Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

od mene ogroman lajk, samo felne da promene inace dzaba im sav trud, nek ukradu od italijana ako treba

freepartyman

 Motor je iz Riminija. Dizajner je Italijan Aldo Drudi, lik koji dizajnira kacige izmedju ostalih i par Rosijevih. Motor je zasnovan na VFR1200F, stim sto je laksi 30kilograma. Svidja mi se prednji kraj pogotovo.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Burasca obja¹njava, rado bih je posedovao!


________________________________________________________________________________________________________

Samo sam se pitao kad æe i ta kategorija da ugleda svetlost dana :)

U Hondi se pominje hibrid skutera, turera i adventure motora. Prièa se da æe prvi primerak siæi sa proizvodnih traka u 2017. godini i koristiæe agregat koji se nalazi u Hondi NC750.

Honda City Adventure

http://adventurebikerider.com/images/stories/07_03/honda-city-adventure-patents.jpg

http://adventurebikerider.com/images/stories/city_adventure_concept.jpg

Glupost? Verovatno. Da li æe sprava postati vrlo popularna? Moguæe.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jefta

Dobar koncept. Verovatno neces morati toliko da pazis na ivicnjake rupe i lezece policajce nego samo gas i vozi. Sjajno

mali_zmaj

skuter,ko skuter!!!!
jin-jang

castor

Meni to super izgleda...
It's the ride that matters, not the bike…

srbac

Sto god da je imace problem sa reglerom !  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 21 Maj, 2016, 01:35Dizajner je Italijan Aldo Drudi, lik koji dizajnira kacige izmedju ostalih i par Rosijevih.

Pod "par" misli¹ sve njegove do sad... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2016, 23:25

Honda City Adventure

http://adventurebikerider.com/images/stories/07_03/honda-city-adventure-patents.jpg

Glupost? Verovatno. Da li æe sprava postati vrlo popularna? Moguæe.

Ovo je toliko nastrano, bizarno, perverzno i nakazno da ga ne bi' vozio ni da mi plate .
A hibridi "ovoga - onoga" ... nikako bez skupocenog ogibljenja, ali cemu? Za te pare bi mogla da se kupe dva motorcikla razlicite namene  [neampojma].

(Jos bi' ja to nagrdio, i svasta kaz'o, al' popio, pa necu. Posle da se pravdam ... nesto ...  :))


idanijel


DebeliZmaj

Citat: Mik poslato 09 Jun, 2016, 01:18
Ovo je toliko nastrano, bizarno, perverzno i nakazno da ga ne bi' vozio ni da mi plate .
A hibridi "ovoga - onoga" ... nikako bez skupocenog ogibljenja, ali cemu? Za te pare bi mogla da se kupe dva motorcikla razlicite namene  [neampojma].
(Jos bi' ja to nagrdio, i svasta kaz'o, al' popio, pa necu. Posle da se pravdam ... nesto ...  :))

bi vozio da mi poklone
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Ono gore je klasican skuter samo je zbog intenziteta rupa prilagodjeno ogibljenje nasem asvaltu.

Hohštapler

Kymco i Kawasaki nastavljaju saradnju.
Kawasakijevi skuteri nose njihove agregate, sad æe kymco dobiti njihov 650cc dvocevku...
Verujem da æe motor biti penal za plaæeno dobijeno.

www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/august/kymco-kawasaki-er-6-based-650/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Quadro 4

Slicno kao i MP3 samo sto ima dva tocka i pozadi. Meni izgleda sjajno. Ko zna mozda ga i uzmem jednog dana.




UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2016, 16:12
Kymco i Kawasaki nastavljaju saradnju.
Kawasakijevi skuteri nose njihove agregate, sad æe kymco dobiti njihov 650cc dvocevku...
Verujem da æe motor biti penal za plaæeno dobijeno.

www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/august/kymco-kawasaki-er-6-based-650/

za bolje i nisu, jedno za drugo stvoreni

stilgar

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2016, 00:45
Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2016, 16:12Kymco i Kawasaki nastavljaju saradnju.
Kawasakijevi skuteri nose njihove agregate, sad æe kymco dobiti njihov 650cc dvocevku...
Verujem da æe motor biti penal za plaæeno dobijeno.

www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/august/kymco-kawasaki-er-6-based-650/

za bolje i nisu, jedno za drugo stvoreni
Kako li ces preziveti ako kawasaki jednog dana kupi BMW auto I moto industriju tek da imaju I neke sica fabrike u evropi :)

UFF

pa prezivecu neko valjda i napisati bio je u pravu onaj pokojni stilgar
jer to nece skoro da se desi ako ikad :D

Hohštapler

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2016, 00:45
Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2016, 16:12
Kymco i Kawasaki nastavljaju saradnju.
Kawasakijevi skuteri nose njihove agregate, sad æe kymco dobiti njihov 650cc dvocevku...
Verujem da æe motor biti penal za plaæeno dobijeno.

www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/august/kymco-kawasaki-er-6-based-650/

za bolje i nisu, jedno za drugo stvoreni

Apsolutno su isti, i jedni i drugi prave najjeftinije motore u klasi. Dodu¹e, u litrama mislim da je suzuki najjeftiniji...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Jbg,za nas balkanske i ostale smrtnike,koji smo blago reci sirotinja,kupiti novi motor,je nesto nedostizno..,a kawina redna dvica je dokazana..,by Lazic test company poligon,pa ako se bude mogao kupiti relativno ozbiljan motor za male pare..,zasto ne..

kymcov venox je dobar mali kruzer,i cak najbolji u klasi..,skuteri im nisu losi..

e sad, Uff je hejter Kawe,i sta da se radi....,ako se zvjezde poklope.moj slijedeci motor je naravno i opet Kawa!!!!
jin-jang

juga

Kakav bre Laziæ test, ovo mu je treæi agregat, a nije pre¹ao 300 000 km, nije ba¹ neki dokaz kvaliteta! Pogre¹an primer!