Glavni meni

3M traka , dvoslojno lepljiva

Započeo Darko, 15 April, 2014, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

gde mogu da kupim ovo ,zna li ko ? negde sto blize Rakovici ? ;)

ЯЭВОЛУТИОН

jel ti treba mnogo....imam ja mao sundjeraste....par metara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Darko poslato 15 April, 2014, 18:25
gde mogu da kupim ovo ,zna li ko ? negde sto blize Rakovici ? ;)

Ima ih po knji¾arama. Ja sam kupovao u lokalu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 April, 2014, 19:26
jel ti treba mnogo....imam ja mao sundjeraste....par metara....

fala , pa trebalo bi mi malo vise , nesto na autu da zalepim , neku plastiku na gepeku , ali treba mi sigurno , jebem li  ga  , kao dve sirine auta...'fala ti , ko da si mi dao ...

ma predjoh danas  100 km ubih se trazeci , i nadjem neki "gminzinjering" tamo prema bubanj potoku , ali oni frajeri samo prodaju firmama....

Darko

Citat: mareskin poslato 15 April, 2014, 19:59
Citat: Darko poslato 15 April, 2014, 18:25
gde mogu da kupim ovo ,zna li ko ? negde sto blize Rakovici ? ;)

Ima ih po knji¾arama. Ja sam kupovao u lokalu.

iskreno , nikad mi ne bi palo na pamet da pogledam u knjizaru ...aj videcu sutra po kraju...

zmiya

Svaka farbara koja dr¾i program za aute.. Merkur na Be¾aniji..

Gvozden

spremi kes i pali do Korusa, to je prema izlazu za NS. 3M imas bele, sive...
Racunaj da je kotur oko 15-20 e... imas i prajmer za to al racunam da ti ne treba da lepis ogledala po plafonu... mada, kakva ti publika... :D

UFF

to sto revolucija ima ne moze da drzi to sto darku treba
samo 3m

Ivan1979

Darko imam ja 3M dvostrano lepljivu par metara, mislim da ce ti biti dovoljno  ;)

Darko

uuu batice , pa sta da ti kazem nego HVALA veliko ...ako imas vise komada ili ako imas gde da nabavis , slobodno reci koliko si platio pa cu da kupim od tebe  , nikakav problem

Hurricane

..daj bre Ivan je to, evo ja mu zahvalio umesto tebe da ne zapitkuje¹ vi¹e unaokolo, a ti mu uzi par piva..

UFF

a ja se vec dogovorio da prezumem kad ivan krene do grada a ja budem u zemunu ako se darku ne ide do banovaca

Hurricane

..onda sad Ivan tebi treba da zakaèi zahvalnicu...

Darko

moze , moze , kako god... meni nista ne gori i nije hitno ... duzina koja bi mi zavrsila posao je , jebem li ga , dve sirine auta i jos pola metra... cek , sad cu da izbunarim neku sliku na netu da vamn pokazem za sta mi treba...





evo , kod prethodnog vlasnika ovaj spojler je poceo da se odlepljuje , da popustaju zabice , pa je frajer jednostavno uzeo horsrafe i usrafio spojler u vrata gepeka ... pa hocu jedan dan da ih skinem i sa tom trakom zalepim ovaj spojler , koji ionako ima samo ukrasnu funkciju...

pa se pitam , hoce li to da drzi , a duzina koja mi treba je obim ovog spojlera , verovatno 5,6 metara

UFF

silikon tj lepak za sofersajbne ti treba

Darko

silikon imam , a vidis , nije mi pao na pamet... mihajlo mi rece 3M traku i ja odmah u tom pravcu...

Hurricane

...Mihajlo je prvo rekao plastièni tiplovi ti koji su polomljeni ili slièni da se kupe, i da se to uradi kako treba..

a za traku 3M ti je samo Mihajlo rekao da najbolja od svih obostrano lepljivih traka...

slu¹a¹ ti Mihajla, jebo te on...  :D

Darko

u jebem istog , vec pomenutog , gore navedenog , u dupence ono njegovo...

pa rekoh ti da to sa tiplovima nece bas da ide ;)

*zeka*

 Silikon za ogledala i resena stvar.Nes ga vise nikad odlepit   [cheers]

goranvojska

Citat: *zeka* poslato 16 April, 2014, 21:45
Silikon za ogledala i resena stvar.Nes ga vise nikad odlepit   [cheers]
ali prvo tamo gde nanosis silikon dobro obrisi acetonom ili razredjivacem.