Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Tema za kacenje slika nasih masina  ;)

Gašpar


UFF

pa da
moze i mi na njima (za one koji od njih ne mogu da se odvoje dovoljno dugo cak ni da ih samo slikaju)  [srce_puklo]

Gašpar

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2010, 03:05
pa da
moze i mi na njima (za one koji od njih ne mogu da se odvoje dovoljno dugo cak ni da ih samo slikaju)  [srce_puklo]

Nemam apsolutno ni jednu fotku samo Kawe :D

Gašpar


UFF

Citat: Gaspar poslato 20 Oktobar, 2010, 03:06
Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2010, 03:05
pa da
moze i mi na njima (za one koji od njih ne mogu da se odvoje dovoljno dugo cak ni da ih samo slikaju)  [srce_puklo]

Nemam apsolutno ni jednu fotku samo Kawe :D

znam
zato i kazem  :-\

kakav ti ovo top? to moramo da menjamo pod hitno bre!  :o ??? ::) [thumb_down]

Dragan_kineziolog

#6
Ljuta masina  ;D




Tezak je zivot nas nindzi

zodiac

Moj KTM je u odlicnom radnom, ali nije bas u paradnom stanju, na tome se upravo radi, moj drug Bane serbduck radi nalepnice. Ali cu vam rado pokazati jedan od motora koji sam obozavao, KTM 620 EXC Sixdays iz 1994, sada je u Kepinom vlasnistvu. Dizajn nalepnica je radio farbach, posto su originalne bile u vrlo neobicnoj kombinaciji boja (roze-ljubicasta, devedesete i air max, jebiga), a stampu Bane. Evo mog nikad prezaljenog lepotana, zamenio ga noviji i moderniji, ali zal ostaje:


Prijatelj je zao drug

cone

lepa kawa, samo podhitno skidaj ovaj nosac tablice i stavljaj tablicu pod rep, ruzis ga xD

zodiac

Kave Z750 i ZX6R su pun pogodak, ne zna se koji je lepsi. Fenomenalan dizajn, idu dve-tri godine unapred u odnosu na konkurenciju, po obicaju. Meni je ovo jedan od najlepsih R-ova, ikad:



Prijatelj je zao drug

farbach


UFF


Zeljkamp

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2010, 14:17
moja bicikla

Koliko si slika tvog motora postavio po raznim forumima, sticem utisak, u stvari sam siguran, da bolje poznajem tvoj motor nego moj...  :D ;D :D
TwinZ Auto & Moto

Gavrolini


zodiac

Sad ce i afrikanci, samo da prvo poliju kofu blata po motoru pre slikanja ;D
Prijatelj je zao drug

Gavrolini

mene kad ljudi zvali na ovaj forum rekli su mi da ima dva uslova da se prikljucim. Da volim da off-ujem teme i da ne vozim afriku.  :D

zodiac

Prijatelj je zao drug

Dzonsi

Poslije pada tj. klizanja je izgledala ovako


I sad pre nekih mjesec dana kad su kise krenule odlucio sam da je komplet uradim i poslije nekih 10 dana provedenih u garazi trud se isplatio...Ostale su jos fele da se prefarbaju i sivo
Burn the rubber not your soul!

Stevan


noam chomsky

Nekad i sad....Zadnja slika je korzo uz neki svetionik u Reggio Calabriai  ;D
lepota prirode je refleksija lepote nauke