Glavni meni

tank pad problem

Započeo Darko, 24 April, 2014, 23:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

nece biti problema sigurno jer to nije rupa od par santima dubine ;)

Darko

nije... milimetar ... sloj farbe vise , eto , to je razlika

eclipse4

upravo sam to mislio dare ;)

UFF

au bre komsija po nekad bas sporo kapiras

odlepi taj tankpad skeniraj ga i posalji na mail coveku zajedno sa zeljom koje boje zelis da bude,sta da pise na njemu ili koji crtez da ima
[email protected]

Darko

Haha , pa jedino u bulju da ga uvucem i skeniram...

I naravno , napravio sam sranje...kako sinoc poceo da se odlepljuje , jel da , po milioniti put , ja izgorim , i onako po noci uzmem onaj smrt lepak da zalepim ivicu...jutros krecem na posao , i imam sta i da vidim...kako sam trljao da se zalepi,lepak predje i na rezervoar...znaci , stvarno sam debilcic...s kojim kurcem sad da skinem taj lepak ?!? ponekad pomislim da je najbolje da se drzim samo klavira , majke mi :-\

perlx

Sad skines rezervoar, otrcis unatraske do vulverina, iscelivas mu papuce i onda to sve ponovis za par dana.

Darko

Ne  , ne , odustajem....ide rezervoar na farbanje...necu da improvizujem i kenjam...uradicu kako treba...

Treba sutra da prodam nekome motor i taj neko da se zgrane kad skine tank pad...

Kad sam slepac , neka me malo...

dusankobgd

E vala dobro ce da bidne na kraju. Ima tank pad da te natera da osvezis rezervoar.  [clapp] [thumb_up]

Hurricane

Citat: Darko poslato 25 April, 2014, 12:55
Ne  , ne , odustajem....ide rezervoar na farbanje...necu da improvizujem i kenjam...uradicu kako treba...

Treba sutra da prodam nekome motor i taj neko da se zgrane kad skine tank pad...

Kad sam slepac , neka me malo...


si lood, farba¹ rezervoar zbog tank pada?

idi leèi se, i vidi ne¹to preko veze bar ti to nije problem, da ne èeka¹...

i taj ¹to se bude zgranuo kad skine tank pad, vodi i njega i njemu nije dobro  :D...


UFF

ofarbaj ga pa sta, ko da je to neki trosak.. uzmes 5x toliko za vece

Hurricane

Citat: Darko poslato 25 April, 2014, 08:54
Haha , pa jedino u bulju da ga uvucem i skeniram...

I naravno , napravio sam sranje...kako sinoc poceo da se odlepljuje , jel da , po milioniti put , ja izgorim , i onako po noci uzmem onaj smrt lepak da zalepim ivicu...jutros krecem na posao , i imam sta i da vidim...kako sam trljao da se zalepi,lepak predje i na rezervoar...znaci , stvarno sam debilcic...s kojim kurcem sad da skinem taj lepak ?!? ponekad pomislim da je najbolje da se drzim samo klavira , majke mi :-\


aceton bi trebao da skine super lepak...

Hohštapler

...ni stiker neæe da se uhvati za kawasaki...  [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dusankobgd

aaaaaaaaaahahahahahaha  [rofl] [clapp] [thumb_up]

Darko

Pa za kawu se vataju samo prave stvari i pravi muskarci...treba misici da se to potera...hondu vozi svaka devojcica , ko reno klio je....naravno da kawa ne prima stiker iz kine od 500 dingera...samo profi bato

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 April, 2014, 13:50
...ni stiker neæe da se uhvati za kawasaki...  [zvizdi]

...nije da NECE...NE SME...!!! ;D

clutch&brake

MOJE SELO lepse od PARIZA  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

dobro je , duvkajte ga malo ....  [rofl] [rofl]

[cheers] [cheers]

eclipse4

Citat: Darko poslato 25 April, 2014, 14:42
Pa za kawu se vataju samo prave stvari i pravi muskarci...

dare.....ja mislio da ti nisi u onaj klan sa duginim bojama  :o :o :o

mislio sam.....da ti....ipak....volis zenske a ne prave muskarce koji se vataju za tvoj motor  [panic] [panic] [panic]

[rofl] [rofl]  :P :P :P

Darko

farbanje zakazano za ponedeljak ... u ponedeljak najverovatnije stizu i nove kawasaki nalepnice koje je nas drugar vlada dee uradio upravo danas ... u sredu montiranje rezervoara tako da ako neko oce da se vozi nekgde za 1. maj neka me zove....

i setite se ove teme u septembru kad budem dao oglas za motor ... jebem li vam sikicu ....

e posle 1.maja cu opet kupiti neki tank pad , od vladana sa vracara verovatno , koji ako se odlepi sa rezervoara , evo javno obecavam , uzimam najveci cekic koji imam u gepeku i lupam motor u delove , i idem sutradan da kupim novi motor... def !!!!!

naravno - KAWASAKI !!!!!

Hohštapler

..el idete ti i taj kawasaki sutra kod Gorana?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.