Glavni meni

Izgubih opkladu protiv Srdjana Ercega

Započeo Zeljko King, 28 Maj, 2014, 00:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Oèigledno ga mnogo nervira kad prièa...:D

Zeljko King

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2014, 09:39
Oèigledno ga mnogo nervira kad prièa...:D
Ma jok bre,Lazicu  [nono]....Erceg je opusten tip,kao  [pecanje] ...Samo da ga popnem na "biciklu",da potera malo...Bice jos boljih prenosa i komentara,kad shvati sta se to u stvari desava kad  [motor] ....

zVuk

ko je reko da erceg nije opusten tip..??..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: Zeljko King poslato 31 Maj, 2014, 10:03
Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2014, 09:39
Oèigledno ga mnogo nervira kad prièa...:D
Ma jok bre,Lazicu  [nono]....Erceg je opusten tip,kao  [pecanje] ...Samo da ga popnem na "biciklu",da potera malo...Bice jos boljih prenosa i komentara,kad shvati sta se to u stvari desava kad  [motor] ....
ja mislio da zVuk misli na nekog koga Erceg menja sad...:-[

rtaku

Predlazem da tokom prenosa oba ugase mikrofone i puste zvuk sa staze.

Gašpar

Citat: Radanovic poslato 29 Maj, 2014, 00:59
Ajd' po¹to vidim da si dobar sa njim , reci mu da prenese onoj kukumavki D¾ankiæu , da ne jauèe , skièi , leleèe ... tokom prenosa.

Rekao mu ja vi¹e puta. Ka¾e ne vredi, D¾ankiæ je takav, zaista mu je ¾ao, ne shvata da to nije stra¹no bla bla bla  :D

stilgar

@ Zeljko King
ako poznajes i Dzankica koji se nalupetao u motogp silverstone, voljan sam da mu dostavim svih 12 trka u sve 3 kategorije sa Bt sporta da preslusaju obojica i nauce kako se to radi, ko da nema ekran ispred sebe nego kaze lorenco vodi a iza njega pedrosa (a pedrosa 7mi) pa nastavi ko da nista nije bilo ko je gledo na SK zna o cemu pricam. Ili im predlozi da cute il nek puste engleskog komentatora jer preuzimaju i sliku i ton, sve je bolje od nerviranja slusajuci ih obojicu (za silverstone samo Dzankica)

Hurricane

...æuti, bar smo se ovaj put odmorili od Ercega i njegovog dosaðivanja Banzai manevrom...

3006

Citat: stilgar poslato 01 Septembar, 2014, 15:54
kaze lorenco vodi a iza njega pedrosa (a pedrosa 7mi) pa nastavi ko da nista nije bilo
Pa 22 puta ponavlja Hernandez, a Janone u kadru, pa otac Marka Markeza je Hulian Simon, itd. Do sutra da nabrajam.
Erceg, takav kakav je, dve svetlosne godine je ispred D¾ankiæa. Jeste da svr¹ava na Markeza (kao nekada na Stonera), jeste da ima tri pod¹tapalice (banzai manevar, ru¾an pad, kraj dana) i ponavlja ih kao ¹vaba tralala, ali barem zna imena, poznaje face, br¾e reaguje. Kad prenosi, prièa kao navijen ali sve to lièi na ne¹to. Boljeg na SK nema, na¾alost.
Aca... Brate mili, razmi¹ljam ¹ta da ka¾em, kako da ga krstim, ¹ta god mi padne na pamet nije ni blizu Velikom Magu i njegovim biserima. Vi¹e puta sam raspravljao o njemu, svaki put se iznerviram, ne znam koji æe mi to moj. Mo¾da taj èovek ne¹to u ¾ivotu zna da radi, ali treba ga pu¹kom izbaciti iz studija. Seæam se kada je poèinjao, u prvim prenosima je vi¹e æutao, ponekad pita pone¹to i to je to. Kad se oslobodio, jao majko... A nije on kriv. On je takav kakav je, kriv je SK koji ga dr¾i. Ako posle juèera¹njeg programa ne dobije pedalu, onda neko stvarno nije èist u celoj prièi.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

...inaèe, juèe je èovek rekao da æe tokom prenosa vi¹e æutati i stvarno, dosta puta je pu¹tao prenos da teèe bez njegovog govora.
I inaèe mislim da èovek skroz ok prenosi, ako neko misli da ume bolje - nek proba da vidi.
ps.
I pored toga ¹to ih branim i dalje vi¹e u¾ivam da gledam i F1 i GP tako ¹to skinem trku sa Engleskog SKY-ja... Bra¹o, ono je kod njih umetnost od prenosa!
Stilgar, jel stvarno ima¹ sve trke?? Ja sam skidao sve ali posle i brisao, a sad mi pada na pamet da bi mogao da imam kolekciju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Septembar, 2014, 18:39
...inaèe, juèe je èovek rekao da æe tokom prenosa vi¹e æutati i stvarno, dosta puta je pu¹tao prenos da teèe bez njegovog govora.
I inaèe mislim da èovek skroz ok prenosi, ako neko misli da ume bolje - nek proba da vidi.
ps.
I pored toga ¹to ih branim i dalje vi¹e u¾ivam da gledam i F1 i GP tako ¹to skinem trku sa Engleskog SKY-ja... Bra¹o, ono je kod njih umetnost od prenosa!
Stilgar, jel stvarno ima¹ sve trke?? Ja sam skidao sve ali posle i brisao, a sad mi pada na pamet da bi mogao da imam kolekciju...
imam celu motogp 2013 neke sa britis eurosporta 2 neke sa BBC,i sve trke 2014 sa BT sporta osim moto 3 u silverstonu al naci cu i nju. svi snimci su u HD720P.

p.s. evo ide repriza na SK1 ko je neraspolozen a oce da se slatko nasmeje nek ukljuci tv

Lazic

Vlasnika teme nema od juna, zna li neko za¹to...? :D

Zeljko King

Citat: Laziæ poslato 22 Septembar, 2014, 13:23
Vlasnika teme nema od juna, zna li neko za¹to...? :D
Ostadoh bez motora svojom nepa¾njom.... [glavazid] [glavazid] [glavazid]....Sad je sve O.K. U medjuvremenu sam "terao" neke auto trke(brdo).Sledeæe godine æu voziti èitavu auto trkaèku sezonu za "GAGA" rejsing tim.(ako je bude uop¹te).