Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Aham, da bas se vracaju..

Pogledaj bre na sta im lice ovi novi motori, nigde neke lepe linije, sve neke posekotine

stilgar

Citat: Hurricane poslato 10 Novembar, 2017, 01:11
Aham, da bas se vracaju..

Pogledaj bre na sta im lice ovi novi motori, nigde neke lepe linije, sve neke posekotine
pricam o kawasakiju onom Z900RS i ako se vrati kawin sestak eto i hondinog cbX-a ponovo a sa njim ne bi smeli da odstupe mnogo od orginala. videcemo

stilgar

evo malo i klasicne honde sa sajma u Tokiu ima malo na kraju sta voze japanci, gori su od amera :)
! No longer available

Hurricane

..uhh, ovo su bre motori

[balavi]

K0le

Nikad nisam mogao da razumem tu njihovu fasciniranost neon bojama.. Ta strana Japana me ne zanima.
Vi¹e volim njihovu drugu vrstu zaluðenosti, tipa:
http://bikeglam.com/wp-content/uploads/2013/05/Sanctuary-RCM-Kawasaki-Z1-Photos.jpg

Isto brdo para baèeno samo sa tonom ukusa i pedantno da boli

bogdan

vise spada pod  stariteti ,  royal enfield je na EICMA 2017 izbacio dva nova modela   GTA 650 u cafe stilu   i INTERCEPTOR 650  klasik bajk iz 60-ih fazonu , meni bas lepi 





Andreja

Gledao sam pre neko veèe neke snimke o Enfildima, meni lièno zanimljivi ali nema ko nije rekao da su te¹ko sranje. Dodu¹e, prièali su o starijim, manjim modelima; ovo je ne¹to najjaèe ¹to su izbacili do sad.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

zasto sranje.....zato sto su teski i spori...to im i nije u opisu posla....oni su jednostavni jeftini i lako se popravljaju....nema nista sto moze da otkaze odjednom (doduse ovi novi imaju efi)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Jebiga oni se u Indiji kunu u njih i bukvalno ako sta i rikne,u svakom selu ima neko da ih popravi. Citao i gledao malo po tv da su ti motori neprobojni,jesu stara tehnologija,al izdrzljivi,pa samo se sa njima pentraju do Himalaja!!
jin-jang

Andreja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Novembar, 2017, 18:23
zasto sranje.....zato sto su teski i spori...to im i nije u opisu posla....oni su jednostavni jeftini i lako se popravljaju....nema nista sto moze da otkaze odjednom (doduse ovi novi imaju efi)

Performanse ne dovodim u pitanje, nisam bio dovoljno precizan; ljudi prièaju da je kvalitet izrade oèajan, da motori imaju neke glupe, nedopustive bagove i da su nepouzdani. Na¾alost, nemam nikakvo lièno iskustvo a voleo bih...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 18 Novembar, 2017, 23:25
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Novembar, 2017, 18:23
zasto sranje.....zato sto su teski i spori...to im i nije u opisu posla....oni su jednostavni jeftini i lako se popravljaju....nema nista sto moze da otkaze odjednom (doduse ovi novi imaju efi)

Performanse ne dovodim u pitanje, nisam bio dovoljno precizan; ljudi prièaju da je kvalitet izrade oèajan, da motori imaju neke glupe, nedopustive bagove i da su nepouzdani. Na¾alost, nemam nikakvo lièno iskustvo a voleo bih...
ljudi koji to pricaju hvataju cekic za gvozdje....sta ima tu da se pokvari....doduse zahtevaju osnovno poznavanje mehanike...za period od 1939 do 1950 godine
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Citat: Andreja poslato 18 Novembar, 2017, 23:25
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Novembar, 2017, 18:23
zasto sranje.....zato sto su teski i spori...to im i nije u opisu posla....oni su jednostavni jeftini i lako se popravljaju....nema nista sto moze da otkaze odjednom (doduse ovi novi imaju efi)

Performanse ne dovodim u pitanje, nisam bio dovoljno precizan; ljudi prièaju da je kvalitet izrade oèajan, da motori imaju neke glupe, nedopustive bagove i da su nepouzdani. Na¾alost, nemam nikakvo lièno iskustvo a voleo bih...
То се прича и за КТМ.
Друштво за заштиту од животиња

stilgar


Boban_m


megaidiot

fenomenalno.
kakav ce to biti hit kad se pojavi!

srbac

 Tako ga niko nece voziti  [rofl] [rofl] :P

castor

Nema ¹ansone da bude ispod 12k... Inaèe mi se vi¹e sviða od 1290.
It's the ride that matters, not the bike…

milomir22

Jebo mater svoju, da li je moguce da ovi debili iz KTM-a nekoga placaju kao dizajnera. Pa taj da radi za 100 evra mesecno, dizajnirao bi lepsu masku od ovog sranja. Volim tu enduro stranu ktm-a i mnogo ih vise gotivim od bmw-a, ali nikada i slovima nikada ne bih kupio ovako ruzne motore, narocito su ih usrali u proteklih par godina, na samom kraju snimka motor izgleda kao neki ruzni insekt.



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt

ma izgled je najmanje bitan za onog ko ce ovako da ga kida

megaidiot

sta ima od konkurenata? tiger 800 i f800 - za njih deluje ko svemir.
al nisam ja merodavan za estetiku, meni 1100gs najlepsi. :D
Citat: castor poslato 30 Januar, 2018, 21:25
Nema ¹ansone da bude ispod 12k... Inaèe mi se vi¹e sviða od 1290.
ako se svabe prime, pa padnu cene 990 i 1050 kad se ovo pojavi, bice super.