Glavni meni

Moto GP 2015.

Započeo Radanovic, 31 Mart, 2014, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac


freepartyman

Nije to strasna povreda,brzo ce on nazad na stazu..;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man


Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 April, 2015, 22:07
opet iskace iz frizera, tostera i elektricne prese za galete....jebo vas djokovic

Evo od mene ima¹ ogroman plus  ;D

Radanovic

Ni¹ta od Rossia i Lorenza, al' zato dvojac iz Tech3 æe voziti Yamahu na 8h Suzuke.

Potvrðeno je da æe i Toni Elias voziti ... Hondu.

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 25 Maj, 2015, 20:34
Ni¹ta od Rossia i Lorenza, al' zato dvojac iz Tech3 æe voziti Yamahu na 8h Suzuke.

Za ovo im skidam kapu. To jedna od najte¾ih trka Endurance ¹ampionata na svetu. Suzuka je em brza em je tamo leti vla¾nost vazduha+temperatura neizdr¾iva.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Maj, 2015, 21:14
Citat: Radanovic poslato 25 Maj, 2015, 20:34
Ni¹ta od Rossia i Lorenza, al' zato dvojac iz Tech3 æe voziti Yamahu na 8h Suzuke.

Za ovo im skidam kapu. To jedna od najte¾ih trka Endurance ¹ampionata na svetu. Suzuka je em brza em je tamo leti vla¾nost vazduha+temperatura neizdr¾iva.

To treba da bude "endurance" (test izdrzljivosti) za motore (da biramo sta da kupujemo) a ne za vozace.  [neampojma]

Radanovic

Ka¾u da bi Van Der Mark 2017. mogao voziti Hondu u GP-u ( ne zna se ekipa ).
Pod trogodi¹njim ugovorom je sa Honda Europe, ovo mu je sezona uèenja, a veæ sledeæe godine poku¹aæe napasti titulu u SBK ( koliki god talenat bio, te¹ko æe to iæi sa Hondom).
Bilo je i kontakta sa HRC-om ... taènije, on potpisuje ugovor za HRC kad vozi 8h Suzuke ... pobjedio pro¹le godine, a ove godine vozi sa Stonerom u ekipi.
Tako da, neki ga vide 2017. na RC213V, pa ¹to da ne i umjesto Pedrose u Repsol ekipi. (po meni, momak je veæi potencijal nego bilo ko iz Moto2 ¹ampionata).


Kad sam veæ spomenuo moto2 ...
Dorna pokrenula tender za novog snabjevaèa agegatima od 2019., al' debili tra¾e opet samo jednog dobavljaèa  [facepalm]
Moto2 vozaèi ne mogu napredovati zato ¹to je razvoj klase ''zamrznut''.
Od 2010. koriste jedne te iste agregate (Honda nije radila ni¹ta zadnjih godina na modelu CBR600RR, a veæ je i primjetan nedostatak rezervnih dijelova), od osnivanja klase koriste jedne te iste propisane Dunlop gume ... znaèi jedino mjesto gdje bi klasa mogla napredovati je proizvoðaè ¹asija.
Smje¹no je to da jedan Kalex, ozbilja firma da èak ni web sajt ne mogu napraviti, da oni budu najbolji u moto2 klasi i da 22 od 31. vozaèa koristi njihovu ¹asiju.

Vratite klasu 250  [veryangry]

Radanovic

 [kawasaki_ninja] ponovo u akciji ...



srbac

Ovaj ce da dere Hondu !!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Darko

I to i da ne koristi petu i ¹estu... ;)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac



Hohštapler

Jorge lja¹bu, a?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

kosta92

realno su svi spanci buljaSSi ! :D :P
Sam biras kako zivis ! :)

VR 46

pohotni lorenzo  ;D
Twist of wrist!

srbac

У бре Радановићу, где ово ископа !!!  :violina: :violina: :violina: :violina:

Radanovic

Citat: kosta92 poslato 18 Jun, 2015, 17:52
realno su svi spanci buljaSSi ! :D :P

E ako ¾abar iz Urbina nije, onda nije niko ...

Radanovic


Claudio Corti ce na Sachsenringu mjenjati povredjenog Stefana Bradla.