Glavni meni

Curi ulje

Započeo Krnja, 09 April, 2014, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: juga poslato 11 April, 2014, 08:02
Citat: CBRR1 poslato 10 April, 2014, 22:04
Ti ko borisa prestalo da kaplje ulje suuuuperrr nema prooobleeeemaaa...30km i denge agregat...
Pa ulje prestane da kaplje kada sve iskaplje!



A to je to znaci...:)

juga

Tako nekako, zna¹ ono:'' danima mi gori neka glupa lampica, pa sam je isèupao ''. !

Krnja

Zdravo manijaci,sinoc majstor dodje,zameni ulje,sve sredi,i kaze ne diraj nista dok se ne stegne diht masa,ja jutros da ga upalim ono nece,pogledam kablove,bombine ne bacaju struju,a desi se i to da mi kad pretisnem dugme start pali crvena lampica,tj.nece da zavergla...Nece me nesto u zadnje vreme,sta da radim?

Taraba

Pa zovi majstora.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Krnja

Jedva sam ga sad namolio da dodje,ko zna kad ce sledeci put da moze,a ovo mi reko da nezna dok ne pogleda.???

con3

Pa kakav je to majstor ,sto nije sve sredio kad je dolazio .

eclipse4

pa jel ti on popravio ili pokvario motor?
nema sta da ga namolis samo kucaj na prava vrata :) :) :


Classic Movie Line #26


Krnja

Nemam vise pare za majstori.A on nije ni¹ta rèkao oko struje,to mi je trenuti problem,sto nereaguje dugme za pumpu,i sto mi kad pretisnem start upali lampicu za ulje.

*zeka*

A jel pre nekgo sto je on rèkao po motoru sve radilo normalno? Ako jeste nema sta da se sekiras ya pare nego ya uvo pa pored motora .

BOKYBOY

...pregledaj osiguraèe,to se isto meni desilo na Tandzari,stisnes alnaser a ono samo lampica crvena...

ЯЭВОЛУТИОН

deklu gde ti je curelo ulje je montirao bez dihtunga sa pastom...glup majstor....dihtung omogucava medjuzupcaniku da se slobodno vti jer pravi zazor od par desetih....probaj da samo popustis deklu i probaj da zaverglas...ako radi ....ja sam u pravu.....kao i uvek....
Moraces da napravis dihtung od prespana i da nazoves majstora da mu kazes da je neznac pojma i....da ti vrati pare :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Cale

Citat: Bishke poslato 09 April, 2014, 14:30
Skines deklo, napravis dihtung i namazes ga diht masom.
Sve prvo dobro da odmastis, jer se sada stari dihtung natopio uljem
Iako je SILIKON ( diht masa ) jedan od deset najboljih izuma u XX veku,ipak je on izmisljen za lose majstore. Prema tome,prijatelju,ZABORAVI na ta govna !

Hohštapler

...sad æe te plazma da ti objasni... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Ipak ti to bachi u Morachu...

Laki-zr

kazi ti meni kad ces da ubijes neki novi krug ?

Krnja

Izbio osigurac.Stavio drugi pumpa druka sve ok.nije curelo ulje na dekliju,nego vodena pumpa,pa pokupi malo ulja sa masine...Sanirao je to.Nemam problem na dekliju,al probao da zaverglam,nece,na gurku jos pada ova kisa sve iskiso,ono nedaje nikakav znak.Sumljam da je oko struje.Revolution daj neki savet.

ЯЭВОЛУТИОН

izbio osigurac je anlaser nemoze da okrene a ti ga silujes....popusti deklu...rekoh li ti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Krnja

Uradio kako si mi rekao...Ali nemam struje u kablovima?Imam 2 para bombina,proveravao da nisu one,sad koj mu je djavo,pitaj boga...

Hohštapler

...dekliju, boMbina...
[rofl]

[watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.