Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


UFF

nemam ja dovoljno da ga kupim a i da imam ne bi dao toliko za vozilo, jedino kad bas ne bi znao sta ces sa lovom a u tom slucaju te zabole koliko sta kosta i da li se kvari

okacio sam klip jer su napravili cistu perverziju sto se tice dizajna kako spolja tako i unutra a i sva tehnoloska resenja zvuce odlicno bar na ovoj reklami

Hurricane

..prelep jeste, ali glavobolja

Ivicat


despic

Jel boli jos nekog glava kad dodje registracija? Mene nesto uvek oko 5. decembra pocne da kljuca...
klasican divljak

Lazic

Pa ti si ¾iv jeb'o te... :o :o :o ;D

Ove godine me dva meseca bolela...

despic

pa sad...ziv...kako se uzme...mora da pocnem da radim nesto pametno, krajnje je vreme :)
klasican divljak

Lazic



FANTOM

    Sad kad je bio sneg me je drugar provozao u Navari na kojoj ima one BF Gudrich kranponke velike i mogu vam vam reci jako interesantna voznja sa sve driftovanjem .  [thumb_up]

Lazic

Jo¹ da si pre vo¾nje po snegu par meseci vozio Kolin Mekre svaki dan bar po sat... :o ;D


@Uff:
Da zanemarimo cenu od verovatno milion neèega, ovo bre izbija plombe iz zuba dok ga gledam na slici... :o
Hod ogibljenja 3cm

Lazic


UFF



despic

Sta fali kutiji ja bi je bas peglo...kapiram da cu za jedno 20-30 godina moci da priustim jednog g500 2018god...mada tesko
klasican divljak


UFF

zasto mu i retovizori nisu kockasti?

Lazic

Gradska varijanta... ??? :o Za koje gradove, 'leba ti ??? :o :D

despic

Za novu varos :) jel ima neko slucajno compass ili patriot? Znam da je sirotinja beda enterijer, ali me zanima generalno kako su se pokazali iz prve ruke..znam da uvek ima sjajnih i krs primeraka...npr, sorento je napljuvan sa svih strana al meni radi poso ful. Santa fe hvaljen, a mene zakopao itd itd.
klasican divljak

Lazic

Mislim da je kompas terao FJ Èarli... Od devojke mu...