Glavni meni

Motorista iz Trebinja poginuo u sudaru sa kravama

Započeo Radanovic, 19 Mart, 2014, 20:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


pedjakg


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Pa na¹ kolega iz NSa je pre mesec-dva te¹ko povreðen tako... udario u kravu na putu NS-ZR, kod Kaæa...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Manjovac_Kv

nije joj dosta livada oce na put i nastrada covek uz k

SACO

Citat: njanja poslato 19 Mart, 2014, 20:50
Nazalost!!! To ovako izgleda


Ovakav prizor je normalna pojava na putu od Gackog pa sve do Trebinja.
Ova fotka kao da je napravljena na izlasku iz Gackog prema Bileæi.

mkt


Boban_m

Citat: SACO poslato 19 Mart, 2014, 23:31
Citat: njanja poslato 19 Mart, 2014, 20:50
Nazalost!!! To ovako izgleda


Ovakav prizor je normalna pojava na putu od Gackog pa sve do Trebinja.
Ova fotka kao da je napravljena na izlasku iz Gackog prema Bileæi.
I na Romanijii ima i krava i konja na putu. Nije mi nikad bilo jasno zasto ne kaznjavaju vlasnike stoke koju pustaju na ispasu pored puta bez nadzora. Jadan decko, saucesce :(

Major


Lazic

Pretekao pre dve godine, ali sad nije uspeo...:(

jevta

#10
Ja eskivirao u rumuniji na transalpini...

makinjo

Ovo je baš tuga. Stvarno bi trebalo kažnjavati nemarne vlasnike koji ostave stoku da lutaju a oni negde na pivu u kafani. :-(

mali_zmaj

navikli su ti to ljudi,ne bi vjerovao da te krave kad zavrse ispasu same idu kuci... kao kuèiæi jebote.. tako je u nekim krajevima a u nekim nema sanse da se krava pusti da sama ide sa ispa¹e...,naletio sam par puta na krave,konje,ovce... ma svega ima, sreæom nisam opalio ni¹ta..  decko nastrda,bez potrebe,takva sranja treba zakonom zabraniti!
jin-jang

Cale


mareskin


Isti problem sa kravama i preko ®abljaka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

#15
kod niksica   mi nekoliko ovaca izletelo sa kontra strane ali supermoto tehnika  me spasila jer kad sam video da nema sanse da se zaustavim nagazio sam ko lud na zadnju pa se zaneo i opisao krug oko ovaca,posle par kilometara se neki bik pored samog puta tolko iznenadio kad me video da se propeo na zadnjaka.Posle ovih dogadjaja od pre 5 godina mislim da ce mi trebati jos 5 da se uputim u pasivne krajeve

setih se da sam karajem osamdesetih na putu novi sad srbobran iduci na pecanje sa bambusima  usporavao i njima cesto terao krave po putu,a i prva komsinica  je imala sestru u nemackoj  koja kad je dolazila u pasivne krajeve tu negre kod subotice dobila kravu kroz soferku i oprostila ser od zivota

DraganPavlicevic

Pre dvadesetak dana ispred ©avnika nekoliko krava ¹eta po putu.Ni sada nisam svestan kako sam ih proma¹io.Istina,posle sam na motoru na¹ao par dlaka ali i one i ja smo ostali na nogama(ja na toèkovima).Porodici ovog momka iskreno sauèe¹æe.

slave74

Ima tih zivotinja posvuda na putu. Ako ne domacih, ono divljih, pogotovo nocu. Meni je recimo u T. Polju ispod Divcibara sa sporednog puta izletelo celo stado ovaca, i pretrcavajuci glavni put otislo dalje. Posto je gustis okolo, a one u punom trku uocljive su tek na 5m. Srecom vozio sam auto oko 70km/h , dobro reagovao , i samo jednu udario. Ostale su izlupale auto bocno. Epilog,; slomljen branik, migavac, a ovca ustala ,otisla za drugima..
Poznajem vlasnika , koji kaze da je prezivela, i posto sam je ''udario'' ubrzo se bliznula.. Racuno sam da je barem jedno moje , cisto  da se razanj ne ljuti...
Poznajem coveka ,koji je isto stado polupao autom, ista situacija, al mnogo veca brzina. On je trazio ,i dobio odstetu za stetu na vozilu od nesavesnog vlasnika stada.
Od tada mu ovce vise ne beze preko ulice, al nikad se ne zna-stoka je to.
Sad su trenutno napasanja krava, pa ih prevode seljaci preko puteva, treba se pricuvati..

srbac

Ja sam eskivirao kravu u tunelu kod Grze.... isao sam 50 na sat bila neka kisica .... odseko sam se a ona neosvetljena...  :o

goranvojska

Citat: srbac poslato 23 Septembar, 2014, 14:50
Ja sam eskivirao kravu u tunelu kod Grze.... isao sam 50 na sat bila neka kisica .... odseko sam se a ona neosvetljena...  :o
mogla kaznu da plati hhahaha