Glavni meni

Motorista iz Trebinja poginuo u sudaru sa kravama

Započeo Radanovic, 19 Mart, 2014, 20:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

upravo zbog stoke na putu postoji i saobraæajni znak. slièan onom za divljaè. divljaè nema vlasnika ali isto mo¾e da napravi lom. ne valja da se tera brzo tamo gde postoji moguæa opasnost od stoke na putu, posebno u krivini iza koje ne zna èovek ¹ta ga èeka. mnogi to zaborave, neki dobro proðu, neki stradaju. kako god okreno, krivica je deljiva, veæi deo je na vozaèu, koji ne prate saobraæajne znakove, manji na vlasniku krave, ¹to je po meni bezveze, jer u sluèaju da pogodi¹ divljaè, sva krivica je na vozaèu.

http://s8.postimg.org/ccme9m879/0043.jpg
http://s8.postimg.org/8hj071p1h/0044.jpg

prpa_zr


letos sam prvi put i¹ao za Trebinje i to (meni) okolnim putem preko Kraljeva, Ra¹ke, N. Pazara, Sjenice, ®abljaka, Nik¹iæa.. elem, prva krivina nakon ulaska u BIH - krave na sred puta i to dve ili tri.. nema teorije da ih izbegne¹.. sreæa, vozili smo relativno polako jer je veæ poèeo da pada mrak pa smo uspeli da stanemo..
jeben momenat

ilijar10

Moje saucesce porodici.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Mart, 2014, 20:57
Pa na¹ kolega iz NSa je pre mesec-dva te¹ko povreðen tako... udario u kravu na putu NS-ZR, kod Kaæa...

I ja sam skoro isao za Zrenjanin i posle Zablja na tom putu mi istrci stado krava, jedva nekako izbegao. Ne dugo posle toga idem autom, i opet mi istrce krave, ali sad sam poucen proslim putem bio oprezniji i ocekivao to :) Inace bi policija trebala izmedju ostalog i to da regulise nekako....


niki64

Jesu, postavljen je znak pored puta (onaj, domace zivotinje na putu, plus divlje zivotinje na putu), vec odavno.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

rboban

Jos vece veselje je kad naidjes na kravu u sred tunela kako lezi, jer je vrucina napolje.... Legla malo u ladobinu da odmori!!!
Ride It Like You Stole It

Hohštapler

...kako to misli¹ "nikad ne turiram u tunelu"? ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.