Glavni meni

fiat 126 prepravka

Započeo Andjelo, 08 Maj, 2014, 20:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo i koja slika    ali bice jos   ,ostale jos koje sitnice sutra da se odrade i spremna je  ....................................








bigbad86

Namazi Gumaz na gume ;)

Biker-Boy

fantasticno odradjeno, svaka ti dala  [klanjam_se]  [kralj] [clapp]
I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE

svaka cast za projekat  [klanjam_se] [klanjam_se]
ja bi ,recimo,celu peglu ofarbao u plavo a samo felne ofarbao u belo..mada i ovako je skroz ok...

Andjelo


Glava Dole


juga


viper

Odlična.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

srbac

Vidim ima i nalepnicu od registracije !!!!!  :P :P :P

Andjelo

Citat: srbac poslato 19 Jun, 2015, 10:03
Vidim ima i nalepnicu od registracije !!!!!  :P :P :P
pa ja vam  lepo kazem  da je registrovan  na Baba Katu  ,a vi  mi  ne verujete  :D

mkt


Andjelo

evo i koja slika sa nalepnicama 








Andjelo

jos jednom da se zahvalim  majstoru za nalepnice  pod  nadimkom  cini mi se Serbduck i za njegovu  donaciju 

Lazic


monsterbnt

Daj ako time tvojim cudom dolazis za Bg, javi se da to oslikamo onako kako dolikuje i kako zasluzuje taj rad i trud :)
Smrt SVIMA!!!!

Dzambo


Andjelo

Danas su slucajno bili  da vide Munju ,  2 decka iz Agencije za Bezbednost Saobracaja  iz Beograda  ,na prvi pogled  izgledali su iznenadjujuce kada su ugledali peglu  a zacudjujuce  kada su culi kako grmi  a tek kada sam je provozao kroz ulicu  par puta ostali su bez tetksta ................................inace bili su povodom nekog saobracajnog seminara koji ce se odrzati 3 jula  u Tehnickoj skoli u Beloj Crkvi

grber

Malopre bio i prilog na  RTV Vojvodina...uleteh na kraj, al videh da je peglica u glavnoj ulozi bila  [thumb_up]

MIGE

Citat: Andjelo poslato 25 Jun, 2015, 18:45
Danas su slucajno bili  da vide Munju ,  2 decka iz Agencije za Bezbednost Saobracaja  iz Beograda  ,na prvi pogled  izgledali su iznenadjujuce kada su ugledali peglu  a zacudjujuce  kada su culi kako grmi  a tek kada sam je provozao kroz ulicu  par puta ostali su bez tetksta ................................inace bili su povodom nekog saobracajnog seminara koji ce se odrzati 3 jula  u Tehnickoj skoli u Beloj Crkvi
da se jedan slucano ne zove gosn Vladimir Jevtic?