Glavni meni

ko¹utnjak

Započeo Kostić, 08 Jun, 2014, 23:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik


Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2014, 14:10

nema lep¹eg kraja od brda ...   [klanjam_se]

E nisam iz tog kraja al' bas zabavan. Bila neka kurva tamo na brdu iza (ja' koje li je brdo, jebala vas vise ta brda, nosite se bre kod mene u pancevo pa krstite lezece policajce), e da, dakle bila neka kurva na tom brdu za koje me zabole kako se zove, i ja rado kod nje is'o  :). I onda se jednom nocu izgubim u tom "Kos"-u. I sta cu jadan, vratim se kod kurve pa opet! :)

(P.S. Svakako hvala za filmic, ne nadjo' ja tu gde sam se izgubio, al' nema veze, meni dok je lepo nemam osecaj da sam se izgubio.  [neampojma] :) Ma slatko mi sto u tom kraju znam gde cu! :))

Kostić

prvi maj košutnjak

ovako izgleda domorodaèka prvomajska ¾urka. nedaleko odatle, putem kroz ¹umu, kod ajduèke èesme, gomila trupaca uz gomilu nadmetanja u buci kafanskih zvuènika u gomili ðubreta 'slavilo' prvi maj. kad smo oti¹li po vodu nosili smo gas maske ;D

oðe niko nije prilazio osim nekih mirnih par porodica kasnije tokom dana dole ni¾e do puta ;D

Kostić

dobro se nisi izgubio kad si se vraæao ;D

Mik

Citat: kosta66 poslato 25 Jun, 2014, 23:43
dobro se nisi izgubio kad si se vraæao ;D

Ama nego sta sam, kad "zabrazdim" samo neznam gde mi je kuca, i samo znam da se vracam (kod kurve)!. :)

Lazic

Citat: kosta66 poslato 25 Jun, 2014, 22:32
aha. divlji, samo¾ivi, ne volimo vikend ro¹tiljd¾ije i njihovo ðubre, drkavu glasnu muziku iz auta, tatinu decu i prido¹le 'graðane', kao ni njihove automobile pored peèurke.

nekad je taj ko¹ bio nezanimljiv. meðutim, gledali ljudi televizor pa vidli kako tamo negde u svetu gospoda ¾ive po takvim mestima, pa nado¹li ko polava na obrenovac. tamo gde je sad RZ za SiR pa do one 'kafanice' biv¹e prodavnice u kojoj je radio izvesni ðoka, su bili vinogradi. tu bila jedna kapija i moj æale stalno i¹o i 'krao' gro¾ðe. ne da prodaje, nego ono, ode klinac pa jede. jednom gazda nabud¾i kapiju slancima i katancima il kako veæ, zaboravio sam, a deca se sete pa odnesu celu kapiju i opet uðu i jedu gro¾ðe.

¹uma je bila te¹ka divljina, gazili smo zmije, jednom neko pregazio ¹arku od vi¹e od metar, ispred kuæe bila ¹ljaka a 10 m dalje divlja ¹uma. i moj sveti kesten na kome sam proveo najlep¹e trenutke, ako ne raèunam banderu sa koje sam pao na zemlju i osto ceo a u travi osto ja preslikan ;D ko u filmu. otad mi ne¹to nije ba¹ dobro pa se stalno smejem i tikujem, ko vilijam volas ;D

tvoj konjarnik nije bio daleko od nas, al bio malo civilizovaniji. ;D
:-*

Kostić

danas oko podne? ako neko oæe, a biæa mo¾da par manijaka, pa da se pridru¾i. ono krugiæ pa pu¹ pauza, ni¹ta spec. samo malo selfi i tako to :)

zimsko - herojska borba - košutnjak live

GOPR0571

GOPR0627

zVuk

Citat: kosta66 poslato 22 Mart, 2015, 10:43
danas oko podne?

