Glavni meni

Prvenstvo Srbije - Ponikve 27.04.

Započeo Radanovic, 23 April, 2014, 21:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic


Brrka


Radanovic

Ma da otvorim novu temu , da ne piskarate tamo u ''Kalendar domaæeg motosporta'' .


A ¹to se tièe same trke-treninga , jo¹ uvijek nikakvih info ... sve se to dr¾i u tajnosti  [thumb_up]

Mr.Racer

Za sad je situacija takva da se zna samo da se vozi samo nedelja , zvanicni treninzi i to je to

Brrka

Ne postoji nikakva tajnost, jednostavno u nasem sampionatu se sve zna u poslednjem trenutku ali sta je tu je, bar ga ima.


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Brrka

Dok se stigne do gore ima da se klacka dosta, sve krivine su improvizovane od guma, ona slika staze sto postoji na netu nema veze sa onim tamo.
Generalno je ravno dosta, nema nekih bregova ko u Batajnici, brz motor svakako dominira, treba imati kraci prenos i obavezno creva.
Ja nisam imao nista od toga, na pravcu me obilaze bez problema a svako novo kocenje meni rucica sve blize i blize :D
E sad, juce su vremena vecine vozaca krajnje nerealna jer malo malo pa vidim kako seku sikanu i prolaze kroz nju a onda na llisti vreme po 6-7 sekundi bolje a iste sam obilazio :D
Sto bi rekao Oleg, svi mi znamo kako ko vozi a xa 15 dana je trka pa cemo videti prava vremena.
Po meni bice uzbudljive trke gore, jedino sto je daleko.
U svakom slucaju sve pohvale za Moto Savez koji se potrduio da organizuje ovo da se ljudi bar koliko toliko upoznaju sa stazom.

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

cujem da je Lovric digao galamu zbog kracenja vremena treninga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

Brrka ... da li su se plaæali treninzi ?  :)

ЯЭВОЛУТИОН

25 evra koliko sam cuo za pola sata...pa su im skratili na 15 zbog kise....moguce kise...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mr.Racer





25 evrica je bila kotizacija . Svaka klasa je izlazila 3 puta po 20 min.

Brrka

Ja koliko znam isto ko i Robi, 25e koatizacija i bilo je 3 puta po 20 minuta.
I po meni bez obzira na sve nedostatke svaka cast Moto Savezu sto nam je omogucio ovo.