Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: zorebre poslato 18 Septembar, 2017, 23:50
Spada pod VW. Isto koriste MQB platformu za neke modele. Rodjaku se desilo na A4,2003-4,kaze pukla mi balans stangla,na zadnjem trapu. Kako bre,to ni kod yuga nije pucalo,pogledamo,kad ono nije stangla nego cevka,suplje. E sad,ako uzmemo u obzir sta je svrha te balans stangle,tu cevka ne bi trebalo da se mece,ili sam ja u debeloj zabludi jbmlg?
I cevka radi pos'o dok ne pukne...

Kupi¹(figurativno) S klasu i vozi¹ se na Sitroenovim bombama... ;D

mareskin

Citat: zorebre poslato 17 Septembar, 2017, 21:50
Kad ste vec turili Samuraja u temu,da recem i ja koju.Prvo,to vozilo nije SUV nego ozbiljno terensko vozilo,samo malecko. Klasicna sasija sa karoserijom na srafljenje,krute osovine i napred i pozadi a najveca mana mu je vesanje sa lisnatim gibnjevima,trucka samo tako. Ko je kao klinac se vozio na daski s' lageri,znace o cemu pricam. Prodavali su se modeli za evropu od "97-2000te sa oprugama,spiralnim,prepoznatljivi po karakteristicnoj maski a i unutra su malo uljudjeniji. Ima i msm Spanskih modela i sa 1.9 dizel motorom do 2000 i neke al su i ti sa gibnjevima...Za nemacko trziste su imali i blokadu zadnjeg difa,zbog parkirne kocnice na kardanu,e taj tip zadnjeg diferencijala kad se preuredi malcice,tad je nezaustavljiv.Pogodan je za sve moguce prepravke,liftove i sl trakatancije. Pasuje i masina od male Vitare1.6,pa bude mali zmaj.Podlozni su koroziji,tesko se nadje neki da nije truo,jerbo su sve punoletni i jace...

Imali smo Samuraja kao treæe vozilo i stvarno je neudoban za 10, ali vo¾nje po ¹umama i van puta su bile vrlo zabavne :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Andreja

Realno, sve ¹to UFF tra¾i. Udoban, zvuèna izolacija na nivou, izuzetno opremljen, ne zna se da li je lep¹i enterijer ili eksterijer, pravi picolovac.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

jin-jang

Ostoja

©ta picolovac...
Naprava za jebaèa - presretaèa...
:P :P
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


castor

Kakav crni auto. Tenak!
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ja prodao pola
isao danas da gledam ovo

krs jbg

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10876963/suzuki-grand-vitara-19-ddis

odo za koji dan da vidim ovoh sa predjenih pola miliona
prodavac je bar posten ako nista drugo

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10880185/suzuki-grand-vitara-19-ddis

mrle

pa zar nisi prièao da ti u stvari ne treba d¾ip...

Hurricane

eeee, ne zna ni on, polo, d¾ip, polo, d¾ip, yugo, polo, d¾ip...  [rofl]

kepo

Jasminko je mala maca

UFF

pa ne treba mi realno
ali u polu fali prostora za tegljenje raznoraznih sranja

najrealnije je stari punto van 1.3mjet
ne trosi nista, mozes da tovaris govna, jeftina reg a ipak ima servo klimu i el podizace za razliku od juga i isprazni ti pdze za samo 1.5k :)


a sto se tice kepinog komentara jbg ne trgujem ja vozilima bar ne da bi od toga ziveo, vise malo menjam, zanimljivo mi, mada ako imate semu za nesto bas jeftino gde se izgubiti ne moze ne pitam da li je auto ili motor zovite me preprodavcem slobodno sto ne bi valjao :D

na vitari sam bio dobar 600e a na polu 200e ako ne racunamo manje troskove koje sam imao i drkanje oko njih, mada zeljkamp koji to radi duze vreme i auta i motorcikle kaze da je malo, vitara me kostala 10.000e a zaradio 600, punto 5.000e a zaradio 200e on rece da se ne radi ispod minimum 10% zarade  [neampojma]

bobangsxr

U bre, Pa ti si onda u debeo minus  [rofl]

UFF

pa o tome ti pricam
kakav jasminko koji kurac

mada ako mi neko garantuje preko 10% od svakog vozila koje kupim/uvezem pa prodam sam cu da promenim nick u jasminko zabole me qrac ceo  [rofl]

bobangsxr

Za 10% po vozilu i meni ne smeta da budem jasminko [rofl] ali tesko bas na svakoj trgovini da si dobar

UFF

tebra ja radim sa kontejnerima jebo motorna vozila, prevelika je konkurencija

u ovom sto radim sam dobar minimum 100% po komadu tako da mi nije problem da platim koliko god da kosta i nemam komplex da se qrcim i vozim X5, X6 i slicno ;)

bobangsxr

Ma znam sve... pratim forum detaljno ;D

Lazic

Citat: Hurricane poslato 29 Septembar, 2017, 12:10
eeee, ne zna ni on, polo, d¾ip, polo, d¾ip, yugo, polo, d¾ip...  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]