Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

kupljeno i 8 m2  etisona   sa popustom   nepunih  13 evra  , dovoljno za peglicu

bigbad86

jel moze neka slika zadnje klupe?

Andjelo

ne to tek treba da zamislim da napravim da bude rasklopljivo za nedaj  boze, ako nesto treba da se cacka  ...............

Andjelo

evo i slika etisona mislim da je i previse odlican  za te pare


bigbad86

To se tesko usisava, ono cisto da znas :)

Andjelo

Ma necu vala svaki dan da ga sredjujem  ;D

Andjelo

i posto se blizi kraj odmora  dok sam imao ovde slobodnog vremena  razmisljao sam sta dalje sa peglom tako da mi je doslo na ideju i mislim da cu najbolje uklopiti prednji i zadnji branik od  pezoa 206  sa malim doradama   .....................e sad ako neko ima nekog ko ima neki izlomljen branik ili zna nekog prijatelja da ima   dobro bi mi dosao da probam  da ga uklopim   ,ako ne krajnja solucija da kupim nove pa da ich prekrojavam

Andjelo


Andreja

NE IDU obli elementi na kockast automobil, nikako. Ni farovi, ni branici, NI©TA. To je mi¹ljenje a ti kako hoæe¹, naravno.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

bio sam prvo za one duboke od golf 2  ali se tesko nalaze  a ovaj  model mislim da cu ga uklopiti doro sa rubovima ,  ali videcu jos malo razmisljacu  o tome dok ne srdim sve unutranje  koseve i zadnje rubove 

Andjelo

mozda jos na kraju da i ne stavim  branike nego da odradim neki fazon od lima  ..................

UFF


Andjelo

takodje bi trebao da se pozabavim  i  sa tablom  tj. uklopicu ovu od zzr-a  samo da vidim  dal ce ici u orginalno kuciste ili cu morati da pravim  drugo po ovoj tabli  ,e sad sa konzolom  nemam jos nikakvog resenja  ............da li da oblozim  sa necim na postojecilim ili da odradim  nesto drugo  .....................

Havarisan


srbac

Stavi mu nekakve cevuljege umesto branika!!!

Andjelo

Citat: srbac poslato 03 Januar, 2015, 16:11
Stavi mu nekakve cevuljege umesto branika!!!
ma to mi je najlakse ali mislim da nece bidi dobar fazon  ,mozda samo i skoristim  donji Deo branika da bude kao neki spojler ,a sa ovog do pezoa  ne bi montirao ceo  nego bi ga poravnao  ,sve ovo oblo sto je crno skinuo bi dole ali  otom potom  kada budem  krenuo  sa radnjom  probacu prvo da nadjem  neki izlupan od pezoa  pa da ga prekrojim kako sam zamislio stim da ne preklapa Deo gde ce biti prednja maska  koju sam vec napravio  ako ne doci ce neka ideja u glavi  ....................

Andjelo


Andjelo


Andjelo


Andjelo