Glavni meni

Moto klub Lo¾aèi Miniæevo

Započeo torlak, 10 Mart, 2014, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

torlak





Moto klub Lo¾aèi Miniæevo, nalazi se u Istoènoj Srbiji, taènije Timoèkoj Krajini, na putu Zajeèar-Knja¾evac, u mestu Miniæevo. Klub ima svoje prostorije, pored same magistrale, a u toku je adaptacija spavaone. Èlanovi se okupljaju svakog vikenda, uveèe, pa ako nekog nanese put, neka svrati, dru¾enje i provod su zagarantovani. Klub ima petnaestak èlanova, a pored toga ima i pripravnike. Sve vrste motora, bez odredjenog pravila, osim pravila duha. Imamo svoj facebook profil Lo¾aèi Miniæevo. Pozdrav i dobrodo¹li!!!

OKi

Bio sam na zurci , kod meni dragih prijatelja, evo i par fotki. Neke fotke su i od ovog vikenda sa moto zurke na Rtnju i sa moto skupa Rolling Weelsa na Borskom jezeru. Jedan od glavnih razloga je i da pokazem majcu MM  [yahoo] [yahoo]. Jest da je logo mali, ali veci nisam nasao. Kada me pitaju na ulazu >>koji klub, Ja pokazem majicu  :D


Minicevo

Borsko jezero

Ostalo sve Rtanj













Valjda sam odabrao pravu temu, jer nigde nisam nasao pomenute zurke i skupove. Kao sto rekoh hteo sam da se pohvalim sa MM logom  ;D


OKi


>>Много је путева који воде до Минићева, а један од најважнијих за овај крај је онај који долази из Бора. Али пре Бора из правца Жагубице и Хомољских планина можете само да сањате какву природу и крајолик имате испред себе, на том путу. То је нешто невероватно, нестварно, недоживљено. Вреди кренути на пут, вреди сваког октана. Слике пуне живота, а живот је на мотору. До Борског језера и града бакра и дима, окружени планинским венцима, остављају незабораван утисак. Пут вас води до реке Тимок којом ће једног дана пловити беле лађе. Пут је добар, а када прођете кружни ток за Бугарску и Видин, и пређете надвожњак у граду Зајечару, на добром сте путу ка Минићеву. На добром сте путу ка загарантованом уживању и заслуженом одмору. На добром сте путу ка нама ЛОЖАЧИМА. Зато изволите и отуда и добро нам дошли!<<
Tekst preuzet sa FB stranice LOZACI (za one koji ne koriste FB)   [cheers]  
http://knjazevacinfo.rs/index.php?news=9779
https://www.facebook.com/lozaci.minicevo

OKi

#4
Najzad da predjem distancu duzu od 100 km  [motor] , na putu do mojih drugara LOZACA iz Miniceva! Evo i malo slika sa njihove proslave !

Ko zadnji zakuca ekser, placa pivo!!!

Naravno i ona je tu moja  [srce]  ;D

Zahvalnica !

...

Naravno  [balavi] [balavi]

Evo nesto i za PECU BMW





Bilo je lepo!  [clapp] [clapp] Ja sam morao ranije da odem (neki znaju zasto) uvece je bilo i   [vatromet] . Hvala im jos jednom.

UFF


OKi

Oni su vise nocna varijanta. Pa dobro direktore sto se ne javi  [flashing] ? El ste pazarili klavijaturu?

UFF


Darko

I ja pre neki dan hteo da svratim na pivo ali zatvoreno... Bili neki motori u centru Miniceva , al mi bilo glupo da stanem i pitam... Svirnuo im i zapalio dalje na Tresibabu ;)
Kad gore magla u pm ;)