Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 01 Decembar, 2016, 02:39
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Novembar, 2016, 19:32
Tehnologija kad je curelo ulje i o kada potice prica je 50 i polovina 60 ih....pocetak sedamdesetih je vec kraj engleske moto industrije....ovo nove osim imena nema veze za njima....

Znam li, ili ne znam? [neampojma]

Za Triumph je nesto odradio Kawasaki, na motoru? Ili nije? [neampojma]

A mislim da jeste, pa da su oni tom motoru sekli cilindar, baza gpz900r. ?

Pitanje cisto radi istorije!

(P.S. Ubacio pitanje na pogresno mesto, al' neka prodje. )


jedina veza izmedju kawe i triumpha je dizajner motora koji je radio ranije za kawasaki...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


ninja66

Kinezi krecu na vece kubikaze.
Benelli agregat dignut na 1200 cm, kardan , USD vile , LCD tabla i naravno prekopran dizajn.  :)


srbac

Jel ovo ide na Bus plus?

Hohštapler

upravo to. i ne zaboravi da je ovo dvocevka, dakle u klasi sa Vstrom 650 i Versus..
Ja bi T7 rado posedovao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

! No longer available

wsbk sledeæe godine menja dosta pravila, gotovo da idu u stock, pa sad fabrike guraju ¹to vi¹e opreme i agregate sa trkaèkim komponentama u standard stanje, skoro da su sve ma¹ine dobile RR verzije (racing kit opcija) u slobodnoj prodaji.
©ta reæi osim da æe raja da profitira time...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

2018 KTM Enduro 800
[povracanje] [povracanje] [povracanje]







srbac

Opet kopija Super tenere 750  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Rec enduro i blatobran nalepljen na prednju gumu ne idu zajedno.

Hurricane

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Decembar, 2016, 22:31
! No longer available

wsbk sledeæe godine menja dosta pravila, gotovo da idu u stock, pa sad fabrike guraju ¹to vi¹e opreme i agregate sa trkaèkim komponentama u standard stanje, skoro da su sve ma¹ine dobile RR verzije (racing kit opcija) u slobodnoj prodaji.
©ta reæi osim da æe raja da profitira time...


RR - Race Replica

Andreja

Citat: Gavrolini poslato 10 Decembar, 2016, 03:25
Rec enduro i blatobran nalepljen na prednju gumu ne idu zajedno.

Bljuje mi se kad gledam enduro motore na polovnim automobilima a ono TDMovi, VStromovi, Varadero...
Ili kad listam supermoto sekciju a ono seljaci ubacili ZXR750, CBR, R6 itd...

Dodu¹e, ovo æe biti u F800/Tiger XC kategoriji, kapiram da æe da bude zanimljiv. Neæe ovako izgledati, maskirali su ga da ne kvare iznenaðenje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

To je blatobran sa federom i kad se napuni blata on se  pomera  [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Te¹ko onom ko tera ovako ne¹to po blatu da montira obièan blatobran :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nika

Ма ово је неки радник из фабрике био нестрпљив да се провоза па није могао да издржи да се склопи цео мотор...Сећам се млађаних дана када смо кум и ја поправљали кршее (поправљали омо што смо јуче поправили), па орнемо ђир са полусклопљеним мотором. Фали десна пластика, фар, ралица... Ма ко те пита. Иде. А и ако не иде - ићи ће сутра. Нигде не журимо.
Први мотор који сам купио од својих пара (АПН6) смо више гурали но што смо се возили...
Али је било слатко.
Него - да не буде да сам промашио тему - ја ово не бих тер'о.
Без свих пластика ;-)
Пре бих возио неког кинеза, као нпр:
http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/august/cfmoto-plans-a-cheap-650-twin/
(Интересантно, помињу редну двојку и ЕР6, а не Версиса. Додуше, естетски ми је ЕР6 лепушкаст, а Версис ми је ружан за све паре)

ninja66

Omatorio sam - rastu mi dlake iz usiju i svidja mi se novi Triumph Bobber.






mali_zmaj

jin-jang

Ostoja

Za nas matore èièe...  [clapp] [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mkt


ninja66

790 ADV i 390 ADV .




Gavrolini

Ma ovo je zajebancija