Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: mkt poslato 10 Jun, 2015, 00:06
pomislio sam da je Nada Macura

ja reko sa kevom otisao na maturu ... ono razredna ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


Jecko

Kakav je to razred gde si ti sa prosekom 3,6 najbolji.... :D

mkt


Bori¹a

Citat: Jecko poslato 10 Jun, 2015, 04:42
Kakav je to razred gde si ti sa prosekom 3,6 najbolji.... :D

3.8 [rofl]
salim se, nisam najbolji, nego moja najbolja drugarica (friendzoned, znam) imala saobracajku i slomila karlicu i ja nisam imao sa kim nego sa razrednom :D :D :D

nisam jebo, steta

makinjo

O Borisa sine pa ti bi i profesoricu ;)

Andreja

Vikend fotose¹n, Mawaheb, Filip Feelgod i ja :)



Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major


Lazic


dr32

@Vikend fotose¹n, Mawaheb, Filip Feelgod i ja Smiley
Momci samo se vi igrajte, tako sam se je u ocaju, bez motora, bez para i sa brdo ispita uslikao 2010-te, u tom trenutku je taj motor izgledao daleko kao mesec, al nije proslo ni godinu dana, naleteo mi je povoljno i pazario sam ga. Tako da pazite sta zelite i sta slikate ;)
[cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Andreja

Igrom sluèaja, sva trojica smo na neki naèin bez motora, Mawaheb je kupio od mene VFRa i ostao bez posla pa mu motor skuplja pra¹inu, ja moj ne vozim, hoæu da ga prodam da bih kupio drugi a Filip je njegov slupao i poèeo je sreðivanje... Tako da, nadam se da nam isto sleduje, meni neki endurèiæ, Muki da poène da vozi VFRa i Filip da sredi GSX-a  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj





mo¾e li jedna sa kawom!! zanemarite mu¹ki frizerski salon,zadnjih deset godina ¹i¹am se sam,¹to je jednako dvije ma¹inice za ¹i¹anje!! jedna jeftina  zamjenjena sa boljom,koja je jo¹ u upotrebi!!  ;D
jin-jang

Lazic

Citat: Andreja poslato 07 Avgust, 2015, 21:25
Igrom sluèaja, sva trojica smo na neki naèin bez motora, Mawaheb je kupio od mene VFRa i ostao bez posla pa mu motor skuplja pra¹inu, ja moj ne vozim, hoæu da ga prodam da bih kupio drugi a Filip je njegov slupao i poèeo je sreðivanje... Tako da, nadam se da nam isto sleduje, meni neki endurèiæ, Muki da poène da vozi VFRa i Filip da sredi GSX-a  [cheers]
Onda se slobodno mo¾e reæi, tri pasjera... :o :P ;D :-* :-* :-*

OKi

#2013
Citat: mali_zmaj poslato 08 Avgust, 2015, 10:52




mo¾e li jedna sa kawom!! zanemarite mu¹ki frizerski salon,zadnjih deset godina ¹i¹am se sam,¹to je jednako dvije ma¹inice za ¹i¹anje!! jedna jeftina  zamjenjena sa boljom,koja je jo¹ u upotrebi!!  ;D
Meni najlepsa KAWA od novijeh datuma! Lepa fotka  [clapp] [thumb_up]

mali_zmaj

hvala,sad sam pre¹ao oko 1068 km,do Pule i nazad,na moto skup,i tamo ¹to sam loko vozio...malo tro¹i lijepo ide... malo mi je tvrði motor moram experimentisati sa ogibljenjem..,zapoèet æu temu na manijacima èim uhvatim vremena..
jin-jang

Lazic

Nije ti tvði motor, ti si prelak... ;D :-*

mali_zmaj

il sam omatorio..pa sam okilavio usput... pa mi ko babi sve smeta....
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 13 Septembar, 2015, 14:01
il sam omatorio..pa sam okilavio usput... pa mi ko babi sve smeta....
Ne kukaj ko strina.
Dragan Pavliæeviæ ima preko 60 godina i vozi 1000rr, putuje sa njim pa ne kuka toliko. Sve je to do stava ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

bem mu misa jesam srbin ili nisam,kuknjava je dio naseg folklora!!   
jin-jang

balcan girl



Gazda na forum :) nikako da shvati da ne treba da pije sa mnom :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!