Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

rðavom kurcu i dlake smetaju. nije ladno, to ti tripuje¹. da si ikad morao da opravlja¹ kr¹ na putu na minus 15, ne bi kukao ko baba. ako oæe¹ aj da menjamo, ako neæe¹ èekaj proleæe

Darko

sutra idem po njih.. a drugo , na godisnjem sam i ne radim tako da moze kad god... tuborg , kafica , parking i lagano....

UFF

Citat: Darko poslato 02 Novembar, 2014, 21:58
[thumb_up]   najveci problem kod zamene ce mi biti ona jebancija sa skidanjem tocka usled nedostatka centralnog stendera   :'( :'( :'(

ko placa majstora za zamenu diskova ?!?!?!?  [wtf]

onaj ko nema prednji stend i ko pokusa sam pa mu oblajznu zapekli inbus srafovi na kanatasakiju :)

Darko

ha ha ha... nece , skidao sam diskove prosle zime sa Mihajlom , kad sam farbao felne ... skinuse se bez po muke  ;)


stilgar

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2014, 01:53
Citat: Darko poslato 02 Novembar, 2014, 21:58
[thumb_up]   najveci problem kod zamene ce mi biti ona jebancija sa skidanjem tocka usled nedostatka centralnog stendera   :'( :'( :'(

ko placa majstora za zamenu diskova ?!?!?!?  [wtf]

onaj ko nema prednji stend i ko pokusa sam pa mu oblajznu zapekli inbus srafovi na kanatasakiju :)
priznaj da zelis H2R :) btw kawa je uvek imala najbrzi seriski motor decenijama unazad...

BOKYBOY

Citat: stilgar poslato 03 Novembar, 2014, 11:26
btw kawa je uvek imala najbrzi seriski motor decenijama unazad...

...ko te to slagao,majke ti...?;D ;D ;D

Darko

Citat: stilgar poslato 03 Novembar, 2014, 11:26
Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2014, 01:53
Citat: Darko poslato 02 Novembar, 2014, 21:58
[thumb_up]   najveci problem kod zamene ce mi biti ona jebancija sa skidanjem tocka usled nedostatka centralnog stendera   :'( :'( :'(

ko placa majstora za zamenu diskova ?!?!?!?  [wtf]

onaj ko nema prednji stend i ko pokusa sam pa mu oblajznu zapekli inbus srafovi na kanatasakiju :)
btw kawa je uvek imala najbrzi seriski motor decenijama unazad...

sve je to na ustrb kvaliteta... vidis , zapeknu srafovi , pa ti prljave ruke , pa ovo ,pa ono....eeeee , sinko moj... nije sve u brzini ...    [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

stilgar

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fastest_production_motorcycles
gledati od 1975 od bsa rocket-a i triumfa tridenta  na dole :) H2R necu da komentarisem :)

Darko

hahahah , KAWA kad dominira - dominira po 10-12 god... onda se pojavi neko i predje ih za malo , pa KAWA odgovori sa novim modelom za sledecih 10ak god....

ovaj GPZ900 je zadao opasnu glavobolju svima redom   [rofl] [rofl] [rofl]


[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

PS - a i onaj Havarijin ZX14 ce qurac neko da prestigne skoro   ;D ;D :P :P :P

stilgar

dakle onaj kawomrzac da se usuti malo :)

eclipse4

Citat: Darko poslato 03 Novembar, 2014, 15:54
hahahah , KAWA kad dominira - dominira po 10-12 god... onda se pojavi neko i predje ih za malo , pa KAWA odgovori sa novim modelom za sledecih 10ak god....

ovaj GPZ900 je zadao opasnu glavobolju svima redom   [rofl] [rofl] [rofl]


[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

PS - a i onaj Havarijin ZX14 ce qurac neko da prestigne skoro   ;D ;D :P :P :P

evo dare da te malo dodatno razvedrim :)

Kawasaki WSBK race bike vs Kawasaki street bike

castor

Dare, ima¹ kod mene prednji i zadnji ¹tender svaki dan da se poslu¾i¹…
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

ode bik, doðe 'tica. ukuæi rados, u srcu tuga, a ovaj dnevnik je zavr¹en. (kljuèaj ufe, ovi kavasakijevci æemi sjebu temu s ti njiovi kr¹evi : )

http://s15.postimg.org/oyqvu8tcb/DSC_0043.jpg
http://s15.postimg.org/uln8rpvuz/DSC_0044.jpg

Kostić


Kostić


VR 46

Twist of wrist!

UFF

nece niko osim tebe samog
ako ti ne budes silovao pasce sama u zaborav
ne se brines :)

Kostić

moj kurac æe da padne u zaborav, al Bik i ova tema neæe, dokle god mogu da vidim u ekran i da kliknem enter :)



UFF

eto qrac
samokontrolu nemas a odlucan si ko prosecna zena

Kostić

¹ta znaèi to qrac? ja kao jedna proseèna ¾ena ili napi¹em kurac, kako je vuk reko ili æutim i ne napi¹em ni¹ta :)

a samokontrolu imam recimo u saobraæaju u gradu. na forumu gde se svi zajebavaju, nemam obièaj da imam samokontrolu.  [dancing]