Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2016, 22:59
bzvz su mi te rucke sa tim metalnim delom, ali zato podesive poluge za kocnicu i kvacilo to moze  :)
Ne kapiram zasto su sabani iz Honde napravili da je podesiva samo kocnica, a kvacilo ne...  [doh]

kvacilo na sajlu , treba veliki hod rucice da bi to odvajalo kako treba .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Mozda na Bmw :)  na Japancu ne, uostalom, mnogi motori fabricki imaju podesivu i rucicu kvacila
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2016, 23:20
Mozda na Bmw :)  na Japancu ne, uostalom, mnogi motori fabricki imaju podesivu i rucicu kvacila


U pravu si , glupi japanci ne umeju da naprave rucicu kvacila nego im treba jedan srbin da prepravi to da bude stelujuce ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Citat: PECA BMW poslato 25 Septembar, 2016, 00:15
Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2016, 23:20
Mozda na Bmw :)  na Japancu ne, uostalom, mnogi motori fabricki imaju podesivu i rucicu kvacila


U pravu si , glupi japanci ne umeju da naprave rucicu kvacila nego im treba jedan srbin da prepravi to da bude stelujuce ...
Ne, nego pre 25 godina toga prosto nije bilo na svim modelima fabricki, recimo VFR 750F iz tog vremena ima podesivo kvacilo, ali to je bio top model, alu sasija, mono viljuska... na njega su stavili sve do jaja sto su tada imali, ali je i bio skuplji od CBR 600F
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

i eto odgovora zbog cena nema podesivo kvacilo   ;D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Citat: PECA BMW poslato 25 Septembar, 2016, 01:17
i eto odgovora zbog cena nema podesivo kvacilo   ;D
pa jbg, nemoze i jare i pare xD
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Kakvu ja egzotiku vozim jbte, stelujuce kvacilo autmatska svetla.... ful oprema ;D

Biker-Boy

Ma idi begaj, ja ni sediste ne mogu ko covek kljucem da otvorim da bi dosao do prtljaznog prostora, ono fabricki zasarafljeno, moram pola motora da rastavim da bi doso do njega, mater im Japansku, stedeli su svugde gde je moglo, a tamo gde nije tamo nisu, a to su bitne stvari, to je do yaya maksimalno kvalitetno :)
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

#3148
...mama i cera...:) badvej...ova desno je na prodaju... ;)

http://s22.postimg.org/cdz2bm0wx/14358753_1776244069282763_6251181864945994159_n.jpg

mali_zmaj

Ne znam o cemu pricate,na mom Zephyru,stelujuce polugice i kocnice i kvacila,i sic se lijepo otvara na kljuc,standardna oprema na Kawi..    ;)
jin-jang

UFF

Citat: Darko poslato 24 Septembar, 2016, 15:10
Citat: Bori¹a poslato 17 Septembar, 2016, 01:23
provozao sam ga, to je honda, nema sta da se cacka i popravlja [rofl]

sem reglera ;)

brate koji je tebi kurac?

pricas ko maloletni klinac od mog komsije? :D

pominjes regler stalno a nikad hondu nisi imao  [rofl]

sto se tice ajfona ja bar pricam iz licnog iskustva, imao to govno od petice mnogo pre tebe  :P

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 25 Septembar, 2016, 05:58
...mama i cera...:) badvej...ova desno je na prodaju... ;)

http://s22.postimg.org/cdz2bm0wx/14358753_1776244069282763_6251181864945994159_n.jpg


kako bre na prodaju kad si stalno pricao da volis matorke i velike kubikaze?

a sad prelazis na mlado i to samo 600ccm

Bori¹a


nash

Citat: Biker-Boy poslato 25 Septembar, 2016, 02:23
Ma idi begaj, ja ni sediste ne mogu ko covek kljucem da otvorim da bi dosao do prtljaznog prostora, ono fabricki zasarafljeno, moram pola motora da rastavim da bi doso do njega, mater im Japansku, stedeli su svugde gde je moglo, a tamo gde nije tamo nisu, a to su bitne stvari, to je do yaya maksimalno kvalitetno :)

evo resenja za sediste ! No longer available

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 25 Septembar, 2016, 14:39
Ne znam o cemu pricate,na mom Zephyru,stelujuce polugice i kocnice i kvacila,i sic se lijepo otvara na kljuc,standardna oprema na Kawi..    ;)

+1

krsta63


Gavrolini


Jos veceras ovako cist...sutra ide u blato :)


K0le


Gavrolini

Citat: K0le poslato 22 Oktobar, 2016, 22:49
A ¹to ode u oglase... ?  [neampojma]
Uvek i sve je u oglasima. Nekad jer mi dosadi nekad jer imam zaradu.

UFF

Sabacki Jasniko :D

ili mozda SaPacki ? posto volis da budes korektor  [rofl]