Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

navajo


Debela sa drugaricom na nekoj èuki u Sloveniji, ili je ovo be¹e Austrija...pojma nemam :)









zagadjenje

Hondica ove godine overila Albaniju, Crnu Goru, Hrvatsku, Bosnu.... Uop¹te nisam ¾eleo ovaj motor, a ba¹ me je odu¹evio! Navozasmo se lepo poslednja dva meseca, bilo nekih 4000+ km.


Tjuning bud¾ing

Boban_m

Matori dobio novi akumulator danas. Godinu dana nije paljen i upalio ko mina. Palo i ciscenje pola desne strane, ostatak sutra.

Bane dobija krug posto je bio od pomoci pri zamjeni akumulatora.

20190309-162738" border="0

Zasluzeno ciscenje

20190309-175722" border="0


Hurricane

Ne mogu ni da pretpostavim sta pise na ovom upozorenju na drvetu..

milomir22

Uspori, kucni ljubimci se igraju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

..pretpostavljao sam da je nesto idiotski tipa deterdzent za ves se ne koristi u ishrani, otvoriti ovde - na cepu flase i slicno...  ;D

Btw lepo motorce samo ove sipke preko zadnjeg blatobrana nekako ne stoje mu

UFF


milomir22

Sto bi rekao onaj francuz u taksiju, to je ogranicenje za skejt, mada 5 mp/h je i za skejt bas bas sporo.


Ovo natakerio neko iz ulice, nije zakonski speed limit.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Неку годину у Бачком Петровцу раде главни шор. На знаку ограничење 30.Км на сат, радници ставили знак радови на путу ограничење 20.Км. Иза знака пандури са радаром. Ја гледам у километар сат, механички на Јамахи, он не показује ништа.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

ovde je dovoljno da se skupi 10 penzionera i napisu dopis gradu da se zbog buke i sigurnosti smanji brzina u ulici, nedavno su u mojoj ulici isto stavili 20, a skoro da i ne postoji ulica koja nema dve trake u jednom smeru, a da nisu vec stavili 30.

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2019, 08:43
5mph?  [facepalm] peske?

http://i.imgur.com/pXpCdRr.png
samo markerom dodati jos jednu peticu i resen problem

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 10 Mart, 2019, 01:42
Btw lepo motorce samo ove sipke preko zadnjeg blatobrana nekako ne stoje mu
Druze Uragane pa jel, s oprostenjem, bisage za usi da zakacim? ;D

Major


Lazic

Citat: megaidiot poslato 10 Mart, 2019, 11:25
ovde je dovoljno da se skupi 10 penzionera i napisu dopis gradu da se zbog buke i sigurnosti smanji brzina u ulici, nedavno su u mojoj ulici isto stavili 20, a skoro da i ne postoji ulica koja nema dve trake u jednom smeru, a da nisu vec stavili 30.
I onda proðem noæu sa mojim èunkom sa 80... :o ;D

megaidiot

nema ovde ko da prodje sa supalj cunak, samo hipsteri na bickilima i elektricnim skuterima, njima je i 20 dosta  [govance]


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 15 Mart, 2019, 16:09
Kad ga stavljas na oglase? :D
cim ode na  neki tvrdji off :) bice aauch, ide ko klx, nista od ovog, kupujem ktm-a :)

Gavrolini

Na vasu zalost znam kako ide yamaha a kako klx i nije za poredjenje. Ktm imao i to onaj sto stvarnoo ide (2t) ali sam bas mator i slomljen da bih se borio sa tim. Ovo je za laganicu. Ovo moze u oglas samo ako se pojavi savrsen tt600e a i tad ce te kopirati oglas u zanimljive oglase i to zbog cene i to ne niske :)

Lazic

Gavro, d¾abe poku¹ava¹ sebe da zavara¹... ;D

Gavrolini

Æuti moram :) ali stvarno nisu za poredjenje klx i xt