Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

uhhhh ovaj plavi mt izgleda brukaa

UFF

transformers
sve mi se svidja osim buljavih farova sa krosplejna
zbog toga mi je odvratan i dzaba im ostali nadrkani detalji


castor

Citat: UFF poslato 29 Februar, 2016, 21:34
transformers
sve mi se svidja osim buljavih farova sa krosplejna
zbog toga mi je odvratan i dzaba im ostali nadrkani detalji

Èak i meni lièi na Transformers-a, ali ¹to je du¾e gledam, sve je ljep¹a...
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

jedino sto na slici nema neki stitnik za ove hladnjake a ko kupi motor morace to prvo da namontira .

prednji blatobran je jako kratak i ovi hladnjaci ce biti puni kamencica , blata i svacega. mada kontam ovo i nije pravljeno da se vozi po kisi .

neko se cini jos nekom da na slici kao da polovne grane stavljene ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Citat: PECA BMW poslato 02 Mart, 2016, 20:06
jedino sto na slici nema neki stitnik za ove hladnjake a ko kupi motor morace to prvo da namontira .

prednji blatobran je jako kratak i ovi hladnjaci ce biti puni kamencica , blata i svacega. mada kontam ovo i nije pravljeno da se vozi po kisi .


Prva stvar koju sam pomislio kad sam ugledao ovu fotku, znaèi nisam jedini koji je primetio.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Ako vec prave vodenjaru, sto komplikuju pa ubacuju  i uljni hladnjak, sto jednostavno ne stave veci za vodu ako vec ima mesta za veci a hladjenje ulja rese ko i obicno vodovima za vodu kros samu masinu...

PECA BMW

pa jbg ja nekako prvo gledam koliko ce biti funkcionalno u realnoj upotrebi , kad mu nakacis sve sto bi trebalo (za moju upotrebu) da ima promenice izgled totalno ,
ali opet nije napravljen za to nego da bude lep i da se vozi po suvom i po gradu ..

Isto napravili i sa BMW-ovim novim modelima , skracen blatobran da izgleda lepo i prednji tocak baca po celom motoru a bogami i po licu vozaca.
Ali  oni dali i kao opciju produzetak za blatobran da resis taj problem , da odma stavili bilo bi ruzno .  
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 02 Mart, 2016, 21:15
Ako vec prave vodenjaru, sto komplikuju pa ubacuju  i uljni hladnjak, sto jednostavno ne stave veci za vodu ako vec ima mesta za veci a hladjenje ulja rese ko i obicno vodovima za vodu kros samu masinu...

Kontam da je ovo najbolje re¹enje ¹to se tièe same uèinkovitosti hladðenja jer imaju veæu povr¹inu hladnjaka.
Hornet ima tu glupost da je uljni hladnjak u vodi, i drugaru je O-ring na tom hladnjaku prso, i ulio je ulje u vodu...
O-ring od par stotina dinara (fabrièki hondin) napravio je posla da se usere¹, ribati hladnjak i agragat iznutra od emulzije nije nimalo zabavno ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Jako mi se sviðaju Triumph-fi, opèinjen sam Daytonom 675, ali i ovo mi izgleda jako lepo, pravi "gvozdeni", sa svim lepotama 21 veka.

! No longer available

! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

TT Special Edition – CBR “obuèen” u boje legendarnog vozaèa sa “Isle of Man TT” trke, D¾ona Meginisa. Osim posebnih boja, TT Special donosi i pobolj¹anja na polju performansi i izgleda.

Tu je Akrapovic iduv . Zatim treba pomenuti i nove felne, Gilles ruèice, kra¹ pedove, ali i trkaèke Galfer koènice.
http://s15.postimg.org/krooxbc1n/2016_honda_cbr1000rr_fireblade_sp_tt_and_black_e.jpg

I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

pa gde idu zlatne felne na ovu semu boja i ovaj izduv ugh. ruzan : |

Andreja

I za moj ukus previ¹e ¹aren, nabacani su kojekakvi detalji pa ni jedan ne dolazi do izra¾aja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Eto sta su ukusi. Meni izgleda sjajno. Mislim da je tek uzivo pracka.

Hohštapler

Citat: Boban_m poslato 13 April, 2016, 21:05
Eto sta su ukusi. Meni izgleda sjajno. Mislim da je tek uzivo pracka.

+1

Pogledajte oklope, sav je "oèi¹æen" od nepotrebnog... verujem da je cena "special" al da imam para - trno bi mi rukavac...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Ne osporavam, ukusi su razlièiti.

Da imam para i ¾elim da odvojim toliko za nov motor tog tipa, trn'o bi mi rukavac za Panigale, RSV4, S1000RR ili ZX10R :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

...imo bi po jedan od svakog...
Ova honda je poslednja litra bez ikakvih elektronskih zajebavancija (osim abs-a), èista analogija... i to hondina. Sa skupom opremom. Verujem da nema mnogo boljeg od tog.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.