Glavni meni

Valentino Rossi

Započeo Veske, 25 Mart, 2014, 10:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Veske

Evo jedna tema za fanove!
The doctor!
Rossi,rodjen 16.02.1979 u Urbinu..od oca... :)
1996godine pocinje da vozi gp 125cc..
Do sada ima 9 titula,od toga jednu u 125(1997),jednu u 250cc(1999) i sedam u kraljevskoj klasi (2001,2002,2003,2004,2005,2008,2009)..











Veske

Kao njegov fan tu je naravno i neizbezna kolekcija njegovih motora!




VR 46

Gde nalazis njegove motore? [veryangry] Ja imam samo yamahu iz 2008 i ducati 2012  ;D
Twist of wrist!

Veske

Citat: VR 46 poslato 25 Mart, 2014, 10:31
Gde nalazis njegove motore? [veryangry] Ja imam samo yamahu iz 2008 i ducati 2012  ;D
xexe,pa trudim se,ali u srbiji mislim da nijedan njegov nisam uzeo..sve uglavnom preko..ako naleti neki duplikat javljam..

VR 46

obavezno :D Nikako da te zovem za onu zx7r,valjda je i dalje moja :D
Twist of wrist!

Veske

Citat: VR 46 poslato 25 Mart, 2014, 10:44
obavezno :D Nikako da te zovem za onu zx7r,valjda je i dalje moja :D
Naravno,evo je ovde,ceka te.

Veske

Ali da ne odlazimo sa teme.



Radanovic

kriminalac  :D

http://www.klix.ba/sport/valentino-rossi-utajio-60-miliona-eura-poreza/070809009



p.s. u 6. razredu osnovne trebali iz engleskog praviti pano o svom idolu , ja pravio o Rossiu i dobio peticu , to mi je bila jedina petica iz engleskog  ;D

VR 46

Twist of wrist!

stilgar

#9




gledam snimak trke i neverujem, VR ulazi u garazu i svakog pored kog je proso api za bulju, a devojcica mu tako lepa :) gde je onaj Gasa da objasni :) ako mi neverujete skinite pa pogledajte ;D
http://thepiratebay.se/torrent/9827512/01.Moto.2014.GP.Qatar.%2822-23_mar%29.MotoGP.Q_race.720p.50fps

ЯЭВОЛУТИОН

svako ima svoje grehe...neko drka na Rossia (pederastia) a ti tako mator siljis na MM (u najmanju ruku pedofilicna pederastia)...i nasao si nekoga da prozivas....firnajz bi pustio kad bi tebe MM apio za bulju :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2014, 10:35
svako ima svoje grehe...neko drka na Rossia (pederastia) a ti tako mator siljis na MM (u najmanju ruku pedofilicna pederastia)...i nasao si nekoga da prozivas....firnajz bi pustio kad bi tebe MM apio za bulju :)
majstore, mladicu nisam znao da se ovde na forumu smajli tumaci kao ozbiljna poruka i misljenje, mada dokumentovao sam sa fotkama... :)

 

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 28 Mart, 2014, 11:10
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2014, 10:35
svako ima svoje grehe...neko drka na Rossia (pederastia) a ti tako mator siljis na MM (u najmanju ruku pedofilicna pederastia)...i nasao si nekoga da prozivas....firnajz bi pustio kad bi tebe MM apio za bulju :)
majstore, mladicu nisam znao da se ovde na forumu smajli tumaci kao ozbiljna poruka i misljenje, mada dokumentovao sam sa fotkama... :)

 
ajde sad...nemoj da se vadis.....znas da ja ne podrzavam nijednu stranu....ali kao obozavacu lika i dela MM sta ti trazis u temi o rossiu....osim da podprcavas....i to sa homofobicnom notom sto nije politicki korektno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2014, 13:19
Citat: stilgar poslato 28 Mart, 2014, 11:10
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2014, 10:35
svako ima svoje grehe...neko drka na Rossia (pederastia) a ti tako mator siljis na MM (u najmanju ruku pedofilicna pederastia)...i nasao si nekoga da prozivas....firnajz bi pustio kad bi tebe MM apio za bulju :)
majstore, mladicu nisam znao da se ovde na forumu smajli tumaci kao ozbiljna poruka i misljenje, mada dokumentovao sam sa fotkama... :)

 
ajde sad...nemoj da se vadis.....znas da ja ne podrzavam nijednu stranu....ali kao obozavacu lika i dela MM sta ti trazis u temi o rossiu....osim da podprcavas....i to sa homofobicnom notom sto nije politicki korektno....
pa i ja sam navijo za nekog dok se nije pojavio mladjani MM, a znas ono sto si stariji volo bi sve mladje :) pogledaj u temi za koga navijate rekoh ako ne pobedi MM volo bi da pobedi Rossi :) volim ja njega sto rece gasa al bioloski sat je cudo i sad preferiram mladje obrijane... :)

@rev
idem danas da vidim onu malenu ybr :)

Radanovic


Mr.Racer

Majstor udara kolce ! Srbi svuda ! [yahoo]

Veske

Malo slika iz slobodnog vremena.








ness


evo sta je moj drug napravio od honde cbr 900 rr obozava rossia

ness


VR 46

Twist of wrist!