Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andjelo

Danas smo se merili 4.5 meseca i u prsljenu 58cm kilaza je oko 35kg


Taraba

Moja budala juce i prelep crni nemacki ovcar se zgotivili pa divljali sat i po vremena po nasipu.


Vidi se ko je u boljoj kondiciji posle 1h divljanja  ;D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Citat: Andjelo poslato 10 Decembar, 2018, 17:22
Danas smo se merili 4.5 meseca i u prsljenu 58cm kilaza je oko 35kg



Smrt SVIMA!!!!

UFF


®or¾

 [thumb_up] Bravo,nije to previ¹e dug period za tu du¾inu.Sada vezuj reðe ali vezuj,levo mo¾e bolje  [cheers]

UFF

desno je "poznati profesionalac" operisao duplo duze, kaze nisu ista pa je morao  :wtf:  [neampojma]
mislio sam prvo da je nesto zasrao pa ispravljao gresku
cak i da jeste dobro je ispravio jer je zasio osnovu jace, bar se meni tako cini pa se desno bas brzo podiglo jer je imalo bolji oslonac da kazem
levo stoji savrseno 12-24h posle skidanja fisbajna i onda sutra vec padne  [sutirakamen]
tako da cu vezivati jos malo ali da zadovoljan sam i kako je sekao tj kako je ispalo
sto su duze teze je da se podignu jbg i sad mozda izgledaju predugacke dok je mali ali mislim da ce sledece godine biti savrsene kad mu se prosiri i poveca glavudza  8)

®or¾

 :D ne samo glavud¾a,krenuæe grudi i u ¹irinu i u dubinu.Ima¹ dolmu pored kuæe,loptica,gore,dole,uzbrdo i biæe ko lutka.O,poznatim profesionalcima i " najboljima" sam ti svoje mi¹ljenje preneo odavno,sve kasap do kasapa.Lep je [cheers]

Taraba

Cudni smo mi ljudi... ja sam se cimao da ovom mom usi legnu dole pa odustao - nisam hteo da ih secem "na opasno".
Ti se ubi da tvom podignes usi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: Taraba poslato 10 Decembar, 2018, 17:37
Moja budala juce i prelep crni nemacki ovcar se zgotivili pa divljali sat i po vremena po nasipu.


Vidi se ko je u boljoj kondiciji posle 1h divljanja  ;D
To onaj nasip?

Taraba

Jes "onaj".
Malo, malo pa sretnemo nekoga ko seta i pita "A gde je ona pevacica ubijena".
Postalo popularno mesto...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bucko

#4533
©etaj slobodno,mojne da trèi¹

Lazic


Major


UFF

Citat: Taraba poslato 13 Decembar, 2018, 15:06
Cudni smo mi ljudi... ja sam se cimao da ovom mom usi legnu dole pa odustao - nisam hteo da ih secem "na opasno".
Ti se ubi da tvom podignes usi.

pa sta da seces usi psu mesancu?
pucas pare i mucis njega i sebe, nije da zelis da bude po standardu kako je zamisljen i napravljen
i ja bi hteo da mu se spuste da su takve ko padobrani  [rofl]
i nisu njemu uvek podignute vec samo kad je u pripravnosti, inace je ovako

http://i.postimg.cc/1zRSxC2Q/20181217-015518.jpg
http://i.postimg.cc/xCcS8k9p/20181218-113409.jpg
http://i.postimg.cc/wBWp95Ys/20181218-113122.jpg

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Mogao si manje kuèe da naðe¹...

UFF