Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ovoje èetristoèetrdeseti odgovor u ovoj temi. ;D

Hurricane


Darko


Hurricane


Lazic


MIGE


Kostić

dok doðe vreme da probije klip ja æu da ostarim pa neæe da mi smeta ; )

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 01 Septembar, 2014, 21:25
dok doðe vreme da probije klip ja æu da ostarim pa neæe da mi smeta ; )

OSTARIO SI TI , ALI SI ZABORAVIO....KLASICAN PRIMER DEMENCIJE..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

¹to vièe¹, jel ti skoèio pritisak?  :-*

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


Kostić

motor mi po ki¹i ispu¹ta èudne zvuke. dal od dve glave preko novog mosta il od bolesti nem pojma. mislim da je iza mene ostao oblak u dve trake. fak jea!

Lazic


Kostić


pittatore


vandal

#456
Kosta samo jedno pitanjce sta ces da radis kad ti taj ventil zablokira jer ti nemas pojma u cemu je problem da li je izgoreo ili je vodjica losa....pa ga stigne klip i odlomi pa napravi karmbolu u agregatu i zablokira ti tocak na brzini od 200 na sat....aj na pravcu mozes i da se snadjes razdvajanjem na kvacilu....ali u krivini cim na sekund zablokira tocak automatski padas....

Ovot ti pricam jer sam skoro doziveo nesto jako slicno samo pri manjoj brzini....ti propnem motor u drugoj i samo cujemzvecanje,spade lanac zaglavi se izmedju viljuske i zadnjeg lancanika jedva sam ostao na motoru i sreca nije bilo kola na putu motor je begao od kanala do kanala i verovatno bi i pao da lancanik nije presekao lanac i odblokirao tocak...

Kostić

nem pojma, pio bi kafu sa koltrejnom i nabacivo bi se merlinki  8) inaèe, kad ti mo¾e da bude ako ti. mene vi¹e brine farba na pe¹aèkom, li¹æe koje poèinje da opada, ljudi i metaripo haube sa malim pi¹om, nesta¹ica tuborga u mom fri¾ideru, nedokuvana kolenica. najvi¹e me brine da ne padnem niz stepenice, ne radi nam automat za svetlo u hodniku pa je mrkli mrak : )

pittatore

Jesu vala pesacki postali zajebani, kad se kum i ja nismo istovarili pre neki dan :(

Kostić

jebo ih onaj ko ih farba. svaki dan se okliznem. jal kad ga dovatim na semaforu, jal kad sreæem u raskrsnici. d¾aba mi nova guma. a vandal mozga o ventilu, pffff. a li¹æe, a, a? oooo ala kliza. ako se naleti nali¹æe u krivini pri malo veæoj brzini ni ekseri neæe da pomognu. a vandal mozga o ventilu, jel : )