Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

 sipao sam benzin, dolio ulje. FI indikator ponekad blinka. pumpa nije, guma nije, neko ka¾e da je ventil, neko ka¾e da je umro, pa sam na kraju digo rezervoar da vidim ¹ta ima ispod. ispod ima ona osovina na kojoj stoje leptiri, pa kad dam kontakt, oni odrade poso i vrate se u neki polo¾aj. e, kad se ne vrate u taj neki polo¾aj, zaigra F1. muku sam re¹io tako da sam spustio rezervoar u otero ga u tri pm, oti¹o kuæi i istoèio dva tuborga, pustio muziku i lego da spavam.  [cheers]







UFF

 [rofl] [kralj]

inace vidjam ti motor na ulici u marickoj svaki dan :)

Darko

da bre , nas komsija.... nije znao za motomanijake , visio na bjb , pa sam mu rekao da postojimo i da je ovde sprdacina do jaja i eto ga... ;)

nije covek znao i da bajkeri ne treba da placaju auto put , pa sam ga i to edukovao kod Gorana u Vojsci .. ;) ;) ;)

goranvojska

Citat: Darko poslato 03 Maj, 2014, 16:19
da bre , nas komsija.... nije znao za motomanijake , visio na bjb , pa sam mu rekao da postojimo i da je ovde sprdacina do jaja i eto ga... ;)

nije covek znao i da bajkeri ne treba da placaju auto put , pa sam ga i to edukovao kod Gorana u Vojsci .. ;) ;) ;)
naucicu vas ja jos puno stvari van zakona samo polako.

Lazic


mkt


Lazic

Èekam da doðe do dela kako je ubedio da ne doruèkuje ruèa i veèera ulje...;D

VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

Au lebac ti poljubim ra¾ani, ovo obeæava na samom startu!  ;D

[watching] [watching] [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

o¹inuæu ga pogledom èim me proðe reuma od noæas, ki¹a, ki¹a, ki¹a, ki¹a, ki¹a, ki¹a i ki¹a. ako vidite pobacane delove po ulici, obiðite polako, imam kratak fitilj kad me jebe stvar. tako sam jednom bacio apena u kontejner. jalæe radi¹, jal neæe¹  [bejzbolka]

ЯЭВОЛУТИОН

a jednom je na novom MZu sveo instalaciju na dve zice....ima on istoriju bolesti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko


ljubisa

otvori bravu i vidi jesu sve zice na svom mestu.
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Kostić

da, da, ja ga falim, on meni minus. a taj mz nije bio nov, to je onaj ¹to sam ga rasklapao celu zimu. al ja bar nisam prodao BSU u koju sam ulo¾io truda i truda ko neko  [ninja] al sam prodao onog adlera ¹to mi musa dao za dva piva. e tu sam ga popu¹io za dobardan. danas bi ga udao za omanje bogastvo :'(

nije brava, il je pra¹ina il je negde na intalaciji. to je majstor bubi prevezivo.  [ludak]

Kostić

Citat: Laziæ poslato 03 Maj, 2014, 16:48
Èekam da doðe do dela kako je ubedio da ne doruèkuje ruèa i veèera ulje...;D

juèe prièam sa ¹oklom iz kladova i on spomenu gumice. da su karike jebemliga bio bi uvek gladan. eto juèe sam obio bar 350 kma i jeo je ko vrabac, a otreso sam ga po ðerdapu u crveno XD neki dan oti¹o u vrbas i vratio se, ni¹ta nije jeo, ni mrvu

Lazic

Kao moj biv¹i auto Honda, tro¹i kako je raspolo¾en, manje vi¹e nevezano sa tura¾om...;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 04 Maj, 2014, 20:10
da, da, ja ga falim, on meni minus. a taj mz nije bio nov, to je onaj ¹to sam ga rasklapao celu zimu. al ja bar nisam prodao BSU u koju sam ulo¾io truda i truda ko neko 

prodao...ne sacam se tog detalja.....juce mi je jos bila u garazi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ona prva ¹to je bila u kutiji? mislio sam da si je prodao.

evo ga jeb FI na fi ga stavim  FI indikator GSXR 750   jel da ga prskam wdom il da rasturm pa nauljim?

Kostić

sredio sam i lanac. ode spojka ko ¾vaka. ovaj dnevnik æe izgleda da ide u kontra smeru - kako sam sahranio ¾ilavu stvar  [klanjam_se]

;D

Lazic

znao sa da si neki moj kolega...;D