Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: drager95 poslato 22 Maj, 2018, 17:00




Dok se ceka prenos (slika bez kofera  :P:) [motor]


sad ti deluje kao avion
i dobro je sto je tako, trudi se da bude sto duze jer ces opasno da se smoris kad shvatis kolka je to preteska i preslaba krmaca
moj savet vozi ga i uzivaj, ne uzimaj nista drugo ni da probas, ni ako ti prete smrcu  [rofl]

drager95

Citat: UFF poslato 23 Maj, 2018, 01:13
Citat: drager95 poslato 22 Maj, 2018, 17:00




Dok se ceka prenos (slika bez kofera  :P ) :) [motor]


sad ti deluje kao avion
i dobro je sto je tako, trudi se da bude sto duze jer ces opasno da se smoris kad shvatis kolka je to preteska i preslaba krmaca
moj savet vozi ga i uzivaj, ne uzimaj nista drugo ni da probas, ni ako ti prete smrcu  [rofl]
Haha verujem  ;D  Ali moram da priznam da sam slab na SV650 S   :P

Gavrolini

Hsva sreca te je i on teska labina pa se neces mnogo razocarati u svoj motor kad probas sv

drager95

Citat: Gavrolini poslato 23 Maj, 2018, 03:26
Hsva sreca te je i on teska labina pa se neces mnogo razocarati u svoj motor kad probas sv
Hahah, a dobro,pricam o nekim onako pocetnim :D Najomiljeniji mi je GSXR 600 ili 750 sa plavo belom bojom :D

Gavrolini


milomir22

Citat: Gavrolini poslato 23 Maj, 2018, 03:26
Hsva sreca te je i on teska labina pa se neces mnogo razocarati u svoj motor kad probas sv

Lik na bjbu u temi o sv-u napisa kako je mnogo zabavniji u voznji od horneta 600 i kao hornet je smor, uvija mu se ram, a sv je raketa,...

Ja mu napisah "u kom to univerzumu?".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hohštapler

Citat: milomir22 poslato 23 Maj, 2018, 08:15
Citat: Gavrolini poslato 23 Maj, 2018, 03:26
Hsva sreca te je i on teska labina pa se neces mnogo razocarati u svoj motor kad probas sv

Lik na bjbu u temi o sv-u napisa kako je mnogo zabavniji u voznji od horneta 600 i kao hornet je smor, uvija mu se ram, a sv je raketa,...

Ja mu napisah "u kom to univerzumu?".

U ovom.
Delim mi¹ljenje sa "likom".
Uzmi vozi jednom SVa, ne mislim na do æo¹ka i nazad, nego jedno 200-300km, po krivinama, Tjenti¹te recimo, uzak krivudav put, pa æe¹ videti o èemu govori.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

ma kakav sv, govno, hornet avion za njega

Major

Nije sv bas govno ali realno hornet je mnogo bolji.

mareskin

Citat: Major poslato 23 Maj, 2018, 10:41
Nije sv bas govno ali realno hornet je mnogo bolji.


Zna¹ ¹ta je moja Diverzija za oba? Avion... Mlazni!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Aussweis

Citat: Hoh¹tapler poslato 23 Maj, 2018, 08:23
Citat: milomir22 poslato 23 Maj, 2018, 08:15
Citat: Gavrolini poslato 23 Maj, 2018, 03:26
Hsva sreca te je i on teska labina pa se neces mnogo razocarati u svoj motor kad probas sv

Lik na bjbu u temi o sv-u napisa kako je mnogo zabavniji u voznji od horneta 600 i kao hornet je smor, uvija mu se ram, a sv je raketa,...

Ja mu napisah "u kom to univerzumu?".

U ovom.
Delim mi¹ljenje sa "likom".
Uzmi vozi jednom SVa, ne mislim na do æo¹ka i nazad, nego jedno 200-300km, po krivinama, Tjenti¹te recimo, uzak krivudav put, pa æe¹ videti o èemu govori.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: mareskin poslato 23 Maj, 2018, 10:55
Citat: Major poslato 23 Maj, 2018, 10:41
Nije sv bas govno ali realno hornet je mnogo bolji.


Zna¹ ¹ta je moja Diverzija za oba? Avion... Mlazni!

