Glavni meni

Noviteti

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe


Бенели 500
Друштво за заштиту од животиња

Laki-zr

Retro fazon, vraæa se u modu  [welcome]

Boban_m

Novi S1000RR, 207KS. Jedino mi je zao sto nisu zadrzali skrge na desnoj strani.

s1000rr-1" border="0

s1000rr" border="0

UFF

popravili prednju masku ali sto stede na bocnim plastikama?

Laki-zr

Meni se svidja nazad, al prednja maska onako 😌

Boban_m

Prednja maska je skoro ista kao na proslom modelu, samo su farove uglavili ispod.

PECA BMW

Isasao i moj omiljeni R  a ovaj RS konacno da lici na motor , malo im trebalo 30 god ... ....




Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane


milomir22

Novi rs je prelep, steta sto ne ide r4 u njega, vec boxer.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major

Ima i taj boxer neki smek
:D

milomir22

Ima kad si 50+ sa godinama...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

PECA BMW

Citat: milomir22 poslato 08 Novembar, 2018, 17:13
Novi rs je prelep, steta sto ne ide r4 u njega, vec boxer.

Ima i sa rednih cetiri cilindra samo umesto R stoji K
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Nika

Ovaj BMW je napokon poèeo da pravi lepe motore... Da nema oznaku - pomislio bih da je Japanac... .;D

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

dizajn pokazuje da je ljudima pun kurac ostrih linija koje se furaju zadnjih deset godina i da se vraju oblinama....sto daje nadu da ce i pederi pasti u nemilost i ove anoreksicne bedevije .....obline bato...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ja pre mislim da ganjaju hipstere sa retro-izgledom i starije ljude (koji realno imaju vise para od klinaca).
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

sve ok ali sta je sa farovima  [facepalm]

El Jefe

Све је то лепо али се продаја мотоцикала претворила у продају муда за бубреге. Верујем да не постоји било који серијски мотоцикл који би могао да издржи оно што је издржао серијски  Gsxr пре тридесетак година. А то је да се 24. часа вози под пуним гасом. На једном великом тесту хиљадарки Моторада пре десетак година ниједан није успео да заврши обичан тест вожње под пуним гасом на стази.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Secam se tog testa. Koliko se secam najduze je izdrzala kawa. Rsv4 se lepo pokazala. A ako se ne varam prva je prsla gle cuda cbr