Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...ova kolor sema otkida,mnooogo bolja od zelene...s'obzirom na 207 konja ocekivao sam veci torki... [neampojma]

®or¾ GTI

Super je i ne deluje ko yamaha i dukac sa onim tabletima od satova

Boban_m

84 fit paunda je 114 Nm


Hurricane

sva sreæa pa ne lièi mnogo na H2R

Radanovic

Neko se izgleda igrao u Paintu ... ali ne bi bila lo¹a kombinacija  :)


castor

Legla mu je plava kao budali ¹amar… [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

Kalesin

Bajaj Pulsar RS200 Demon Black
jednocilindarski èetvorotaktni agregat zapremine 199,5 kubika, sa vodenim hlaðenjem, 24,5 KS i 18,6 Nm maksimalnog obrtnog momenta. I sve to u kombinaciji sa ¹estostepenim prenosom. Maksimalna brzina od 140 km/h zadovoljava potrebe svakodnevnog prevoza. Motocikl dolazi sa 17-inènim felnama i hidrauliènim disk koènicama. Zapremina rezervoara iznosi 13 litara, dok se ABS nalazi u paketu dodatne opreme. Cena za prvi motocikl - ODLIÈNA i iznosi 1780 evra  bar u Indiji.



Imala sam priliku da provozam stariji model Bajaj Pulsara 150 i 200... veoma jednostavan motoriæ, nema puno elektronike, servis im rade na ulici bukvalno,  lak za vo¾nju kao bicikl...lagan...okretan a tro¹i kako to Indijci raèunaju... za 1 litar goriva preðe se 20-25 km ...I da ima ovde kod nas rado bih ovakav motoriæ kupila sinu kao prvi da se uèi na njemu.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Citat: Kalesin poslato 19 Oktobar, 2015, 17:48a tro¹i kako to Indijci raèunaju... za 1 litar goriva preðe se 20-25 km

To je ne¹to jako puno. Verujem da je bli¾i 3L nego 4L na 100km.

drugo, mi¹ljenja sam da jeftin motor treba da ima ¹to manje plastika i oklopa i tandaramandara. Ovo je suvi¹e komplikovano i skupo u sluèaju pada ako mene pitate.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 08 Oktobar, 2015, 23:59



Moram priznati da mi se jako sviða.
Ovi novi oklopi gde se vidi ma¹ina su mi do jaja fora...

I haos kako se frljaju sa snagom, 207ks? Na radilici mo¾da... mo¾da.
Mada, to je sve manje bitno. Verujem da je motor sprava kakve nema trenutno a uvek je bio najjeftiniji u klasi. Svaka im èas'.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...men' se ovo dja...R1S...ima li nekih specifikacija i cena za nju? [neampojma]

http://s22.postimg.org/4ppps04ld/16_R1_S_Black_3.jpg

Andreja

! No longer available

Balavim na Dukca ali mi se nekako RSV4 RF èini najzanimljivijom. Nije prepuna elektronike kao rivali, V4 motor, zvuk èist ses... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


ninja66

Kakva je sad ovo nakaza ?
Yamaha LMW-MWT-9.


doktor

Jbt. koja nakaza!
Bikers work is never done!

srbac

Ajkula, drakula, Nandza kornjaca transformers  [rofl] [rofl] [rofl]

bigbad86

Ovo bih vozio samo kad ne bih imao noge...

BOKYBOY

...jedan ipo Tracer...slatko bih ja ovo terao... [balavi]