Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 28 Avgust, 2016, 09:30
e sad, Uff je hejter Kawe,i sta da se radi....

jesam, a suzuki hejtujem odmah iza njega, gle cuda izgleda da postoji i razlog:


Citat: Ho¹tapler poslato 28 Avgust, 2016, 04:06
Apsolutno su isti, i jedni i drugi prave najjeftinije motore u klasi. Dodu¹e, u litrama mislim da je suzuki najjeftiniji...

a zavrsna obrada na recimo plastikama kod tih suzukia kakva je?


honda @ yamaha dele prvo mesto

par praznih pa suzuki i kantasaki da se bore oko 3-4og :D

Bori¹a

ne bih imao nista protiv da mi neko da kymco agility 125... [yahoo]
prva ljubav jbg

mali_zmaj

Ja cu da se javim dobrovoljno da mrzim kawu,al neka mi neko pokloni versysa ili z1000sx,ako sam ubo ime motora,i sa takvom cu ih mrznjom voziti,da je to cudo jedno....

Salu na stranu,ja volim sve motore,i sve bi ih posjedovao i vozio..,protiv kawe nemam nista... moj zephyr je mator,ali vozi, pali, ide,po kisi u Umagu je radio bez problema,sto je i mene zacudilo,ali jok,upalio je svaki put....

To je meni reper.....,sa KLE om isto nisam imao problema,redovan servis,i zamjena faznog lanca..,to je sve sto sam uradio na obe kawe...

jin-jang

UFF

da ti pokloni nece niko a da odrzavas moras sam zato je najbolje da kupis hondu :) trafiku na plin  [rofl]

idanijel

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2016, 16:12
Kymco i Kawasaki nastavljaju saradnju.
Kawasakijevi skuteri nose njihove agregate, sad æe kymco dobiti njihov 650cc dvocevku...
Verujem da æe motor biti penal za plaæeno dobijeno.

www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/august/kymco-kawasaki-er-6-based-650/
ko ce ovo da pobedi sa cenom http://www.polovniautomobili.com/motori/7297821/kawasaki-er-6n tesko

Mik

#825
Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2016, 11:20
Citat: mali_zmaj poslato 28 Avgust, 2016, 09:30
e sad, Uff je hejter Kawe,i sta da se radi....

jesam, a suzuki hejtujem odmah iza njega, gle cuda izgleda da postoji i razlog:


Citat: Ho¹tapler poslato 28 Avgust, 2016, 04:06
Apsolutno su isti, i jedni i drugi prave najjeftinije motore u klasi. Dodu¹e, u litrama mislim da je suzuki najjeftiniji...

a zavrsna obrada na recimo plastikama kod tih suzukia kakva je?


honda @ yamaha dele prvo mesto

par praznih pa suzuki i kantasaki da se bore oko 3-4og :D

Pa nnn ... nnnebi trebalo hejtovati, ... cini mi se ... Mislim nista od svega toga nije Golf2 dizel ili Pasat lubenicar (sto poubija vise od Hitlera)

Suzuki (vec neko vreme) ima najbolju ciklistiku! Navodno postoji neka saradnja sa Kawom, i moglo bi da se pretpostavi da je Suzuki dao inzinjere a Kawa "alate" - jer Kawasaki je ogromna i raznovrsna industrija sa ekstremnom tehnologijom za svasta. I mislim da je ovaj ZX10R (koji kara u WSBK) proizvod Suzukijeve inzinjerije za motorcikle i Kawinog ekspertizma za masinsku obradu

Suzuki ima preteranu plastiku - kao da neko pravi eksperiment sta sve sa plastikom moze da se uradi. Naime, plasticni odlivak se drasticno i, u takvim oblicima, nepredvidivo skuplja posle izlaska iz alata, pa je nejasno zasto te veze izmedju plasika rade sa savrseno izvedenim "kukicama" kad moze jednostavnije. Takvi alati za plastiku kostaju bas mnogo, i ulaze u cenu motorcikla.

A odakle firma Kymko (ili kako vec, ono za skutere)?

Otkud Hundai i KIA ... ?  Pa isti motori, pa se jos po geometriji i karakteristikama gadjaju sa Hondom?

Potsecanje :  Ferrari je auto koji najmanje zasluzuje ime Enza Ferrarija, zapravo Enzo je najmanje zasluzan covek da ti automobili nose njegovo ime. Enzo je bio bitanga, dobro se "udao", bio opasni manipulant koji je uspeo da animira i udruzi strucne ljude. I mnogo srece.

I dalje ti je bitno kako se nesto zove?

To je postalo trenutno.

(P.S. Kad meces zensko, pa jos snoba, na Suzuki, nemoj da se brukas - dva su resenja, da plastike cvile zato sto ona ima na kilazi, ili da stavis selotejpa na sastave plastika malo vise nego sto ga stavise u Suzukiju.  :))


El Jefe

screen shot windows
Бенели Леонцино 500
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Beneli je odavno Keeway-ov brend... I meni ovo izgleda do 00  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

lep jbt
nemoguce da mi se svidja :D

Hohštapler

! No longer available

Italijanski dizajn, proizvodnja u Kini. Smejte se, al to je buduænost komercijalne proizvodnje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Septembar, 2016, 14:06
! No longer available

Italijanski dizajn, proizvodnja u Kini. Smejte se, al to je buduænost komercijalne proizvodnje.

U moje selo kazu:
"Mlada moze da bide iz susednog sela, ali kola iz Nemacku a motor iz Japan"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Novi CBR1000RR snimljen na Grobniku.
Pominju bazni model po normaloj ceni i predrkani za dublji dzep.
Samo znam da na njega ne mogu stati .:)

http://images.mcn.bauercdn.com/PageFiles/588903/1000x750/1cbr.jpg
http://images.mcn.bauercdn.com/pagefiles/588903/2cbr.jpg

Lazic

Citat: juga poslato 28 Avgust, 2016, 09:59
Kakav bre Laziæ test, ovo mu je treæi agregat, a nije pre¹ao 300 000 km, nije ba¹ neki dokaz kvaliteta! Pogre¹an primer!
Drugi :P Prvi sam sjebao dva puta...  ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m



UFF

opaaaa konacno ponovo lep i nadrkan RR od honde

Major

Lepa makina nema sta :)

Gavrolini

I ponovo hondina politika da za normalnu cenu dobijes kurcinu a za duplo vise para dobijes ono sto drugi nude u baznom modelu.