Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

4runner je cudo od terenca ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

srbac

Pogledaj Hyunday Galoper to ti je potpuno isti auto kao Pajero a malo je jeftiniji.

Bori¹a

http://www.polovniautomobili.com/oglas4322715/mitsubishi_pajero_32_did_teretni/

ja na ovo drkam vec neko vreme... mnogo mi se svidja ali bas mnogo... jos registracija 200e :drka:

Major


jevta

Svi terenci u tom cenovnom rangu su prilièan bunar bez dna.Mo¾da samo oni nisko bud¾etni da i proðe¹ onako.
Mo¾da neki SantaFe ili Kia.Da dobije¹ kao terenac novije generacije i da ide kolko tolko i da ne ko¹ta previ¹e ni sad ni kasnije.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila-26.php?category=26&tags=&showold_pt=false&shownew_pt=false&brand=116&model=1369&price_to=&tag_218_from=0&tag_218_to=0&showoldnew=all

TA96

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Darko

ali trenutno najoriginalniji razlog zasto neko menja kola... skoro nisam cuo bolji...    [klanjam_se] [klanjam_se]

UFF

Citat: jevta poslato 12 Mart, 2014, 13:05
Svi terenci u tom cenovnom rangu su prilièan bunar bez dna.Mo¾da samo oni nisko bud¾etni da i proðe¹ onako.
Mo¾da neki SantaFe ili Kia.Da dobije¹ kao terenac novije generacije i da ide kolko tolko i da ne ko¹ta previ¹e ni sad ni kasnije.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila-26.php?category=26&tags=&showold_pt=false&shownew_pt=false&brand=116&model=1369&price_to=&tag_218_from=0&tag_218_to=0&showoldnew=all

ne svidjaju mi se ti moderni zaobljeni SUV tipa touareg i slicno a kia je u tom fazonu (a i ako dam 10-15k na auto cu kupim kurac plac i dignem kucu)
onaj noviji pajero sto je borisa okacio je unutra super ali su ga i oni zaoblili, lepsi mi je 5 puta ovaj land rover sto je TA96 okacio samo mi se cini da je to preskupo za odrzavanje

jevta

To i jeste fazon kupi¹ neki stariji i tro¹kovi popravki i odr¾avanja te ubiju.Uzme¹ ne¹to novije to ba¹ i nisu terenci nego ¹minka.
Al po onom za¹ta tebi treba ja bi uzeo nekog opela do 2 litre za malo para i ne bi prodo to ¹to sad ima¹.Ili uze¹ ladu njivu napuca¹ je za sitne pare i od grada napravi¹ luna park.

Ivan1979

Ovako nesto i Bog da te vidi


Nije skup, jeftino odrzavanje a prolazi tamo gde ce mnogo veci i skuplji zatajiti.

I ostavis BMW za po gradu  ;)

Ivan1979


Ivicat

Колико ли кошта редовно годишње одржавање неког од ових SUV-a?

UFF

Citat: jevta poslato 12 Mart, 2014, 13:25
To i jeste fazon kupi¹ neki stariji i tro¹kovi popravki i odr¾avanja te ubiju.Uzme¹ ne¹to novije to ba¹ i nisu terenci nego ¹minka.

pa ja sam bas zato i gledao da bude stariji jer nema sta da se pokvari u smislu manje elektronike vise mehanike i posto je stari model delovi su jeftiniji i ima ih po otpadima  [neampojma]


inace znam da ce 2.5 dizel da se vuce ko slina sto neko rece ali po gradu kolima vise ni ne smes da divljas jer si ga najebo sa svim kamerama presretacima radarima i novim kaznama i bodovima pa nek se vuce ko ga jebe kad mi se zuri idem motorom

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jevta

Ima delova al su auti veæ tolko izakani da im svaki èas ne¹to fali.Ja kad sam razmatrao sliènu opciju gledao i odustao.Sad ako budem uzimao tako ne¹to biæe polovan Daster.Jevtin kad kupuje¹ mald auto mala potro¹nja svi ga se boje na putu zato ¹to misle da je velik i jak , a ide ba¹ tako kilavo za po gradu dovoljno.

UFF

e pa jbg verovatno ce tako i kod mene da bude....

e onda cu radije da kupim Volkswagen Up i aj u qrac sve jer tog dastera i slicna  [govance] hjundajije i kie ne bi platio (bih vozio ali nikad ne bih kupio)

Primer:
kad sam kupovao pistolj trazio sam desert eagle i kad sam saznao da polovni kostaju 2.500eur ja se iznervirao i kupio beretu 6.35 :D
i ona ce da zavrsi posao a preciznija je


Darko

ako covek obuce malo deblju bundu , i ucas u njega sa 6.35 , naci ce zrno u unutrasnjem dzepu

UFF

znam
zato sam i napisao precizna
mozes da mu saspes rafalno 5 kom i svi da budu grupisani u glavu (trebalo bi ovih dana da idemo do streljane pa te zovem ako zelis)

dok kod desert eagle-a ako ne pogodis iz prvog nemoj ni da pokusavas vise
ali veliki kalibar ima svoju prednost sto ako ga zakacis bilo gde po telu sjebes mu nervni sistem od soka (masa puta ubrzanje) pa ostane nepokretan neko vreme dovoljno da pridjes i zavrsis posao

ista prica je i sa kolima ili uzmes nesto u cemu si bezbedan i mozes da teras preko dzombi ali vuces cisternu sa gorivom za sobom i kolju te na registraciji i odrzavanju ili uzmes neko malo govance i vozis se jeftino ali se pazis da te neko ne ubije i ne mozes da sidjes sa asfalta


Darko

streljana - moze moze , jbt , zaboravio sam da drzim pistolj a kamo li da pucam...

mali off , ja sa moje magarence od stila isao do Vicenze i nazad u roku  48 h ..nije stucnuo... nas troje i oprema , brzina oko 150 km/h , potrosnja 5.6 ...odusevio sam se...

vidi na placu VIA CAR , mislim da imaju par SUV-a , i daju onu foru sto sam ti pricao , nesto ucesce a nesto na rate , do 36 meseci

Major

Duster slobodno zaobidjite imao sam ga i nije se bas pokazao. Mozda za par godina i naprave nesto kako valja, za sada slobodno preskocite.
Land Rover je velika kocka, auto moze da bude extra i da ti radi bez ikakvog problema, a mozes da se napatis s njim kao niko. Ja sam pre CRV-a gledao njega i vecina majstora me je upozorila na njihove mane.