Glavni meni

poliranje spremanje motora i kola za prolece

Započeo dragan, 08 April, 2014, 13:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


dragan

Citat: K_A_W_A poslato 01 Avgust, 2018, 14:51
Svaka cast prijatelju na trudu i radu. Vidim kod tebe ima i starijih vozila. E, tu se pokazuje umece. Jer u 99% sucajeva svi sto poliraju, pokazuju slike novih automobila. Pa sta tu ima da se polira, to je svakako novo. Malo se da saj i gotovo. Vidim da svi koriste vrhunske foto aparate, malo se slika obradi i onda svi lupaju lajkove, kao da je predhodno bio neki krs, a da je posle poliranja napravljeno novo. Ili kad poliraju farove, prvo ih malo sa vodenom smirglom predju (zamute ih jos vise) pa ih onda sulikaju, pa onda ispoliraju i kao pokazu derasticnu razliku. Ajde nek oni ispoliraju neku Golfa 2 ili 3 ili bilo koji stariji auto, pa da se tu pokazu, kako je bilo, a kako je sada. Svaki auto koji se slika iz daljine je neogreban. I naravno, nece oni da slikaju ono sto ne moze da se odradi, nego samo ono sto je bilo i ranije kao novo, samo sada sa jos vecim sjajem. Kako kad gledas kola na PolovnimAutomobilima. Na slikama kao nov, a kad ga vidis uzivo i zagledas ga bolje, ono skroz druga prica. Skoro sam video neki beogradjani radili Panameru. Auto nema ni 2 godine. NOV. Pa kao zalepili traku da se kao vidi razlika izmedju poliranog i ne poliranog dela. Razlika se vidi, al samo pod lupom  ;D  Zelim ti puno uspeha u radu.  [cheers]
Hvala
Ne znam sve ja sto bi rekli ucis stalno bude svega i jest kvaka da mi doterauju pre neki krs pa da se lepo sredi ...nije meni poenta doteraju skoro novo  kaze samo malo ti kao nesto uradis i ne vidim neku razliku mada tipa ima vise sjaja ..nema tih para kad uradis nesto staro i na krqju vidis u stvari kolko si se trudio da bi ispalo korektno, jos kad dodje gazda pa kad vidi  pa kez od uveta do uveta nema to cenu😉

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Biznis paket a6 bez ozbzira sto je 2017 i ima 30 k na satu bese ubijen posteno
Viselsojno poliranje
Zastita


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

samo vas posmatram...

dragan

Gotov posle 2 dana
Napokon


Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

samo vas posmatram...

dragan

samo vas posmatram...

dragan

samo vas posmatram...

dragan

samo vas posmatram...

dragan

Brat u akciji

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Posle svega bitno je isto tako odrzavanje vozila da ne bi doslo do ponovnog ostecenja laka








samo vas posmatram...

dragan

StiglA nova godina ranije

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Imali koga u ljubljani pa da ide za srbiju skoro

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Izasao posle  3 dana... 🤣🤣

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Smirglanje
Secenje
Poliranje
Zatita
Bengula

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Gotov jbt kakav auto

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

®or¾


mali_zmaj

jin-jang

dragan

Trudimo se max kolko, moze.. 😉

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

Ako koga sta zanima
Moz na broj
064 65 22 600

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...