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Gavrolini

Ljudi on vozi vfr...nije merodavan

FANTOM

    Poenta price je da shvatanje Uffa i ostalih ovde iz ekipe koji voze drugo i koji su sada na 1000 kama je jedno a shvatanje motora pocetnika je drugo. Nema potrebe da upinjete to je les to je slabo to je ovo to je ono. Pocetniku XTX 660 jeste raketa. Ili Sv 650 isto jeste raketa ne pocetniku nego to je solidna jacina. Al vi imate iskustvo kilometre i vreme provedeno na motorima i vi ste doktorirali manje kubikaze presli na vece. I sad vozite 1000 ili preko i onda normalno da vam je 600 cc sporo slabije itd. To sam dao sebi za pravo da iskomentarisem jer sam vozio 600 - 750 cc do sada i kad sam presao na 1000 . A joj majko raketnog li pogona  [panic] [djavo] . Ali evo sto vise km imam sa 1000 privikavam se sve vise i mogu reci da kad sam tek seo bio sam u fazonu au ovo je mnogo jako imao dozu straha . Sad vec ponegde kako bolje osecam motor i vise srastam sa motorom tako uhvatim sebe kako ga negde i zavrnem pomalo itd. E sad vi koji dugo vozite tako jace motore vi imate savrsen osecaj u voznji i vama je ta snaga usla u mehaniku. I kad vam neko spomene 600 vi kazete ma to ne ide nista . Pa normalno da ne ide kad je 1000 dosta jace . Tj ide i ovo samo mora da se tera u obrtaja i vise mu treba dok postigne brzinu. Tako da npr. vama naprednima bi sada bilo 1400 cc ludilo . E tako je pocetniku i 500 kubika osecaj licni da je ludilo . Nadam se da smo se razumeli zivi bili  [cheers] .
    I nije bitno sta se vozi bitno je da se vozimo. Gledam pre par godina je motomanijackih druzenja bilo vise poslednjih godina Titel - Jagodina - i 3 puta kod Uffa i cao . Slabo se organizujemo za voznje tj nikako itd itd. Kad se nema motor dobar je i neki skuter od 250 cc da sednes sa prijateljima i provozas se negde , jer to ostane kao uspomena . Tako da ciji je veci jaci duzi jebes to . Bitno je da se vozimo sto vise i druzimo i pobegnemo od svakodnevnih problema kolko je to moguce i uzivamo zajedno na dva tocka.  [cheers]    (ajmo sad plusevi - mada ne znam cemu sluze posle svih ovih godina sto sam proveo na forumu )  [rofl] [clapp]

Bishke

Brate svako vozi ono sto ga radi.

kraj price

Sta kurac 250, 600, 1000
You should do one thing every day that scares you

jevta

Nije ovo za +
Svi bi da se vozaju ali niko neæe da organizuje i ka¾e ajte manijaci

milomir22

Sve to stoji i za mene je najbolji motor koji trenutno imam, ali ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da je moj motor bolji od tvog kad, realno nije.

Xt 660 za nekog ko je pocetnik i jeste jak motor, dovoljno jak makar.

Evo ja licno nikada nisam voleo dukati, kad upalise onaj supersport s s nekim akrapom, popucase prozori i case, za moje uho katastrofa neprijatan zvuk, ali zato multistrada zvuci bolje, ide kao raketa i lezi i koci kao sportski motor, a brod od 1260 kubika i ko zna koliko kila.

Jbg, i dalje ne volim dukati, ali ne mogu da kazem da je moj motor bolji od njega, kad nije.

A sto se tice pluseva, racunam dace neko nekad neke pare za njih, pa 'ajde da ih skupljamo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Uvek ce postojati neki jaci motor pitanje je koliko neko moze stvarno da izvuce jacinu iz tog motora i na kraju da li je to uopte bitno bitno je da se vozis i da ostanes u komadu a ne kome je duzi veci i naravno bitno je druzenje . Bas sam cek skoro imao primer puvali se puvali da su brzi pa pad slomi ovo slomi ono oporavak par meseci sto jel je neko bio nedojeban pa hteo da se kurci i ispituje granice da bi reko e ja sam najbrzi - najbrza ja bolje obaram ili sta vec ma daj to nadmudrivanje i nadjebavanje me proslo jos u 22 godini . Moda to ima veze s tim sto sam opalio glavom sa 120 na sat bez kacige u vozilo iz suprotnog smera pa onda potiljkom o petonsku kocku na sred zelene livade pa mi se onda lepo razbistrilo sta je bitno a sta nije. I kad neko oce da bude brz izvoli pomerim se ja u desno a ti ajde druze kolko moze ga zategni  [zvizdi]

Andreja

Proèitao prva 3-4 posta na ovoj stranici, ostale preleteo i nemam ¹ta da ka¾em: au koliko ste u stanju da kenjate.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

tacno  [clapp]
sad cu ja da okacim najbolji  i najskuplji motor na forumu realno  [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

Gavrolini