Glavni meni

American Muscle

Započeo Gavrolini, 28 Januar, 2011, 15:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Nisam mogao da odolim...  [balavi]
Zlo i naopako... GRABBER BLUE
I motor sam ofarbao ovom bojom...

[attachment deleted by admin]

Dzambo

Jbt pa ovo ko moj VW polo, serpa plava.  Fale tufne samo. :D

Gašpar

Citat: Dzambo poslato 21 Februar, 2011, 23:06
Jbt pa ovo ko moj VW polo, serpa plava.  Fale tufne samo. :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Jdino sto ga slikao sa panoramic aparatom pa se razvukao ko glista.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maxzz

Najzad camaro sa novim sedistima:







Presvlacenje je radio Dalibor Markov iz Novog sada, cenu ne smem ni da kazem, ali je vredelo svakog evra. Posao je odradjen savrseno, moja prepuruka svakome.

bigbad86

Citat: Gaspar poslato 20 Februar, 2011, 17:54
Mozete svi redom da me j@#$%^e ako sam ja ovaj auto video u Vrscu  ;D
Sad je u Kragujevcu al mislim da su i dalje VS tablice ;)
Ili ima POTPUNO isti jos jedan.

bigbad86

Jel bi ste mislili manje o meni ako vam kazem da kad cujem zvukove old school V8 motora ja malo popishnem u gace :)

Mogao bi da nabajam do sutra ali zurim u grad.

GTO
Mustang
Camaro
CHARGER
Firebird



Nije mi dobro... :D

ЯЭВОЛУТИОН

#87
Citat: bigbad86 poslato 10 Mart, 2011, 21:49
Jel bi ste mislili manje o meni ako vam kazem da kad cujem zvukove old school V8 motora ja malo popishnem u gace :)

Mogao bi da nabajam do sutra ali zurim u grad.

GTO
Mustang
Camaro
CHARGER
Firebird



Nije mi dobro... :D
Challenger
Dart
Pyimuth barracuda  iliti CUDA iz miloste
verovatno jedan od najlepsih
sa HEMi motorom od 7 litara
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maxzz

Camaro je i dalje u Vrscu, bio je jedan slican u Vrscu koji se nije vozio, on je radjen za evropsko trziste sa V6 motorom od 3400 kubika i nekih 150-160ks. Moj camaro je Z28 sa 5.7 motorom i 280ks fabricki. Ja sam ga ja menjanjem usisa, izduva, dodavanjem bluetops dizni sa cetiri rupe podigao na miimalno 310ks (nisam merio).
Mada je svojevremeno nas "brat" koji je iz "austriju" doterao tog 3.4 camara objasnio da taj v6 od 150ks ide mnogo bolje nego Z28 od 280ks...oni su to kao negde probali...  [doh] [doh] [doh]

Pop

#89
Dodge Challenger

Stari



Novi




Dodge Charger



Novi




Chevy Camaro



Narocito novi




I naravno na kraju mocni Mustang GT500 Shelby



Novi






Trojka....






[balavi] [balavi] [balavi] [balavi]




"Грме танки џефердари..."


UFF

Mustanga sam vozio u Miami-u
A civilni crni Dodge Charger me stigao i napisao mi kaznu  [djavo]

Pop

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2011, 11:39
Mustanga sam vozio u Miami-u

Imao sam priliku da vozim GT300 u Salt Lake-u... Doduse malo stariji model, pokusacu da nadjem sliku... Zvuk motora mu je [balavi] [balavi] [balavi]  ;D

Bio sam srecan kao malo dete  :D

"Грме танки џефердари..."


bigbad86

Al su usrali novog Chargera... Izgleda ko Lada sa ovim shugavim farovima...
Ostalo su vise manje ok al opet mi se svidjaju stari vise.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2011, 22:06
Al su usrali novog Chargera... Izgleda ko Lada sa ovim shugavim farovima...
Ostalo su vise manje ok al opet mi se svidjaju stari vise.
videcemo da li ce neko ikada zeleti da poseduje ove nove kao sto zeli one stare.......uz put budi receno plimouth barracuda se strasno slabo prodavala u ono vreme, a sada je skupa kao djavo....eto kako neki dizajn moze da bude neprimeren za svoje vreme. Zamislite da se Yugo Florida pojavila kada je nacrtana,. dakle u vreme citroena BX, renola 18, golfa 1, opel kadetta d, dakle neke 1983 ili 84....ne bi to bio tako zastareo auto . 
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: revolution poslato 12 Mart, 2011, 11:55
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2011, 22:06
Al su usrali novog Chargera... Izgleda ko Lada sa ovim shugavim farovima...
Ostalo su vise manje ok al opet mi se svidjaju stari vise.
videcemo da li ce neko ikada zeleti da poseduje ove nove kao sto zeli one stare.......uz put budi receno plimouth barracuda se strasno slabo prodavala u ono vreme, a sada je skupa kao djavo....eto kako neki dizajn moze da bude neprimeren za svoje vreme. Zamislite da se Yugo Florida pojavila kada je nacrtana,. dakle u vreme citroena BX, renola 18, golfa 1, opel kadetta d, dakle neke 1983 ili 84....ne bi to bio tako zastareo auto . 
ali   bi i tad bio krs

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 12 Mart, 2011, 20:57
Citat: revolution poslato 12 Mart, 2011, 11:55
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2011, 22:06
Al su usrali novog Chargera... Izgleda ko Lada sa ovim shugavim farovima...
Ostalo su vise manje ok al opet mi se svidjaju stari vise.
videcemo da li ce neko ikada zeleti da poseduje ove nove kao sto zeli one stare.......uz put budi receno plimouth barracuda se strasno slabo prodavala u ono vreme, a sada je skupa kao djavo....eto kako neki dizajn moze da bude neprimeren za svoje vreme. Zamislite da se Yugo Florida pojavila kada je nacrtana,. dakle u vreme citroena BX, renola 18, golfa 1, opel kadetta d, dakle neke 1983 ili 84....ne bi to bio tako zastareo auto . 
ali   bi i tad bio krs
Po meni i fica je bio krs...da li znas koja je cena odlicno ocuvanog fice u sloveniji...tzv kontrasa ili kaubojca...znate onaj sto se vrata otvaraju na kontra stranu......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Video prosle nedelje Camara, vidjao sam ga i do sad, ali nikada nisam obratio paznju  [cheers]

Dutchman

manje priche nego mi nadjite kupca za kombi ...

krce

Evo danas bas se drkam ceo dan oko ovog GMC sto sam uzeo pa razmisljam kako da ga ofarbam skonto sam crnu mat al krov nekako drugacije kad izadjem iz garaze ispred zgrade ono odgovor parkiran. Ford grand torin


http://img692.imageshack.us/img692/1387/grandtorin001.jpg
http://img855.imageshack.us/img855/8513/grandtorin002.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/6885/grandtorin003.jpg

bigbad86

Joj sto je doooobar :D