Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Hohštapler

Citat: K0le poslato 26 April, 2016, 13:50A tamo... V-mak¹èina  :o :o :o
Anniversary model, prvi od ukupno dva koliko ih dolazi u Srbiju

Sjajna fora za otimaèinu para...
Uzme¹ obièan motor koji ti silazi sa pokretne trake, stavi¹ druge nalepnice, napi¹e¹ "аниврсари спешл едишн" i podigne¹ cenu  za 10-15%... digne¹ noge na sto i lajkuje¹ kurave po instagramu... џоб дан... 
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Iskreno novi V max mi nije ni prici onom starom. Sad vec postaje sminka dok je stari bio pravi jebeni hc.

K0le

Citat: Andreja poslato 26 April, 2016, 22:34
Kole, ti razbacan k'o ja bokte... :D VMax je predrkan, ¾elja mi da ga probam jednom.

Da me vidi¹ jo¹ kad pokisnem! ajao :D

Da l' je bolji ili gori od starog, ne znam, da l' je navlakaèa za spe¹l edi¹n - vrv, ali da je motor golem - GOLEM je  :o


lvl1

Italijanksa budalastina precenjena (kao i svi njihovi motori osim skutera) ,BMW-ov motor  ;D  ;)

ninja66

Z 900 supercharged...


idanijel


BOKYBOY

...nazalost,samo u foto-sopu... :)

freepartyman

Citat: lvl1 poslato 12 Maj, 2016, 18:33
Italijanksa budalastina precenjena (kao i svi njihovi motori osim skutera) ,BMW-ov motor  ;D  ;)
Sta je precenjeno je relativan pojam..Pogledaj slike koje se prodaju za milione dolara,a isto platno i ulje se koriste na njima kao i na slikama od par stotina dolara. Naci ce se kupci i za ovaj motor ;) 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Te slike sto se prodaju za milionske cifre su najobicnije pranje novca jer je dozvoljeno anonimno kupiti sliku. Posle "slikar" vrati bar 90% para onom ko je platio i cao zdravo.


lvl1

Citat: freepartyman poslato 12 Maj, 2016, 20:42
Citat: lvl1 poslato 12 Maj, 2016, 18:33
Italijanksa budalastina precenjena (kao i svi njihovi motori osim skutera) ,BMW-ov motor  ;D  ;)
Sta je precenjeno je relativan pojam..Pogledaj slike koje se prodaju za milione dolara,a isto platno i ulje se koriste na njima kao i na slikama od par stotina dolara. Naci ce se kupci i za ovaj motor ;)  
Ma ne lozi se bre,pa sta bi ti pre kupio r1 x15 ili 1 tamburini... Kakve slike te spopale kakvi bakraci.

freepartyman

Citat: lvl1 poslato 13 Maj, 2016, 02:19
Citat: freepartyman poslato 12 Maj, 2016, 20:42
Citat: lvl1 poslato 12 Maj, 2016, 18:33
Italijanksa budalastina precenjena (kao i svi njihovi motori osim skutera) ,BMW-ov motor  ;D  ;)
Sta je precenjeno je relativan pojam..Pogledaj slike koje se prodaju za milione dolara,a isto platno i ulje se koriste na njima kao i na slikama od par stotina dolara. Naci ce se kupci i za ovaj motor ;)  
Ma ne lozi se bre,pa sta bi ti pre kupio r1 x15 ili 1 tamburini... Kakve slike te spopale kakvi bakraci.
Jel stvarno mislis da ljudi koji kupuju motore tipa, tamburini, ducati desmosedici i slicno razmisljaju o R1.  Naravno da ja ne razmisljam o slicnim stvarima,ali onaj ko ima stotine miliona naravno da ce da gleda tu tesku egzotiku,a sto manja serija to veca cena.. Verovatno se pitas zasto kupuju veyron,ili aventador a ne nisan gtr ... I jel mislis da je neko stvarno blesav da razvija motorcikl od 300 000 eura a da vec ne zna da ce ih prodati sve..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

lvl1

Citat: freepartyman poslato 13 Maj, 2016, 02:26
Citat: lvl1 poslato 13 Maj, 2016, 02:19
Citat: freepartyman poslato 12 Maj, 2016, 20:42
Citat: lvl1 poslato 12 Maj, 2016, 18:33
Italijanksa budalastina precenjena (kao i svi njihovi motori osim skutera) ,BMW-ov motor  ;D  ;)
Sta je precenjeno je relativan pojam..Pogledaj slike koje se prodaju za milione dolara,a isto platno i ulje se koriste na njima kao i na slikama od par stotina dolara. Naci ce se kupci i za ovaj motor ;)  
Ma ne lozi se bre,pa sta bi ti pre kupio r1 x15 ili 1 tamburini... Kakve slike te spopale kakvi bakraci.
Jel stvarno mislis da ljudi koji kupuju motore tipa, tamburini, ducati desmosedici i slicno razmisljaju o R1.  Naravno da ja ne razmisljam o slicnim stvarima,ali onaj ko ima stotine miliona naravno da ce da gleda tu tesku egzotiku,a sto manja serija to veca cena.. Verovatno se pitas zasto kupuju veyron,ili aventador a ne nisan gtr ... I jel mislis da je neko stvarno blesav da razvija motorcikl od 300 000 eura a da vec ne zna da ce ih prodati sve..

Nisam ja rekao da ga nece kupiti niti da li bi ga ti kupio,samo sam rekao da je budalastina Italijanska koja ne vredi generalno ni blizu tih para,a ko zna zasto ih prave. Druga stvar ,to je R motor znaci bitne su samo preformanse na stazi,znaci ti mozes da kupis afriku i da je izlijes u zlato i dijamante da nalepis i da je vozis na elektricni pogon ali je opet budalastina. Kupis sb ili gp mtora star5(2011recimo,primera radi) god za 300,000 i generalno si veoma konkurentan gde god da se pojavis na bilo kojoj stazi.

UFF


DebeliZmaj

pa kawasaki ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86


BOKYBOY

Citat: bigbad86 poslato 13 Maj, 2016, 17:50
Meni je vrh :)

...i meni...cenim da je ovo slican agregat kao u H2? [neampojma]