Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ne svidjaju mi se skracene verzije
a ovaj dole je san snova :)

brana

ma kakva niva. ulozio sam u nju brdo para. nije mi pruzila ni deo onoga sto imam sa wranglerom. svaki put sam molio boga da me ne ostavi negde OPET, a znala je da nadje pogodan trenutak (22h debelo brdo po vejavici, nedelja popodne u vranju, 3h izjutra 7km od kuce po snegu bez dometa mobilnog ni jaknu nisam poneo a o dzukelama da ne pricam...).

to je taj auto. nece trositi 20l ako ga normalno budes vozio. na otvorenom trosi 11l pri 120km/h, dok u gradu trosi do 15l. pogledacu ujutru na bordu mislim da bas toliko i stoji. ako budes prolazio pored tresnje javi se burazerov je sada kod mene (nije na prodaju. mozes da vidis da li ti odgovara visina, ubrzanje...). 20l moze da trosi ako mu stavis 33 gume, a ne zamenis prenos.
servis jeste skup u ovlascenom servisu, ali zato i propadaju. ima brdo majstora koji ih rade za mnogo manje para.

problem sa registracijom ostaje. teretno vise ne moze i ko god to pise u oglasu obmanjuje kupce. mozes da pitas bilo koji tehnicki pregled. na invalida moze ali moras da nadjes nekoga ko ima invalidnost vise od 80%. to ti se od prilike uklapa. 200e invalidu i 200e registracija. dokle ce to moci ne znam. stoji da ih eu pritiska da smanje registraciju tj da idu po vrednosti auta i da smanje do 2.2 ili 2.5l nisam siguran. za sada nema efekta.

ovaj ti je od prilike dignut oko 5cm. mogu da se raspitam sutra tacno koliko bi izaslo. mislim da je 4 gume, 4 amortizera i ruke oko 1200e. oko visine dosta igra i koliko je auto pao za 10 godina. burazerov je presao 90.000 milja i vislji je od bilo kog fabrickog koga vidjam u gradu.

Boban_m

Citat: UFF poslato 13 Mart, 2014, 01:54
ne svidjaju mi se skracene verzije
Steta. Onaj Patrol 2.7 sto sam linkovao je registrovan kao teretnjak i ima neku malu registraciju. Okolo je sasvim ok a nije ruzan ni unutra.


brana

@con3
mislim da bi svaki dan mrzeo sebe sa ovim gumama. drugi problem je sto auto nije ljudski ni podignut i non stop bi kacio. i treci problem je sto bi milicija imala svaki dan razlog da mu pise kaznu zbog nemanja branika i onoliko izbacenog vitla

Hurricane

..za vitlo mo¾da i hoæe, ali za branik sigurno neæe niko, ja sam godinama uglavnom bez branika  [zvizdi]...

juga

A za¹ta mu slu¾e ove sajle izmedju krova i haube?

brana

da mu granje prilikom voznje kroz sumu ne polomi soferku

rboban

Jedna sajla je WiFi a druga GPS antena.... ;)

P.S. Patak prodaje dobrog PATROLa, pa ako si zainteresovan javi se UFF-e
Ride It Like You Stole It

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

UFF

kratak i nema kozu inace dobar
meni ne treba terenac koji ima offroad sposobnosti jer se ne jebavam po sumama vec gradski prevoz, udoban i komforan koji izgleda kao monster truck :)

Ivicat

off:

Citat: Major poslato 12 Mart, 2014, 14:17
Ja sam pre CRV-a...
Imas CRV-a? Kakvi su utisci?

Major

Odlicna masina. Vredi svaku paru :)
Ja imam onaj model koji je za USA trziste. 2.4 model, automatik i mogu ti reci da sam prezadovoljan.
Ima sve sto mi treba. Jedino sto srce 10-12l ali to se i ocekivalo :)

Aussweis

Pricali smo vec ali zaboravih da ti kazem da drugar ima mecku u tom fazonu.
Ne izgleda nesto spektakularno, izgleda krajnje jednostavno, podignut, veliki tockovi, radi posao,
penje ga na koji god hoces ivicnjak bez kocenja [yahoo] ili predje preko ostrva da bi poskocio, a onda se smeje sve do kuce  ;D

http://s6.postimg.org/98os7bno1/20140313_135609.jpg
Sve ima cenu ili čast!

mrle

vw amarok?
Videh jedan juèe, ne znam kol'ko para je, ali moæno kada je pro¹ao pored Punta.

UFF

kako to izgelda unutra?
nemam pojma podseca me na ladu njivu

cone

Citat: Aussweis poslato 13 Mart, 2014, 15:49
Pricali smo vec ali zaboravih da ti kazem da drugar ima mecku u tom fazonu.
Ne izgleda nesto spektakularno, izgleda krajnje jednostavno, podignut, veliki tockovi, radi posao,
penje ga na koji god hoces ivicnjak bez kocenja [yahoo] ili predje preko ostrva da bi poskocio, a onda se smeje sve do kuce  ;D

i kosta 15ak iljada evrova? :D

Major

Bolje od Lade Nive sigurno :) Ali to su skuplji autici ako gledas neko novije godiste.
Imas 80-o za manje para.

Slaninar

Uffe, ako te bude zanimalo, pokazaæu ti gde ima¹ jeftinih delova:

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

 [rofl]

samoposluga u sred sume