Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Pa odgajivacima to nisu ljubimci vec izvor prihoda za zivot jer im je to profesija
Ja nisam hteo dzumaru a nisam hteo ni da bacam pare na preskupog psa jer ne planiram da idem na izlozbe i nisam ga uzeo da bi zaradjivao na njemu
Kad napravis pa ti se rodi dete jbg to je sto je ne mozes da biras ali psa bar mozes pa iako je to sto predlazes plemenito ja bih ipak sam da odaberem umesto da usvajam, Leu sam usvojio pa su mi precutali da ima epilepsiju i onda kad sam je zavoleo nema druge nego stalno kod veterinara, lekovi, na svakih 20 dana kad dobije napad usere se i upisa u umaze u ta govna peri nju, peri kucicu i sve sto je sjebala sta ces...

E pa ovaj put ne usvajam, i ne uzimam odraslog vec najmladjeg moguceg psa sa 2 meseca sa svim testovima i dokazima da su roditelji potpuno zdravi pa da i to stene uz najbolju ishranu ima najvece sanse da i ono bude zdravo i zivi dugo

Danas sam mu uzeo Belcando 4 puppys, Cal De Phos i Cafortan i sad je spreman da pocne da raste iz sve snage :D

evo rodovnika od jednog roditelja za one koji su u prici

http://s22.postimg.cc/7a2ns561d/IMG-aa4f2c8b7d52c064a96b26c62ca2d034-_V.jpg

Panta Zemunac

Dobro, ali to ipak znaci da volis zivotinje cim si usvojio (a, na kraju, i pazio na tog psa, prao, lecio itd...)

Meni dobermani jesu lepi iako sam cuo mnogo gluposti o njima (kao hoce da ubiju gazdu kada osete da umiru  [rofl] ) a stenad, kao stenad, najlepsi!

bucko

Voli da jede maline kad joj uberem








Imamo pojacanje




bucko


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Jaoooooo praaaaaaaaaaaasseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [srce] [srce] [srce]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: Panta Zemunac poslato 07 Jul, 2018, 10:58
Dobro, ali to ipak znaci da volis zivotinje cim si usvojio (a, na kraju, i pazio na tog psa, prao, lecio itd...)

Meni dobermani jesu lepi iako sam cuo mnogo gluposti o njima (kao hoce da ubiju gazdu kada osete da umiru  [rofl] ) a stenad, kao stenad, najlepsi!
Panteliæu pa ti si ¾iv... :o :o :o :D :-*

yzf750

Ima ih i bez zdravstvenih problema 😉,ljudi procitaju dva reda texta na internetu i vide na slici i na osnovu tog sire price i pisu svasta😁




Bishke

You should do one thing every day that scares you

Hattrick

Konacno  :) Bas lep Dobermancic  :) Puj Puj :)

mkt


mali_zmaj

Pravio covek kavurmu,trebale mu uske,nestalo prasecih!!  Sta vi znate!!  ;)

Ma neka mu je kupirao usi,kad dobermanu vise usi...,kao da mu uzme pola pojave i stava!!
jin-jang

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

stilgar

Evo i jedne sretne porodice 😀

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

misa-pei

Lutke! I on i onaj bezuhi!
Država je najveći neprijatelj naroda



freepartyman

Mora da ponovimo druzenje :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man