Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

posto sam imao par sitnih kikseva   hladnjak od alfe cureo  zamenjen prekjuce od korse A a i glavni kocioni me je zezao pa sam porucio nov od golf2  danas je prebudjen a sutra se nadam da cu izluftirati kocnice  a i napokon ocisceni karburatori  pa da i njih sutra montiram  i da se pozabavim  usmerivacem za usis   i videcu ako jos sta stignem  ako ne polako ali sigurno .......................bice i neka slika ako se setim da uslikam

OKi


rboban

Ride It Like You Stole It

juga


Andjelo

zbog danasnjih obaveza stigao sam samo da sredim kocnice i napokon  kociiiii....................vodu ne pusta nigde  i upravljivost  upravljackog ureceja tj volana je na nivou precizna    i  pozabavio sam se  estetikom pedala  da budu sve u hromu  i nesto  malo oko usisnika  ....................ne zuri mi se kao sto sam zurio pa sam morao nesto i po 2ili 3 puta da odradim ,hocu kada bude gotova da nemam ni jednu zamerku 

Andjelo

i napokon danas pegla upalila i radi  kao  sat  ,a zvuk  :o [yahoo]  ..................ostao  sam  sa kezom  do usiju   evo i snimka ali je uzivo  mozda 100 puta bolji zvuk Fiat 126 with CBR600f exhaust sound by Munja System

zVuk

Citat: Andjelo poslato 07 Novembar, 2014, 18:33
ali je uzivo  mozda 100 puta bolji zvuk

ma uzivo sam najbolji :D ......ali pegla se cuje, jebe keve.....nemogu da docekam da je vidim gotovu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

jocale

Citat: Andjelo poslato 07 Novembar, 2014, 18:33
i napokon danas pegla upalila i radi  kao  sat  ,a zvuk  :o [yahoo]  ..................ostao  sam  sa kezom  do usiju   evo i snimka ali je uzivo  mozda 100 puta bolji zvuk Fiat 126 with CBR600f exhaust sound by Munja System

Auuuu :D ovo ce da pegla :D
Samo polako i pun gas

Andjelo

mislim da cu do petka uspeti da namontiram  topove na pegli ..........................






Andjelo


Andjelo

evo juce i danas pravio  prednje koseve i pod a i prednji vezni lim malo sredio pa cu videti sta cu posle doraditi na prednjem delu   posto nisam toliko strucan za limariju cekao sam prijatelja da mi pomogne  u  krojenju 







Andjelo

napravljeni su i nosaci za sedista samo od nedelje da ih pozicioniram i izbusim rupe da bi  ih fiksirao za sasiju

UFF


Andjelo

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2014, 19:23
:o  pravis hamera? :D
ovo ce biti mini Hammer  ;D hteo sam da uglavim  grill masku hladnjaka od A6 b5  ali mi fali nekih 6cm  sa strane   ,  razocarao sam se jer je nova maska  bila 12 evra  crna    ne znam od cega bi mogao da napasujem nesto da zatvorim ovaj otvor  a da izgleda lepo ............

Tatica


Andjelo


Andjelo

ovako nesto cu u ponedeljak da odradim od lima stim da vidim dal mogu far  da postavim kada budem zapecao lim  da izgledakao obrva 


juga

Svaka èast  majstore!

rboban

Evo na SAFETY CAR za sledecu sezonu, ako ga stignemo u krugu za zagrejavanje... ;)
Ride It Like You Stole It

Andjelo

posto sam se juce vozao od majstora do majstora da utvrdi sto mi ne pali auto  a na  proveri nema ni jedne greske  na kraju ustanovljeno da je akomulator los  tj celije  i da pri verglanju napon padne oko 10 V  sto je nedovoljno  za kompjuter da signal da upali vec brljavi .................to i tako nije bitno bitno je da se danas radilo oko  pegle pozicioniro sam i izbusio rupe da postavim sedista   i postavio sam  na nosace zadnja oba topa  pa se nadam da cu sutra  da odradim i sve cevi do spoja sa granom bice sutra jos koja slika  ......................