delovalo mi je ba¹ dosta...

Raja

Neznam koliko je bilo motora ali sam video vise BMV ovih novih nego i na jednom skupu.I puno unikatnih sada vrlo retkih motora u odlicnom stanju.Trkacki jugici su jos dodali slag na ceo dogadjaj