Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore

Takmicarski karting za dlaku gubi od formule 1 na 200m, bilo u nemackoj emisiji wetten dass... (kladim se da).

Plazma Keks

Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2014, 01:15
eno ima na adi huju, mene vodio drugar danas da probam, on vozi te karting trke, pa reko, aj nedelja je dosadno mi, pa probo. sad mi se dopalo;D

inaèe, cvajtak mo¾e sva¹ta, u ¹ta god da ga u¹rafi¹.
ja sam svaki dan na ada huji, ali na pogresnom mestu...

Kostić


Kostić

treæa 230. peta i ¹esta nam nisu trebali ;D

pittatore

E sad krece igranka sa karburatorima ;D

BOKYBOY


Kostić

ja nem karburatore, imam komonreil  :(  i dizne od litre, akrapove cevke od litre, KN, power komander i èetri nove sveæice ;D

Lazic


Kostić

kad ¾ivim u srbiji. da sam u ameriku imo bi pet! ;D

Lazic


penzos

bitno je da se Kosta raduje, pa na koliko god cilindara Suza radila  [yahoo]! samo napred, vidim da si upoznao i Dragana, jbg, to ¹alju i po¹tom. Nisi morao u NS. samo napred pa da sredi¹ tu ma¹inu, al onako kako treba!  [thumb_up]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

e penzose, svaka ti dala. bitno je da se raduje, sve ostalo je kesa ;D

Kostić

eto, dok svi lade jaja po forumu, havarija stavio starter, neke zupèanike, dekl, povadio lom iz njega, skuvo mi dva espresa, njegov ortak, stunter tra¾io vi¹e od sat vremena zupèanik i kad smo svi digli ruke od njega, èovek ulazi nasmejan i nosi ga u ruci. em sam se provozo do zr-a, em sam prestao da guram motor. em sam dobio i ono ¹to nisam tra¾io. deèko je car.

[cheers]

Jocika

Puuu bre pa sto nisi rekao da ides kod Zive da banemo drugar i ja...

Kostić

pa dok sam ja bio tamo, banulo ih bar deset ;D nisam ni znao da æu da idem, bilo mi dosadno, ja ga okreno telefonom, èovek reko aj doði. mislim da æu opet da izmislim razlog da odem tamo, recimo onaj motor i sajla za gornji leptir, plus sam zaboravio da uzmem litar bardala, pa mora se vratim ;D

Hohštapler

...kod ®ive je uvek dinamika... ;)
A ka¾i, kakva kakafonija delova i motora?! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ko ¹pajz, puno i razbacano. ladno bi mogao da ¾ivim u toj gara¾i. pazi kad ima aparat za espreso. pet puta me pita oæe¹ kafu. neæu. oæe¹ kafu. neæu. oæe¹ kafu, dobro oæu. posle opet, oæe¹ kafu. ma oæu bre nemoj da si tako dosadan. ;D

Jocika

Aj sto ima aparat za kafu nego ima fliper i stoni fudbal... :D Kod njega ko jednom udje u garazu taj se odmah zaljubi u tu prijatnu atmosferu i hteo ili ne mora opet da navrati pa makar u prolazu... :D

UFF

ima i aparat za coca colu ali ne radi :(

Hohštapler

...to zato ¹to to nije zdravo! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.