Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

[rofl] [rofl] [rofl]

Nego... kolko para snickers na toj trafici sa slike? Gladan sam a nisam sav svoj :)

Mil@n



Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

3styleR

Citat: Andreja poslato 17 Jun, 2018, 03:23
Èestitam na apgrejdu!
Hvala kolega 😊

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

vozis cunak/bojler od 20 kila? :D

Koko

#3727
Sta u izlogu to i u radnji.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Koko

Citat: milomir22 poslato 18 Jun, 2018, 15:37
Sta je bolje, ovo ili tdm?

Nemam ja tu sta uporedjivati, moja zelja je bila da se ponovo vratim na 4 cilindra, pa u makar i u klasi 650. Ta masina od 656 ccm vodenjak mi je poznata od 2008. kad sam imao priliku voziti drugarov GSX 650 F K8 koji me je pored moga Z750 K8 odusevio i kad sam shvatio da sam pogrijesio u odabiru pa kupio Kawu, a trebao sam uzeti Suzuki. TDM mi je upao u kombinaciju slucajno 2010. poslije prodaje Kawe i eto ostao kod mene 8 godina. Sad sam to ispravio sticajem okolnosti posto je ovaj GSF u stvari motor moga sina u kojem i ja imama ucesce, pa ga je prepustio meni ( da ga uvezem ) posto on sad ima neke vece obaveze oko rjesavanja svoje  zivotne egzistencije.  ;) Inace  ja sam sebi vec bio narucio Fazera 1000 iz CH pa odustao u zelji da pomognem sinu, pa uzeh Bandita sa kojim sam bas zadovoljan i koji me je vratio malo  ( 10 godina ) unazad da si ispunim davnasnju zelju.  :D  TDM 850 bi ponovo uzeo, ali samo 4TX zbog face lifring-a u odnosu na 3VD i kao drugi motor u garazi, posto taj motocikl bez obzira na dva cilindra ( koji meni ne leze ) ima svojih cari, a narocito kad uozbiljis one nadobudne eR-dzije po krivinma.  ;D Jedina stvar na koju se sad moram privici poslije TDM-a je da voziim jedan dosta "meksi " i ugladjeniji motocikl u odnosu na TDM i naravno dosta povozitiji koji bez okljevanja u svakoj brzini odgovara na komandu gasa. O ABS kocnicama ne treba trositi rijeci hvale, posto je to definitino stvar koja treba na svakom motociklu i vozacima koju su vec u godinama, jer sam i ja do sakora bio protivnik ABS-a na motociklu.  ;) Toliko o prvim utiscima, a poslije par hiljada kilometra cu imati pravu sliku o novom clanu moje porodice, iako i dalje ostajem pri onoj da bez "litre" sa 4 cilindra nema motora.  [thumb_up]
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Bolence91



Bishke

You should do one thing every day that scares you

Jovan D


El Jefe

Пази што је лапио клупу. Тц тц.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Napravio je sam :) drveni deo. Gvodje zardjalo dobio. Presao antirostom pa rustik farbom 3 u 1. Napravio sam jos dve tih dimenzija samo od 60x40 kutija koje su mi pretekle i viska stafni. Juga mi ih je posle ojacavao sa armaturom 10kom  [rofl]

Laki-zr


Splinter

Небитни пролазник

Grof

taj CBR mi je bio predmet vla¾nih snova nekada davno .... jo¹ mu ta kombinacija boja ludaèki dobro stoji.  :drka: