Glavni meni

CBR 600 RR 2003

Započeo masterunpa, 05 April, 2014, 13:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

masterunpa

k'o sto naslov kaze prodajem moju cbr-ku :( ...motor je 2003 godiste,na satu stoji 29500km (u sta cisto sumnjam,da se ne lazemo...)uvezen iz amerike pre 5 godina...kod mene je  pola godine,ja sam vlasnik,ustvari upravo sredjujem papire...farbao sam je jer mi se nije svidelo kako ga je prethodni vlasnik uradio nakon klizanja,uz to sam i promenio boju jer mi se ta hondina sema inace nije svidjala(znaci nije bilo sudara...samo je proklizao).....cim sam ga uzeo promenio sam ulje i plocice(i prednje i zadnje),i oba lancanika(planirao sam i lanac pred sezonu da uzmem ali zavladala opasna paranemija)....gume su losije,i to je to.....za agregat i menjac garantujem,jedino se kao i kod maltene svake honde cuje lanac....jedini razlog prodaje je sto nemam vise dozvolu ni jedne kategorije,a do ponovnog polaganja imam jos dosta a para sve manje....cena oko 3000,kontakt 0601414747...to bi bio najiskreniji opis sa moje strane....pozzz






[/urna
na poslednjoj slici se vidi kako je izgledao motor kad je stigao kod mene...

UFF

lepsi je bio u crvenoj boji, a i brzi :)
nisi stavio cenu ni kontakt telefon
sretna prodaja

masterunpa

Citat: UFF poslato 05 April, 2014, 13:29
lepsi je bio u crvenoj boji, a i brzi :)
nisi stavio cenu ni kontakt telefon
sretna prodaja
hvala...stavljena i cena i kontakt...meni je ta crvena bila ocajna...meni se najvise svidela zuto crna kombinacija ali su me drugari odgovorili od toga jer sam svaki motor koji sam imao farbao u zuto :) ....stavicu posle dokaze :)

masterunpa




evo ga to o cemu sam pricao....tako da su mi ovaj put zabranili da farbam u zuto a i u farbari mi zabranili zutu boju.... :) ....sta cu kad volim zuto :)

con3

Meni ekstra izgleda ova boja sto je sad .:)

masterunpa

I meni se svidja....e da zaboravio sam da napomenem da je moguca zamena za jeftiniji auto ili motor...jbg trebaju mi pare za polaganje...

jocale

Citat: masterunpa poslato 05 April, 2014, 13:41



evo ga to o cemu sam pricao....tako da su mi ovaj put zabranili da farbam u zuto a i u farbari mi zabranili zutu boju.... :) ....sta cu kad volim zuto :)


Da ne prodajes motor jer si navucen na zuto, ne daj boze :D sala :P lep motor i srecna prodaja ;)
Samo polako i pun gas

Major


bikerboyz

E ovako nesto mi je zelja...i nebi ga menjao nikad...

masterunpa

Citat: jocale poslato 08 April, 2014, 14:02
Citat: masterunpa poslato 05 April, 2014, 13:41



evo ga to o cemu sam pricao....tako da su mi ovaj put zabranili da farbam u zuto a i u farbari mi zabranili zutu boju.... :) ....sta cu kad volim zuto :)


Da ne prodajes motor jer si navucen na zuto, ne daj boze :D sala :P lep motor i srecna prodaja ;)
nista zuto,samo belo :) ....ali nije to razlog prodaje :) ....moram da uplatim dozvolu jer sam nakucao 18 poena...a za to mi treba 500 jevreja,a vec sam duzan neke pare...e to je jedini razlog prodaje...

masterunpa

Citat: bikerboyz poslato 09 April, 2014, 21:46
E ovako nesto mi je zelja...i nebi ga menjao nikad...
ja vozim samo honde(i auto i motor)...ne bi je ni ja menjao da nisam paranemican :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

masterunpa

 [thumb_up] .....ja to svima pricam a niko mi ne veruje.... :)

Major


masterunpa

 [nono] [nono] [nono] ....crveni se brze kvare... :)

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Major


masterunpa


SrpskiDzedaj011

Одлично је испао.... Срећна продаја!  [thumb_up]
I have to return some video tapes....

masterunpa