Glavni meni

Umalo da nastradam

Započeo banevuk, 20 April, 2014, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Sto se tice naplate osiguranja, treba imai posrednika koji se bavi tim poslom, jednostavno isplati se... Ja se bavim osiguranjem, znam kako funkcionise..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

juga

Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2014, 15:13
Uporan pas...;D Utepaæe ga neko na kraju...
Il æe on da utepa nekoga!

banevuk

Dobih zapisnik o saobraèajno nesreèi koja me je zadesila (910.- din). Generalno korektno sastavljen ni¹ta na moju ¹tetu u smislu brzina, tragovi klizanja od toga ni¹ta nije spomenuto medjutim ker nije bio èipovan i nepoznate rase, mada rasa je poznata bila (¹arplaninac) to je ustanovila vezano za èip zoo higijena. Razgovarao sam sa advokatom generalno zakljuèak je da je to na veoma dugaèkom ¹tapu. Da je pas èipovan a svi gradski  sterilisani psi su èipovani bila bi druga prièa medjutim ovako zakljuèak je dobro sam pro¹ao , motor kad se sve sabere nema tehnièkih o¹teèenja a plastika se uvek mo¾e popraviti ili zameniti. Sve u svemu oko 200 € ode na jug.......

banevuk

 8) [cheers] Vratila se uz malo truda i volje. Nije lo¹e ispalo u "uradi sam" varijanti a za posle videèemo, najva¾nije da se vozimo [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]




Lazic


VR 46

Odlicno je ispala Honda,nista ja tu vise ne bih dirao  [thumb_up]
Twist of wrist!

Kostić

mnogo lep motor. posle gsxera najlep¹i.

Popsy

Citat: banevuk poslato 27 April, 2014, 23:10
To je ono gradski ker mada je ovo bio ¹arplaninac sa stovari¹ta (oni ne priznaju da je njihov) sterili¹u i puste kao da se pla¹im da æe da me kresne a ne ujede. Sledeæe nedelje idem po zapisnik i verovatno do advokata da vidim ¹ta nam je èiniti.

Mislim da znam gde si omastio, po¹to je i meni istrèao taj ¹arplaninac, ako je kad skrene¹ sa Ostru¾nièkog na semaforu ka ®elezniku pa onaj pravac gde ima jedno 5 - 6 autootpada... na pola pravca je taj ¹arplaninac bio... kao tele je,  mamu mu  "#$%$""!"$&$#
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

banevuk

Ne ne to je kod mene bilo u Sremèici èim prodje¹ Maxi prema Zelezniku gde su one njive. Tu mi je izleteo ba¹ iz njiva. Jebi ga dobro sam i pro¹ao. Ali nekako sam se vezao za taj motor ostaviæu ga za sebe  [srce] [srce] [srce]

Popsy

vidi, nek si ti zdravo, motor æe se lako napraviti... a za one glasne sirene mi se smejete... mene su vi¹e puta spasile od ovakvih d¾ukela... ajde da je neka mala pa i da pretrèim preko nje... al ¹arac je ko tele...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

banevuk

Tu glasnu sirenu sam pazario "nautilus" ali je kabasta i nikako da j negde smestim negde. Stavio sam je jednom onako ispod kofera ali zvuk bije u mene. Glasna jeste medjutim glupavo uzgleda, kao neka karabuðevina.Stavio am klip ba¹ na nekoj od tema sa sirenama kad sam je probao (pored kombija sam bio). Medjutim ovaj ker je totalno neoèekivano izleteo jer sam ga ja pazio na vreme ali tek kad sam pri¹ao na nekoliko metara on se odlucio da krene tako da izlete ba¹ pred motor.

Dukags

Citat: Joker poslato 12 Maj, 2014, 15:46
Sto se tice naplate osiguranja, treba imai posrednika koji se bavi tim poslom, jednostavno isplati se... Ja se bavim osiguranjem, znam kako funkcionise..
Kako mislis posrednik? Meni iz Udruzednja osiguravaca vec godinu dana samo salju po dva advokata da odugovlace uopste i sam pocetak sudjenja kojekakvim smicalicama (kao zale se na mesto sudjenja, pa kad prodje rok onad se zale na nesto drugo i drugo i svaka zalba koji mesec + i eto nakupi se godina a nije ni pocelo..). A i sudija ko mrtvo puvalo sve guta i prihvata pa to traje i traje pa sam skoro izgubio nadu, ali kad treba da platis osiguranje onda "moze" i mora u dan...

A sta bi banevuk sa tvojom napatom stete, jesi i koga tuzio ili si odustao?

beli-nsr

Sto se tice policije, teska muka...jednom prilikom sam se vracao iz Sapca, oko 22,23h,mrkli mrak,na putu sahti po 5-10cm iznad asfalta,kako gde,auto samo zvekece,naidje kamion u susret,ja smanjim brzinu,jer sam izbegavao sahte,pa sam prelazio na drugu traku...kad odjednom crno,ja reko sahta,ono rupa puna vode,da izbegnem,da ne udarim tacno u nju,zakacim ivicom i tras,ja spicim preko rupe,prosecem gumu,polako se zaustavim,odem da vidim,a ono rupa do kolena...ja poludeo,montirao gume pre nedelju dana,dobra guma,sara 5,6mm,alu felna...drugar kaze daj da zovem policiju,tako je neko od njegovih i naplatio stetu...zvao on,dosli oni,bla bla...i sta su rekli ............"nisi prilagodio brzinu,mogu samo da ti pisem kaznu",a ja van naseljenog mesta,sa mozda 50km/h isao..."eto zapisnik je oko 100e,ako si ti kriv,a jesi 100%,ti placas sve,vestaka itd....eto zbog gume ti dizes frku", vidim nema vajde,odem kuci...stigao kuci,auto vuce,teze mota,ja kod majstora,a ono izbila solja amortizera,spona i jos ponesto i izadje me 100e...sva sreca kolima,da je motorom,ko zna gde bi bio...

nek si ti ziv i zdrav :)

Bugi

Ne pratim na casu jbg pa sad citam sta je bilo . Koliko ja znam 2 sarplaninca imaju s leve strane na stovaristu a sa desne je vucjak trenutno . Ne gledam toliko cesto , to je zadnje sto se secam . Nisam ih nikad video odvezane al me cesto prepadnu po mraku kad krenu da laju . Sumnjam da ti je taj bio lutalica , ili je njihov ili iz onih kuca desno koje se bas i ne vide s puta . Inace taj kraj sluzi za odlaganje lajuceg "otpada" , ima ih koliko hoces

banevuk

Tako je ali jedan ¹aronja manje. Bili su likovi sa stovari¹ta da vide ¹ta je sa kerom kao pobegao im ker medjutim kad su videli pandure otisli i njima rekli da nije njihov. Ko na kurac skinem kameru sa motora jer sam nameravao da ga prodam. Sada bez nje ne idem nigde

banevuk


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: banevuk poslato 17 Avgust, 2014, 22:24
[srce]  :-* [srce] :-*



pa tebi je ker kandzama ogrebao i levu plastiku...eno vide se tri traga :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Bunari¹ po starim temama  [rofl] [rofl] [rofl] Ogrebala me godzilla