Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

nano


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

nano


UFF


bigbad86

Oces dobar savet? Ugraviraj tu pozadi broj telefona ili adresu. Pomoglo mi dva puta kad mi je bezao ker.

monsterbnt

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2016, 13:29
sta li ti radis sa dlakama ???

:o :o :o

Nije tako strasno kao sto mislis. Samojed se linja manje od vecine kratkodlakih osim u periodu menjanja podlake. 2 put godisnje po desetak dana je pakao....

Ovo je samo jedno cesljanje u tom periodu....



Smrt SVIMA!!!!

bigbad86


monsterbnt

Samo cesljanje... Tipicno za samojeda
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

pa skupilo bi se tu vunice za priglavaka...
jin-jang

UFF

Citat: bigbad86 poslato 08 Decembar, 2016, 19:17
Oces dobar savet? Ugraviraj tu pozadi broj telefona ili adresu. Pomoglo mi dva puta kad mi je bezao ker.

pa sta mislis sto sam ga pravio?
ako mi pobegne najmanji problem je sto neko ko ga nadje nece znati kako se zove :)

Bojan

Citat: monsterbnt poslato 07 Decembar, 2016, 21:20
A ja se krivim na fotelji....



I sve to u stanu?  [thumb_up] Mada ja licno mislim da bi svi tvoji ljubimci trebali biti na podu u svojim korpama/mestima a ne na sofi

Glava Dole

Pas i macke odmaraju zajedno, kako dobra slika  [thumb_up]

monsterbnt

Citat: Bojan poslato 09 Decembar, 2016, 00:20
I sve to u stanu?  [thumb_up] Mada ja licno mislim da bi svi tvoji ljubimci trebali biti na podu u svojim korpama/mestima a ne na sofi

Psu i mozes da objasnis al ovo dvoje ne jebu zivu silu... Macka...
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Moze pas da se istrenira da ih rasteruje sa kreveta ;)

monsterbnt

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Pa razbucale bi je. Samojed je generalno nesposoban za agresiju. Kad su pas i macka u kuci uvek je macka gazda, a jos je ovih dvoje. Kad je komsijin mesanac uleteo u stan da se bije sa mackama jedva sam ih skinuo sa njega... 30 i nesto kopci i parce uveta nismo nasli... Imao sam nekad americkog buldoga, znao je ceo dan da provede u cosku iza vrata zato sto je macka nadrndana i neda mu da izadje...

Na ulici ce macka da pobegne. U svojoj kuci ce se boriti ko da je tigar...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

da
ako je pas ne prepolovi vec prvi dan onda ce macka biti gazda

ali to je vise do psa tj vlasnika nego do macke zar ne?

monsterbnt

Pa sve zavisi ko je prvi dosao. Ako je odrastao pas a mala macka jos i postoji neka sansa da je pas odma pokida, ali to je jako redak slucaj. Em ima svest da je to tvoje, znaci deo familije i cuva se, em retko koja zivotinja oce da napadne mladunce. Jako cest slucaj imas da pas napolje oce da razbuca svaku macku koju vidi, a da ga kucna macka redovno postrojava. Ako je odrasla macka a stene dodje u kuci, taj nema nikakve sanse ikada da bude gazda.
Smrt SVIMA!!!!

Bojan

Ali i to zavisi od glavnog gazde, tj kome je naklonjen.

monsterbnt

Pazi... Ovde pricamo o samojedu koji je potpuno nesposoban za bilo kakvu agresiju.
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 09 Decembar, 2016, 08:46
Pa sve zavisi ko je prvi dosao. Ako je odrastao pas a mala macka jos i postoji neka sansa da je pas odma pokida, ali to je jako redak slucaj. Em ima svest da je to tvoje, znaci deo familije i cuva se, em retko koja zivotinja oce da napadne mladunce. Jako cest slucaj imas da pas napolje oce da razbuca svaku macku koju vidi, a da ga kucna macka redovno postrojava. Ako je odrasla macka a stene dodje u kuci, taj nema nikakve sanse ikada da bude gazda.

voleo bi da vidim tu sliku kod mog sarplaninca...sigurno bi dozvolio da mu pokaze ko je prvi dosao i gde.
svaki pas bi odrao macku ma koliko da je mali nego je problem u vlasnicima koji ih uce da trebaju da trpe teror macke.