Glavni meni

korola

Započeo Damnmoto, 07 April, 2014, 21:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milos 660ccm

Citat: Damnmoto poslato 08 April, 2014, 15:54
Ja sutra dizem refinansirajuci pa cu da ga gazim...  samo neki driftervonabi dami ga ne zapali pred nosem.
Ja svoju kad sam uzeo zvao sam coveka u 3 ujutru i reko da kad se probudi ako mogne da dotera do mene dobija 1. 4 corolla karavan 1994 kljuc za kljuc 
I bi tako...


[klanjam_se]  [kralj]
pecho  [srce] moje,
ako stvarno dovezes i ovo u dvoriste refinansirajucim zamolicu Maki da te izbaci iz istog i da zadrzi Dinga. [zena] razumniji je i ne dovlaci lomine.
Citat: Damnmoto poslato 08 April, 2014, 15:37
Vrlo verovatno da su ovo pozicije sa prednje vuce... to ne pase
Meni ovaj auto ceo igra za 600super jer me preko izadju toliko delovi koje bih poskidao za svoj a od ove lesine lagano da napravim jedan za treniranje...
ja te mnogo volim :-* ali ti planiras da drzis 2 hacija?!?! 1 za voznju i 1 za 'treniranje' ?!? bole me uvce za tebe i puding sa vodom ali ne mora Dingo da gladuje zbog jebene tojote.
iskuliraj se malo pusti ovog sa oglasom neka ceka, neka se kiseli... 2014. u zemlji srbiji se svi tuku da kupe trulog hacija za 1500evara al' zamalo. ponudi mu tvoju cifru i ostavi mu broj telefona pa kada te bude nakon nekog vremena zvao daj mu jos 50-100 evara manje. e onda se nadaj da te Maki ne likvidira kada ga doteras u dvoriste (kazi joj da planiras da napravis kucicu za Dinga od njega)

ispada da uzimas ovaj trulex zbog farova. enterijer (koji ti je potreban da napravis od tvog hacija pristojno vozilo) mu je u neupotrebljivom stanju. ne znam sta planiras da iskoristis sa njega.
daj, bre nadji negde te farove i jos sta ti treba od delova. zet i sestra mi dolaze iz italije za dvadesetak dana ako ih ima tamo oni ce ti doneti.

Damnmoto

Ih batice kako da se snadjem po italijanskim sajtovima

Damnmoto

Ovu zaboravljamo kao realnu jer nece da spusti ispod soma a ja sam za manje manje manje danas kupio jednu ipo u selu kod huce.


Slobodno mi ovde javite ako neko zapazi jos koju u nekom drugom selu sve ih zelim SVEEEeee

mkt


perlx


Damnmoto


Plazma Keks


DaChaS

sta radis sa tim cudom :D ?

Damnmoto

Uzivam u promiskuitetima

perlx


Damnmoto

Ne bas toliko ali Ko zna ako nabavim jos koju ili dovucem onu plavu na nekom slepu....

mkt

sta ces sad da rdis
oces sklapati jednu dobru ili jednu za marijanu

Damnmoto

Nemam pojma obe bih voleo da zadrzim mada ce crna ici verovatno na mobile. De