...zvuci primamljivo...... nego, gde na kosutnjaku..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

pa krug, gore od skojevskog, pa stadion imr, pa ajduèka, pa dole kod ko¹ute. krstili smo daretovu jamahu :)

sunny day

Darko

sad gledam lepo snimak .... koliko bezpotrebnih kocenja ... auuuuh... ali , jbg , prva voznja ..ne znam kako ce da se isponasa na gasu , na kocenju , ne znam gume kako drze .... bice bolje ... uglavnom, za sada (oko 100ak km ) sam i vise nego zadovoljan

Kostić

a tek ovde, vozi¹ bre ko neka baba :P zbog tebe sam jedva stigo drugi ;D


sunny day


sunny day

Darko

ma jebe mi se za tu Avalu ...  to je uzas.. rizla , pesak , rupa do rupe ...

nek sam baba ... po takvim putevima cu uvek biti baba , a ti samo gas , slobodno ;)

Lazic

Kosta i gas... Èist oksimoron...;D

Kostić

momak od pedes kila cepa ko besan. prva lekcija - nauèi da ti ne padne, oseti te¾i¹te blabla, guraj jedno deset dana po po sata, dok ne nauèi¹ i digne¹ noge a da ti ne padne, pa tek onda pali i kreæi. ¹ta æe da ispadne videæemo. nije gid¾a bezazlen za prvi put i prvi poku¹aj.  moj mlaði junak ;D

first driving lesson suzuki GSXR 600 SRAD

u ¹mi blata i drva po putu ko pleve, traktori raznose, mo¾e lako da se padne... ¹to je bilo jurcanja, bilo, zima pro¹la, ne mo¾e se vi¹e, urbano jebiga

http://s15.postimg.org/u0tsjp563/djolence.jpg

(nisam zabeleo tablicu, mrzelo me :) )


Radanovic

brate, uèi ga odmah da polazi sa jednom nogom, mnogo je lak¹e ... bar meni je bilo kad sam uèio voziti, a uèio sam voziti na 750k3, do tad nikad ni sjeo na motor nisam ...

Kostić

te¾ak mu je, ima 50 kila i sav je u strahu da mu ne ispadne, vuèe ga na stranu, iako neæe da prizna. neka gura jedno deset dana po pola sata, pa kad budem video da je savladao tu te¾inu, teko onda æemo da idemo korak dalje. polako, neka se uèi ove godine na te¹kom, pa æe mu biti lak¹e da savlada neki manji motor. i jedan i drugi deda su mu bili istruktori jo¹ pedesetih, profi kamiond¾ije, svi su vozaèi u familiji, verujem da æe polako i vremenom da savlada. al pre svega mora da nauèi ¹ta je rizik ako mu padne i da se re¹i tog prvog straha. ovo leto æu ga nauèim jebiga :)

Kostić

moj junak - èas drugi. digli smo noge, startovali motor i na ler nizbrdo. da upozna zvuk oko sebe, trenje, drugaèijost. ka¾e lak¹e mu je kad je digo noge. pa jeste sine, lak¹e je. na kraju drugog èasa je na red do¹la kaciga. sa njom je sve drugaèije. bez nje je upoznao svet i zvukove oko sebe, a sa kacigom je ka¾e drugaèije. e pa navikavaj se na nju. idemo dalje.

GOPR0728

Lazic

Citat: Radanovic poslato 31 Mart, 2015, 18:37
brate, uèi ga odmah da polazi sa jednom nogom, mnogo je lak¹e ... bar meni je bilo kad sam uèio voziti, a uèio sam voziti na 750k3, do tad nikad ni sjeo na motor nisam ...
Ako zna da vozi bicikl, znaæe i motor... ;D Uèio sam voziti od Batajnice do Zvezdare kad sam kupio motor, 9. Januara 2008-me od 18:30-19:30h, do tad nikad ni seo na motor nisam...;D

Dva puta pao, pa ¹ta...;D

TEEfqd

ja nisam ni skuter vozio pre ovog gsxr-a,peti dan sam vec vozio dve glave izmedju kola na ibarskoj, druge nedelje ispravio krivinu uso u suprotnu traku, mesec dana posle digo motor u svecu, bukvalno :D
odmah sam znao da vozim, nemam objasnjenje takvog fenomena. sad vozim ko picka u poredjenju sta sam radio prve sezone, kad se setim samo kako sam vozio kad sam uzeo motor tek odma mi pada isusovo ime na pamet..
kao kamikaza..bog me pogledao

Kostić


UFF