Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

skoro sam zakljucio da muskarci zive krace od zena zato sto preuzimaju nepotrebne rizike

npr voznja motora do granice u javnom saobracaju ili prosle nedelje secem neku metalnu krovnu konstrukciju na kontejneru, posecem jednu stranu i krenem na drugu i pomislim ovo bih trebao dole da prvo zarezem pa tek onda odozgo da mi tezina te jake metalne kutije ne zagrize brusilicu kad isecem.. i pomislih ma boli me kurac sad da silazim sa merdevina i samo malo glavu izmaknem u stranu, naravno ploca za secenje se zaglavi i otkine i proleti mi pored uveta tamo gde mi je glava bila pre nego sto sam je pomerio jer sam predpostavio scenario

posle toga mi padne na pamet da kad odsecem tu kutiju moze da udari po merdevinama i da me srusi odozgo pa stavih na krov fosnu i posekoh je sa nje, da jeste udarila u merdevine i srusila ih i taman krenuh da se smejem kako sam pametan sve sam predvideo a druga strana kutije udari u produzni kabal i iscupa mi upaljenu brusilicu iz ruke koja je prosla na milimetar od mog stomaka  :o

debil u prevodu, rizikuje zivot i kocka se jer mu je zabavno i sto ga mrzi da uradi nesto pravilno  [ludak]

Taraba

A ja mislio da sam totalno macho kad prskam voce u sorcu i majci.  [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

Citat: Taraba poslato 31 Jul, 2018, 00:39
A ja mislio da sam totalno macho kad prskam voce u sorcu i majci.  [rofl]
Mora da se nosi neka zastitna odeca?

UFF


balcan girl

ko vam kriv :D dovoljno si pametan pa uputstvo za upotrebu èitas tek kad nesto useres :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

banevuk

💞💞

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока


mali_zmaj

rogonja raste..,nema ¹ta..!!
jin-jang

eclipse4

komedija ;)

koliko meni ovo smesni psi sa tim usima  [rofl] [rofl]


pittatore

Lepi su nema sta, cim predjem u neku vecu gajbu uzimam nesto, jos se lomim izmedju dobermana, vizle i vajmeranera.

®or¾

 [rofl] ne¹to mi se u izboru ba¹ i ne sla¾e.Ne zameri ali porediti te tri rase porediti [wtf]??

®or¾


pittatore

Prosto, volim kratkodlake pse srednjeg ili veceg rasta (a ne na nocnom soranju u hodniku da zgazim npr francuskog buldoga od 500e), pse koji vole da trce, koji vole i sa decom da se igraju (citaj trpe ih) i na kraju izgled kako god to tebi zvucalo.
P.S. celo detinjstvo sam proveo pored nemackog kratkodlakog pticara, znam kako je.
I nije poredjenje vec moj izbor, brkas stvari.

®or¾

Ne uzimaj moj komentar,lièno.Kratkodlakih pasa ima more,isto na tu temu razmi¹ljamo ali porediti Dobermana, Vi¾lu i Vajmeranera je sprdnja.Naravno da æe na kraju balade izbor biti tvoj ali sem kratke dlake ove tri rase nemaju ama ba¹ ni¹ta zajednièko.Ni izgled ,ni karakter,ni gabarite,ni namenu.Bez vreðanja molim,samo lepo!Nije mi namera da nekom solim pamet ni u ¾ivotu,a jo¹ manje na forumu.Drugim reèima '.ebe se meni ko kakvog ljubimca ima ako je sa istim zadovoljan!

freepartyman

Dobermana preskoci ako imas decu,imas puno boljih rasa ako ti treba dadilja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

A bas bi im prijao moj sladoled....

Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Ovaj moj se samo pretvori u krevet  ;D



Gavrolini

Citat: freepartyman poslato 26 Avgust, 2018, 14:02
Dobermana preskoci ako imas decu,imas puno boljih rasa ako ti treba dadilja.
a sto ne dobermana?