Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pu sto nisi roknuo 900 unutra :P

Andjelo

ovaj motor se nasao za jeftine  pare,  zato sam se odlucio za njega inace  da se ima vise para znao bi ja da fantaziram sta da odradim ......................

Biker-Boy

Verujem da nije problem ubaciti drugi agregat unutra, najtezi deo je vec uradjen. [thumb_up]
Treba 1-2 dzaka peska da ubacis u peglu, ludilo kako se otima zverka ko da je na ledu
I feel the need..... the need for speed !!!

banevuk

Citat: Andjelo poslato 17 Decembar, 2014, 21:53
i ovo je zadnji snimak  gde je test vozac komsija i moj sin   na kraju imali malu nezgodu   nista opasno FIAT 126 R with CBR600 drive 2
Snimatelj se usrao od straha  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


Gvozden


Andjelo

Citat: Biker-Boy poslato 18 Decembar, 2014, 00:18
Verujem da nije problem ubaciti drugi agregat unutra, najtezi deo je vec uradjen. [thumb_up]
Treba 1-2 dzaka peska da ubacis u peglu, ludilo kako se otima zverka ko da je na ledu
sto se tice kacenja mislim da 900rr ima istokacenje .......

Andjelo

Citat: banevuk poslato 18 Decembar, 2014, 00:19
Citat: Andjelo poslato 17 Decembar, 2014, 21:53
i ovo je zadnji snimak  gde je test vozac komsija i moj sin   na kraju imali malu nezgodu   nista opasno FIAT 126 R with CBR600 drive 2
Snimatelj se usrao od straha  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
jebi ga jos je mlad i zelen...............

penzos

 [dobarpost] bravo Anðelko! Zvuk odlièan, a to ¹to zabacuje je i normalno za taj odnos snaga-te¾ina! Samo napred!   [vatromet]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Andjelo

ovako manijaci  ako bog da da se ovo na prolec privede da sve bude na svom mestu   bicete  pozvani na  Trandibal u Beloj Crkvi    [vatromet] [vatromet] [vatromet]  povodom promocije pegle 

goranvojska

cekam...........i dolazim.

Ivan1979

Da se prijavim , I stanem u red za prvi krug  [yahoo]

Mare70a

Kakav lud prevoz. Svaka cast  [pobednik]
Ja cu doci samo da gledam iz prvih redova  [flashing]
Bem ti sunce,ne moze da sastavi koliko snage ima....
Moraces za slikove da se prsis... [pomazi_me]

[watching]
veloce come un proiettile

Andjelo

e ovako posto  sam u petak uvece stigao u Nemackoj  kod mojih  i danas u skitnji nasao jeftin etison  od 1,89 evra za 1m2  sad cu  ici da kupim jedno 8m2 da imam za peglicin enterijer  uslikacu posle  kako izgleda a i danas  kako sam cuo  nema naplate poreze u toj firmi   pa cu ubaciti koju sliku

Andjelo

a evo i cajgera jos samo kada se budem vratio da ga uklopum u peglin nosac  cajgera ..................cajgeri su kao novi a i koristice za tih 35 evra


Andjelo

a evo i koje slike uslikane u medjuvremenu






BOKYBOY

Citat: Andjelo poslato 22 Decembar, 2014, 18:24
a evo i cajgera jos samo kada se budem vratio da ga uklopum u peglin nosac  cajgera ..................cajgeri su kao novi a i koristice za tih 35 evra



...piii...gde nadje bas ove ruzne od ZZ-R-a... ;D ;D ;D

VR 46

mozda su ruzni ali bato pola rezervoara  ;D
Twist of wrist!

Andjelo

pegla je vec natankovana Puna do cepa  [cheers] nesto me zeza  ovaj merac  ;D ali namesticu ja da pokazuje pun  [rofl] [rofl]

Andjelo

Citat: BOKYBOY poslato 22 Decembar, 2014, 19:06
Citat: Andjelo poslato 22 Decembar, 2014, 18:24
a evo i cajgera jos samo kada se budem vratio da ga uklopum u peglin nosac  cajgera ..................cajgeri su kao novi a i koristice za tih 35 evra



...piii...gde nadje bas ove ruzne od ZZ-R-a... ;D ;D ;D
pa jebiga   od honde cbr 600f 2 na ebay-u  polovan  najeftiniji sto sam nasao cini mi se 100 evra ako nije koji evro vise