Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ninja66 poslato 09 Jul, 2014, 19:06
Citat: Radanovic poslato 09 Jul, 2014, 03:22

Suzuki objavio da na sajmu u Kelnu prikazuje novi naked , GSR 1000
Kao i do sada Suzuki kasni za trendom godinu-dve a sa dizajnom i vise.
Gledao ga 10 minuta i rekao, da jebe rak raka ako ovde ima neèeg novog, al' ¹ta zna' ja...:o ;D

UFF


BOKYBOY

...a evo i tebi  + za raka...  [rofl] [rofl] [rofl]

Kalesin

A jeste li videli ovo...

CR&S Duu










Evo ceo tekst...OVDE
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

K0le

Monstruozno, a tako i izgleda. CR&S su sastavili ono èudo VUN pre par godina, po meni daleeeko zanimljiviji bajk od ovoga  [neampojma]

Radanovic


Ducati planira izbaciti Streetfighter verziju Panigalea
Testiranja su u toku ... ka¾u da ima 180ks

Andreja

Mislim da je ovo neki neoficijelni render, uporedite Streetfighter sa ovim èudom, nije 1199 pravljen da bude nejked, sam agregat nije pravljen da bude lep kad je otkriven.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

odvratno
cak i da izbace nece da se proslavi ako tako bude izgledao

Jefta

Kada su italijani izbacili neki motor, a da nije izgledao bezobrazno :)

Hohštapler

Ma ¹ta odvratno, izleda ko svemirski brod - a to je a za picolovce sjajno! Ovo ima da ide ko alva...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic


UFF

auuu koji lopovluk

jel se zove mozda suzuki cb1000n :) (n na kraju da ne bude ocigledno  [rofl] )

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 10:28
Ma ¹ta odvratno, izleda ko svemirski brod - a to je a za picolovce sjajno! Ovo ima da ide ko alva...

...ovo picolovac?  8) ...izvini a gde ces da stavis istu da je provozas,na stop svetlo? [neampojma]

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 12 Avgust, 2014, 18:54
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 10:28
Ma ¹ta odvratno, izleda ko svemirski brod - a to je a za picolovce sjajno! Ovo ima da ide ko alva...

...ovo picolovac?  8) ...izvini a gde ces da stavis istu da je provozas,na stop svetlo? [neampojma]

TO parkira¹ ispred kafane, pa joj prièa¹ kako si opasan i to, posle je pokupi¹ kolima... jer tobo® ne bi ti nju da ugrozi¹... (tu ona skonta tvoju odgovornu i mek¹u TOPGUN stranu i odma ti to veèe da pièke) ;)
Sve sam ja smislio - bez da brine¹. :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

#214
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Avgust, 2014, 19:42
Citat: BOKYBOY poslato 12 Avgust, 2014, 18:54
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 10:28
Ma ¹ta odvratno, izleda ko svemirski brod - a to je a za picolovce sjajno! Ovo ima da ide ko alva...

...ovo picolovac?  8) ...izvini a gde ces da stavis istu da je provozas,na stop svetlo? [neampojma]

TO parkira¹ ispred kafane, pa joj prièa¹ kako si opasan i to, posle je pokupi¹ kolima... jer tobo® ne bi ti nju da ugrozi¹... (tu ona skonta tvoju odgovornu i mek¹u TOPGUN stranu i odma ti to veèe da pièke) ;)
Sve sam ja smislio - bez da brine¹. :D
stvarno za èega je to ¹to bi trebalo biti suvozaèko sedi¹te?  [watching]
podseæa me na ono kao za kad smo kao klinci vozili bicikl sa parttregera...
http://s25.postimg.org/8cdy4chkf/CRS_DUU_STATIC_SIDE_L.jpg

inaèe rezervoaR me se svid®a, bolje takvi izgledaju u¾ivo! 8)
http://s25.postimg.org/ht3raz1f3/CRS_DUU_STATIC_3_4_FRONT_L.jpg

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Avgust, 2014, 19:42
Citat: BOKYBOY poslato 12 Avgust, 2014, 18:54
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Avgust, 2014, 10:28
Ma ¹ta odvratno, izleda ko svemirski brod - a to je a za picolovce sjajno! Ovo ima da ide ko alva...

...ovo picolovac?  8) ...izvini a gde ces da stavis istu da je provozas,na stop svetlo? [neampojma]

TO parkira¹ ispred kafane, pa joj prièa¹ kako si opasan i to, posle je pokupi¹ kolima... jer tobo® ne bi ti nju da ugrozi¹... (tu ona skonta tvoju odgovornu i mek¹u TOPGUN stranu i odma ti to veèe da pièke) ;)
Sve sam ja smislio - bez da brine¹. :D
[rofl] [rofl] [rofl]

UFF

poenta motorcikla je mala tezina, pokretnost, aginost, brzina...

jebena trafika na plin i ostali motori sa 300 kila bez tecnosti + 3 kofera i tank toraba + suvozac su ubili draz, a i samu poentu

Radanovic

Skice novog TDM-a koji bi mo¾da mogao biti predstavljen do kraja godine ... motor je trocilindra¹ iz mt-09




A Honda sprema Horneta 800 ...  [balavi]


Hohštapler

...sjajno... aj ¹to su kola sva ista, nego su i motori poèeli da budu svi isti....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dr32

Ovaj Hornet izgleda kao render, al bas ovo bi trebalo Hornetu da bude ono sto je bio, 800ccm, 100+ ks,usd viljuska, ostalo ne bi menjao.
Bilo bi dobro kad bi se zaigrali i napravili ovakav CBR 800 F sa bar 120 ks  :drka:
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy